Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

viva 00:16, 23 cze 2016


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Mariolu, nadrobiłam troszkę zaległości u Ciebie
Nie potrafię nic wyróżnić, bo wszystko masz cudowne Bujne, zdrowe, bajecznie skomponowane Raj
____________________
Pozdrawiam Viva Kolorowy ogród na piasku ".....aby życie mi nie było obojętne, abym zawsze kochał to co piękne i na czyjejś dłoni pozostawił ciepły ślad" (autor nieznany)
Rench 00:43, 23 cze 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Nikita napisał(a)
Mariolka, weszłam na chwilkę do naszego Robertop i widzę, że piszesz u niego o róży NEW DAWN. Podobno potwór z niej urośnie ?!!
Rany a ja ją w takim ciasnym miejscu posadziłam…muszę coś wyciepać, żeby jej miejsce zrobić. Mariolko, masz ją u siebie? Pokaż jakieś zdjęcie, bo chyba muszę jakieś rusztowanie dla niej zrobić.

Jutro wejdę obejrzeć twoje ogrodowe śliczności, bo dziś strasznie jestem zmęczona i chyba muszę się wcześniej położyć spać.


Potwierdzam New Dawn to potworas,tnę ją niemiłosiernie,a ona odbija jeszcze bardziej.
Tylko dla jej ślicznych perłoworózowych kwiatków ją trzymam,ale moja cierpliwość się zaczyna kończyć
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
paniprzyroda 01:28, 23 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Nikito, Reniu - ND potwór, jutro się za nią zabieram, muszę podwiązać pędy, śmieci, ale jaki kolor ma i kwitnie do mrozów. Zastanawiam się tylko, czy nie zmienię jej miejscówki i jesienią nie przesadzę na przedpłocie Już tam rośnie sobie jeden biały potwór


Vivo, znalazłaś chwilkę by do mnie zajrzeć W raju... to ja byłam u Ciebie ale miodek miły dla ucha Zobacz, to za Twoją poradą kupiłam Lagunę, posadziłam przy tarasie. Pachnie bosko, zapach wyczuwalny z daleka.


i jeszcze coś mam od Ciebie, mnożą się


i biała lawenda


____________________
Dwa ogrody
Rench 01:46, 23 cze 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Może dlatego,że swoją New Dawn ciacham po kwitnieniu,dla ujarzmienia , nie kwitnie ponownie ?Już teraz ciachnełam kilka młodych pędów,bo się motały z kwiatami.

Jak w tym sezonie nie zakwitnie,do jesieni,jat twoja,to ją zastąpię Laguną ,niech już się boi
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
paniprzyroda 01:50, 23 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
tulucy, buk nadłamany, na razie go reanimuję, ale marne jego szanse
driakiew błękitna do Ciebie przemówiła? Potrafi pięknie szeptać do ucha Długo kwitnie, jak krzaczek jest rozbudowany.
Kasya, to driakiew.
elżbieta_g - fotograf ze mnie marny, aparat kiepski, fotki w biegu ale staram się
Parole
____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 01:57, 23 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Reniu, przycinam jak resztę pnących. Przesadzę ją, bo zajmuje za dużo miejsca przy placyku, zaraz zacznie piąć się po brzozach Miałam to zrobić ub. jesieni, ale kontuzja barku mi przeszkodziła. Najwyżej trochę odchoruje. A ja będę miała miejsce na mniej ekspansywną różę. Lagunę widziałaś u Vivy, też potwór, ale ma wysłonić taras od sąsiada i zachodniego słońca.
Pocieszałaś mnie, że Edenka odbije, miałaś rację, startowała od poziomu gruntu, a już zapączkowana i dwa pędy idą ostro w górę


jutro cd.
____________________
Dwa ogrody
Robertop 20:22, 23 cze 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Rench napisał(a)


Potwierdzam New Dawn to potworas,tnę ją niemiłosiernie,a ona odbija jeszcze bardziej.
Tylko dla jej ślicznych perłoworózowych kwiatków ją trzymam,ale moja cierpliwość się zaczyna kończyć

Swoją ND tez mocno tnę ale dopiero jesienią.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
paniprzyroda 00:29, 28 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
ewsyg napisał(a)
Mariola u mnie jeden szalony floks też się szykuje. Róża Petticoat cudnej urody, bardzo oryginalny kolor. Przyznam się szczerze, że pierwszy raz ciesze się, że ta moja działka nie jest duża. Codziennie trzeba podlewać, nie całą działkę, ale jakieś miejsce. Jak tak dalej pójdzie to domu nie wybuduję. A jak u Ciebie ?

Floksy, czosnki, liliowce, jeżówki zaczynają kwitnąć. Mam wrażenie, że wszystko kwitnie na raz
Podlewam rabaty wymiennie, codziennie inną, bo na razie linii brak Tam, gdzie nie mam róż, na jednej rabatce włączam zraszacz; wszystkiego na raz nie dam rady, chociaż działka mała
Petitcoat młoda, sadzona jesienią. Jak na razie jej pokrój nie zachwyca, ale poczekam, może się zbierze


Ponieważ nie zaglądałam na forum kilka dni, wrzucam fotki w kolejności, w jakiej je robiłam




____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 09:23, 28 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826



____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 09:36, 28 cze 2016

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826




____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies