Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

Milka 10:44, 08 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale masz super tę szkalrenkę oglądałam takie gotowe w markecie, nie za wielkie, kiedyś się skuszę fajne miejsce i taki angielski klimat
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 11:35, 08 lut 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariolko miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 19:08, 08 lut 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
ewsyg - zatem będzie bylinowo w naszych nowych ogrodach. Jeżeli wszystko powschodzi z tego, co mam zamiar wysiać w tym roku, to będzie trochę pracy z przesadzaniem na miejsca docelowe. Ale do tego czasu chyba zdążę przygotować teren

Mala_Mi - na razie u mnie zima to i cicho, a inspiracja Pszczelarni przednia

viva - taki selerek naciowy też w kuchni musi być, ale on zielony od jesieni, pietruszka dopiero startuje

Irenko - szklarenka to fotka wstawiona przez Pszczelarnię, w ramach jej wiosennego oblotu wątków też chciałabym takie cudo posiadać

Bogdziu - również cieplutko pozdrawiam

A to fotki z dzisiejszego dnia, sporty zimowe u nas jeszcze się uprawia, wiosny nie widać / ok. 40 km ode mnie/,








____________________
Dwa ogrody
Nikita 19:44, 08 lut 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ło Matko .... Mariolko skąd ty tyle śniegu wytrzasnęłaś...toć to przecież w całej Polsce wiosna.....
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
paniprzyroda 19:53, 08 lut 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Nikito, dużo jeździsz, pewnie będziesz zorientowana, to jezioro pomiędzy Łąckiem a Gąbinem
W obydwu ogrodach u mnie jeszcze spod śniegu nie widać jedliny, którą przykrywałam np. konwalniki, wrzosy, może jutro coś się ruszy, jeśli będzie takie słoneczko
____________________
Dwa ogrody
Agania 21:29, 08 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja też patrzę z niedowierzaniem na tę zimę nawet stoki mają problemy z utrzymaniem warunków do jazdy śnieg im spływa a tu taka zima

Dzięki za info o rodgersjach jak masz jakieś foty i zechcesz to mi podrzuć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gabriela 22:17, 08 lut 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
No nie, to ja muszę coś zrobić przeciwko tej zimie u Ciebie. Skoro u nas na południu zrobiło się przedwiośnie...



Może być?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
agniecha973 22:21, 08 lut 2014


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Upsss... ile śniegu. Dawaj w góry, bo na nartach chcemy jeszcze pojeździć. W górach chętnie przyjmą.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
paniprzyroda 22:43, 08 lut 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Aganiu, jeśli jakąś fotkę rodgersji znajdę, to oczywiście wkleję

Gabrielo, to miód na moje serce, po tych widokach dzisiejszych, już tam siedzę z kawką
Piękne drobiazgi żeliwne pokazałaś u siebie, przy okazji zrobię zdjęcia uzbieranych moich oraz takich do kupienia w pewnym miejscu

agniecha973 chętnie oddam ten śnieg w zamian za wiosnę

____________________
Dwa ogrody
Ania74 23:12, 08 lut 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witam i łączę się w bólu... śnieg i śnieg... i chociaż zaczął wreszcie topnieć to jeszcze wiosny nie czuć...
Pozdrawiam
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies