Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

grazyna 21:50, 04 gru 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Bogdzia napisał(a)


Jak Dzidka się zachwyca to trudno o większe pochwały.



Ja tylko potaknę
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Mala_Mi 22:14, 04 gru 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Mariola, miałam kiedyś kocimiętkę i w niej wszystkie koty leżały z sąsiedztwa, a teraz mam taką, co sie wysiała po całym skalniaku i nie tylko.. i tej koty nie ruszają.. chyba zależy od odmiany.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 22:30, 04 gru 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Dzisiejsze zdjęcia były robione w ubiegłym roku. W każdym sezonie jest inaczej, jeśli chodzi o jednoroczne, niektóre detale czy pojemniki. Niemniej kolor niebieski dominuje.
Ołownik niestety, zimy nie przetrwał, wielka szkoda, chodziłam i chuchałam, nic z tego.





____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 23:22, 04 gru 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
monteverde, ślicznie dziękuję. Zanosi się na to, że jutro u nas odśnieżanie będzie.

Grażynko, wierzę na słowo, tym bardziej się cieszę.

Aniu, no właśnie, mam ochotę na niebieską kocimiętkę, może spróbuję jeszcze raz?

AgnieszkaW - u mnie nawet przy małych poidełkach ruch był w ubiegłym roku, pszenicą wróbelki nie pogardzą... Tylko trzeba potem dechy szorować...




____________________
Dwa ogrody
Milka 05:46, 05 gru 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale mnostwo fajnych zdjec i mus pochwalić wszystko, bo kazdy detal zachwyca
Mam jedna doniczke w twoich kolorach i nie wiem, gdzie ja wpasowac...
Trzy kolory pysznoglowki, bedzie zjawiskowo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
paniprzyroda 20:46, 05 gru 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Irenko, jak miło, że chwalisz, dziękuję. Ostatnio staram się ograniczać z detalami. Błękitne doniczki chętnie przyjmują kolor biały, różne odcienie zieleni i takie zestawienia podobają mi się najbardziej, chociaż testowałam różne.
A to zdjęcie zrobione dziś rano, kwitnąca młodziutka kalina. Trochę kiepska jakość, ale już wiało, a poza tym marny ze mnie fotograf.

____________________
Dwa ogrody
Bogdzia 21:56, 05 gru 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
paniprzyroda napisał(a)
Agnieszko, sama ją wysiewałam, ale to była chyba inna odmiana, bo kwitła na biało, nie na niebiesko, ale na pewno to była kocimiętka. Koty ją gryzły, żuły, śliniły się i chodziły zygzakiem. wyrwałam wszystkie roślinki. Pozdrawiam.


To że chodziły zygzakiem jest mocno podejrzane. Mariolko a gdzie obiecana piwonia?????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pszczelarnia 23:12, 05 gru 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
paniprzyroda napisał(a)



A ta drewniana pokrywa to pomysł na moją studnię - zastanawiałam się, jak zrobić, żeby można było wejść do środka studni i żeby studnia była płaska. Wystarczy zdjąć drewnianą pokrywę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
paniprzyroda 16:44, 06 gru 2013

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bogdziu, no właśnie koty zachowywały się "podejrzanie". Piwonia jest ukryta w zasobach mojego syna, ale poszukam.
Pszczelarnio, jak fajnie, że zdjęcie studni pomoże rozwiązać wątpliwości.
U mnie w nocy była burza, w dzień również, brak prądu, teraz porządnie wieje, śniegu napadało tyle, że trzeba było odśnieżać wejście do domu.
Pozdrawiam cieplutko na przekór aurze.
____________________
Dwa ogrody
akanta 16:49, 06 gru 2013


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Dzidka napisał(a)


Nie dowierzam własnym oczom. Tak obłożyłaś krąg, jak ja od kilku lat planuję zrobić ze swoim.
Cudownie już jest spatynowany. Ja też tak chcę !!!!!!


Bardzo mi tu się spodobało ! Muszę pospacerować dłużej !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies