Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

popcorn 13:43, 10 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Uu to moja pergolka pod edenke za niska? moze nie urosnie taka wysoka, skoro to nie edenka...
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:34, 10 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
popcarol napisał(a)
Uu to moja pergolka pod edenke za niska? moze nie urosnie taka wysoka, skoro to nie edenka...
pozdrawiam!


Karola stale piszesz ze to nie Edenka , dlaczego ??? inaczej kwitnie? Kupowałas w obydwu źródłach gdzie ja kupowalam i moje to Edenki bez wątpienia , kwiaty jak najbardziej typowe. Co z Twoimi jest nie tak??????????????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:35, 10 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Bożenko, wiesz, że ja od dawna rzadko opieram się fajnym roślinkom tę mam od koleżanki, a ona od swojej mamy... która... Pozdrawiam, podobno w Łodzi popadało solidnie, u Ciebie też podlało?


Padało , przez krótki czas dośc mocno , w kazdym razie roślinki podlane.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 22:28, 10 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bogdzia napisał(a)


Karola stale piszesz ze to nie Edenka , dlaczego ??? inaczej kwitnie? Kupowałas w obydwu źródłach gdzie ja kupowalam i moje to Edenki bez wątpienia , kwiaty jak najbardziej typowe. Co z Twoimi jest nie tak??????????????


Bożenko, porównuję kwiaty i nijak nie wycodzi mi ze to Edenki. Bardzo podobne, ale kwiaty pierwsze maja 2x większe niz "typowa" Edenka. Do tego u mnie kwitnie jak róża wielkokwiatowa - ma po 1 kwiatku na wysokiej prostej, sztywnej łodydze. Nie przewieszaja sie te kwiaty. I nie zanosi się żeby była pnąca? Sadzona razem z Bonia, Bonica 2x wieksza...
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 22:45, 10 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
monteverde napisał(a)
U mnie błękitne czosnki w tym roku w same liście poszły piękne zdjęcia

Aniu, dziękuję Nie chce mi się wykopywać czosnków, trudno, chyba że będę coś przesadzać i trafię na nie
Ania 74 za jeżówki dziękuję, nie powiem, cieszą mnie, chociaż teraz zachwycam się różami
ewsyg Ewo, przetaczniki przypadkiem kiedyś znalazły się na skalniaku

te też są fajne

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:10, 10 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Burza idzie, grzmi. Nie wiem, czy zdążę wysłać tego posta
Bogdziu, Karolino moja Edenka chyba prawdziwa Podpora 1.80 musi jej wystarczyć. Może kiedyś wymienię. Zaczęłam właśnie przekładać kostkę, bo zanim ruszę lawendę przy różance muszę jej zrobić miejsce. Jak wstawię pergolkę, to koło z róż i lawendy nijak nie pasuje w dzień nie padało, to sporo pogoniłam, teraz znów pada.

Ascot kwitnie właściwie bez przerwy Ochłodziło się, to mniej go przypala

Lions Rose wreszcie wybarwiła się, jak należy


zaczynają kwitnąć budleje



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:21, 10 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
lubię ten kolor, kiedyś miałam fioletowe, białe i jakąś niby pomarańczową, która wymarzła po jednym sezonie, przestałam je sadzić, ale znów sie skusiłam

vanilki ruszają
____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 01:04, 11 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Hortki z Ice Dance i jeżówki z czosnkiem główkowatym fajne połączenie
Mam ten niski przetacznik.. i chyba muszę go przesadzić na skalniak, bo na rabacie idzie w szerz... ale nie w kwiaty Chyba dobra myśl
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 01:13, 11 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
paniprzyroda napisał(a)
Burza idzie, grzmi. Nie wiem, czy zdążę wysłać tego posta
Bogdziu, Karolino moja Edenka chyba prawdziwa Podpora 1.80 musi jej wystarczyć. Może kiedyś wymienię. Zaczęłam właśnie przekładać kostkę, bo zanim ruszę lawendę przy różance muszę jej zrobić miejsce. Jak wstawię pergolkę, to koło z róż i lawendy nijak nie pasuje w dzień nie padało, to sporo pogoniłam, teraz znów pada.

Ascot kwitnie właściwie bez przerwy Ochłodziło się, to mniej go przypala

Lions Rose wreszcie wybarwiła się, jak należy


zaczynają kwitnąć budleje




Monika piękne masz kwiatki ile wysokości ma teraz Twoja Edenka? czy Lions jest taka pomarańczowa? moja ma tylko muśnięcia, czy może to światło? pozdrówka aha u mnie nadal upal ale na jutro coś zapowiadają
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
yolka 09:17, 12 lip 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Piękne masz wanilki, a w trawach wygladają ładnie, podoba mi sie taka kompozycja, dziei trawom rabata nabiera lekkości. Pytałaś u mnie o jezioro , czy to jest G - gapa ze mnie bo nie rozumiem.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies