Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 11:16, 12 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:18, 12 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208


Padła mi bateria i skończyło się zdjęciowanie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
abiko 11:25, 12 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Dorotko ja dziękuję również za miłe towarzystwo, mam nadzieję, że mąż da się namówić na inne wyjazdy po tym małym incydencie

Usilnie namawiam na wyprostowanie nazwy wątku

I kilka fotek moich





____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Dorota123 11:53, 12 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Mala_Mi napisał(a)
Dorota .. nawadnianie... inaczej trawnik nie przeżyje.. rabaty u mnie bez podlewania i bez nawadniania.. raz się dostało każdej rabacie wody... ale trawnik oszczędnie, ale podlewamy... i tak jest okropny ..ale muszę oszczędzać ... woda kosztuje a trawy od cholery


Aniu nie mogę założyć nawadniania, mam wodę ze studni, od 2 lat bardzo opadł poziom wody i zaczyna nam jej brakować. Gdybym nawadniała rośliny i trawnik na tym piachu tak jak one tego potrzebują nie było by się w czym umyć. U nas jest bardzo mało deszczu, w zimie nie mamy praktycznie śniegu, robi się pustynia.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:57, 12 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Iwk4 napisał(a)
Dorotko, piękną relacje zrobiłaś z Ani ogrodu. Z przyjemnością pooglądałam. I bardzo piękny prezent ofiarowałaś. Śliczne świeczki. Ja bym chyba ich nie zapalała, tylko na oprawę się gapiła
Zdolna jesteś bardzo
Masz zmysł do pięknych kompozycji


Dziękuję Iwonko, cieszę się, że moja dekoracja i relacja z Ani ogrodu Ci się spodobała. Mam nadzieję, że Ania jednak zapali kiedyś wieczorem świece ode mnie. I pomyśli o mnie ciepło.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:57, 12 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Sylwia dziękuję za zdjęcia.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:02, 12 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dorotko ale wrażeñ miałaś,zazdroszczę troszkęPiękny masz uśmiech


Gosiu, ja byłam dopiero na 5 spotkaniach, Ty to już naoglądałaś się różnych ogrodów. Relacje zawsze śledzę z zapartym tchem, w sobotę byłaś na spotkaniu u Agani, a u niej jest piękny ogród.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 12:14, 12 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
abiko napisał(a)
Dorotko ja dziękuję również za miłe towarzystwo, mam nadzieję, że mąż da się namówić na inne wyjazdy po tym małym incydencie

Usilnie namawiam na wyprostowanie nazwy wątku

I kilka fotek moich

Dziękuję za mile spędzony dzień z Wami i za fotki. Koszula uratowana dzięki odplamiaczom Kasi. Mój eM to taki humorzasty facet, z nim nigdy nie wiadomo, nie można nic zaplanować. Prawdziwy incydent odbył się w cztery oczy, zanim dojechaliśmy do Ani. Jak nie trzeba będzie przejeżdżać przez centrum Krakowa to sama też dam radę dojechać. Jestem dużą dziewczynką i to raczej taką samodzielną. Moja dewiza - umiesz liczyć??? licz na siebie!!!
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Rench 16:42, 12 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Sezon spotkań w pełni
Fajnie wam,bo macie weekendy wolne,możecie zwiedzać do woli

Nie narzekaj na swoje róże,bo ładne kupiłaś.
Dopiero w przyszłym sezonie pokażą co potrafią,cierpliwość to jedna z zalet ogrodnika
W pierwszym roku,to zazwyczaj potwierdzenie że kupiłaś właściwą odmianę,jeśli z gołym korzeniem kupowałaś,one przez cały sezon budują system korzeniowy.
Już w następnym pójdą w kwiaty Zobaczysz.

A nawet te z doniczki potrzebują czasu,żeby się zadomowić.

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Ewa777 21:16, 12 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Obejrzałam z dużym zainteresowaniem Twoją relacje z ogrodu Ani i Kasi Pięknie wszystko udokumentowałaś A świece przepiękne zrobiłaś
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies