Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

agniecha973 10:28, 16 lip 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
ALe piękne dzwoneczki zakupiłaś! Będzie się wiło i dzwoniło.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Agania 11:32, 16 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Czy miałaś deszczyk, powiedziałam mu, żeby ci podlał ogrody... clematisy widziałam, niezłe sztuki, posadziłaś już
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
monteverde 11:47, 16 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kindzia napisał(a)
Kronenburg u Ciebie podatna na choroby? To mnie zdziwiło...u mnie czwarty rok rośnie i zawsze zdrowa...bardzo ją lubię, ta zmienność kolorów, ładnie przekwita Szkoda tylko, że zapach prawie niewyczuwalny

Moja Kronenburg w rajskim nigdy nie chorowała a rosła pod brzoskwinią w cieniu niestety nie zabrałam jej do warmińskiego pozdrówka aha podaj nazwy powojników Elf, Diana....
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
paniprzyroda 17:50, 17 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
makkasia napisał(a)
dzień dobry
pooglądałam wszystkie piękności z Twojego ogrodu - dziękuję za info o Ascot bo nabyłam ją niedawno i jetem łasa na wszelkie dane o niej ...zakupy świetne
pozdrawiam serdecznie


makkasiu Ascot pomimo upałow jakoś sobie radzi, chociaż jak wszystkie róże szybciej przekwita. Wczoraj znów było czyszczenie


a skoro przy różach jesteśmy, to miała być Bonica, która nią nie jest, wygląda na okrywową


i osiem sztuk White Cover sadzonych wiosną z gołym korzeniem, w przyszłym roku już je będzie widać na rabacie


pokazał się przedostatni z liliowców, które jeszcze nie zakwitły
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 18:10, 17 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kindziu, niestety, Kronenburg pierwszy dostał plamistości, już pryskałam. Ale pamiętam Twój sposób na zdrowe róże i w przyszłym sezonie zastosuję się do Twoich wskazówek
agniecha973, Agania, monteverde powojniki lubię, szczególnie dzwoneczki Zobaczę, jak sobie będą radziły w nowym. Jeszcze nie posadziłam, delikatne są, czekam, aż trochę się ochłodzi, może popada, niestety, deszczyk nie doszedł do mnie Aganiu Mogły być trochę lepiej zabezpieczone doniczki, bo ziemia się wysypywała i bryła korzeniowa wystawała z doniczek, ale żaden pęd nie był uszkodzony.
Powojniki to:
Betty Corning
Elf
Etoile Rose
Purpurea Plena Elegans
Rooguchi i Hendersonii (x diversifolium)

wieczorową porą



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 18:25, 17 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
i pierwsze kłoski stipy...

____________________
Dwa ogrody
Kondzio 18:35, 17 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ale clematisów jezowki ale bedzie bylinowo pieknie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Donia72 19:24, 17 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Jejku, kobieto, ale Ty masz jezowek I na pewno duzo motyli Cie odwiedza
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
popcorn 21:08, 17 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ach jakie powojniki! Moje ulubione, z kwiatkami dzwoneczkami Cudnie będzie! Od clematis, czy innej szkółki?
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
monteverde 21:32, 17 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
Kindziu, niestety, Kronenburg pierwszy dostał plamistości, już pryskałam. Ale pamiętam Twój sposób na zdrowe róże i w przyszłym sezonie zastosuję się do Twoich wskazówek
agniecha973, Agania, monteverde powojniki lubię, szczególnie dzwoneczki Zobaczę, jak sobie będą radziły w nowym. Jeszcze nie posadziłam, delikatne są, czekam, aż trochę się ochłodzi, może popada, niestety, deszczyk nie doszedł do mnie Aganiu Mogły być trochę lepiej zabezpieczone doniczki, bo ziemia się wysypywała i bryła korzeniowa wystawała z doniczek, ale żaden pęd nie był uszkodzony.
Powojniki to:
Betty Corning
Elf
Etoile Rose
Purpurea Plena Elegans
Rooguchi i Hendersonii (x diversifolium)

wieczorową porą




Piękny łan jeżówek fajnie kupilaś w większości teksańskie i bylinowe, nie ma z nimi kłopotu ja będę musiala dokupić Elfapozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies