Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

tulucy 17:14, 02 lip 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Piękny busz też rozsiewam co mi pod rękę wejdzie, a się nadaje. Dziś rozsiewałam orliki
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
laurowisnia 10:42, 04 lip 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Grzeczna dziewczynka z Ciebie, że nie przeszkadzasz, wszystko ładnie się skomponowało.
O różach chyba dobrze myślisz, listki również podobne, morelowy środek zaobserwowałaś? Tylko to wielkie róże jak wyrosną, jakieś miejsce odpowiednie musisz znaleźć.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Kindzia 17:47, 04 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mariolko z przyjemnością popatrzałam...masz tego dobra Pięknie wygląda!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gruszka_na_w... 21:30, 04 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Piękne te Twoje bylinowe kompozycje. Aminek na rabacie wygląda zachwycająco.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 22:00, 04 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Piękne rabaty, takie nieprzeszkadzanie to zawsze niespodzianką widokowa
A co to ten Aminek?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
paniprzyroda 14:38, 06 lip 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Będą przerwy w nadawaniu znikam w nowym, pracuję nad szafą A tam brak telewizorni, internetu..


Rench - posadziłam cebulki, nawet te najmniejsze przybyszowe, po dwu latach zakwitły wszystkie
Kasya - ciemny mak jest niesamowity, będę zbierać nasionka, ten pełny to wyskok wśród pojedynczych
07_Rene- dalie i cynie rosną u mnie w starym w żyznej, kompostowej ziemi, nie dokarmiam. W nowym ewentualnie pokrzywą jeden raz na początku. Dalii już niczym nie podlewaj, pierwsze kwiaty czasem są zniekształcone, następne powinny już być ok. tylko wodę muszą mieć.



fotka z tytoniem ku pamięci, zrówno mak jak i tytoń mam z nasionek od Vivy, dziękuję
____________________
Dwa ogrody
Pszczelarnia 14:50, 06 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ależ to jest piękne! W starym, w nowym, rozsiane przez wiatr i ręką ogrodniczki. Kolory i zapachy. Ważki nad roślinami.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
paniprzyroda 15:04, 06 lip 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
tulucy, takie sianie to najprostszy i najłatwiejszy sposób na nowe rośliny muszę sprawdzić swoje orliki, bo zostawiłam tylko po jednej gałązce, busz też musi być kontrolowany
Laurowiśnio, dziekuję, będę mysleć jesienią
Kindziu, dziękuję wiele roślin jeszcze kusi, ale na razie dzielnie się opieram
Gruszka _na_w... nasionka aminka mam od Gabrysi i jestem nim zachwycona, mam nadzieję na dużo nasion
Jolanko, aminek egipski z wyglądu podobny do kopru włoskiego, białe ozdobne baldachy często spotykany w angielskich ogrodach

i uroczy pięciornik..chyba gęsi, o ile dobrze pamiętam


driakiew łąkowa przeniesiona z rowu


i jeszcze róże, młoda Teasing Georgia


wyczekana Edenka

____________________
Dwa ogrody
Margarete 16:12, 06 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Przerwa w nadawaniu...na szafę...ale jaka ta szafa bedzie na pewno cudna... to juz inna bajka
Zdolniacha, nie tylko ogrodowa...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
mira 23:44, 06 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Powachałam i melduję że ożanki wysiane są piękne sadzoneczki już się podzieliłam i jeszcse dostanie Mała Mi i Kondzio - no popatrz jak Twoje nasionka wędrują pod strzechy

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies