Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

szemusia 18:06, 30 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
jankosia napisał(a)
Prawie sąsiadki, bo ja mieszkam pod Zduńską Wolą Chociaż odkąd mamy eskę to wszyscy są dla mnie sąsiadami


Biorąc pod uwagę eskę, to też jestem "prawie sąsiadka". Jakieś 70 km w stronę Wrocka

Witaj Nikita
Też czekałam, aż dotrzesz do szmaragdowego
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
jankosia 18:24, 30 sty 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
szemusia napisał(a)


Biorąc pod uwagę eskę, to też jestem "prawie sąsiadka". Jakieś 70 km w stronę Wrocka

Witaj Nikita
Też czekałam, aż dotrzesz do szmaragdowego


Beato, od czasu eski wszyscy jesteśmy sąsiadami 70km od Zduńskiej? To gdzieś w twoich okolicach jest lisie pole? Chciałam się tam wybrać w zeszłym roku, ale nie wyszło. W tym roku muszę koniecznie.
Pozdrawiam
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
paniprzyroda 20:34, 30 sty 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Madziu, pamiętam Twoje odliczanie do wiosny w zeszłym roku. Co zajrzałam, to było bliżej
____________________
Dwa ogrody
szemusia 20:37, 30 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
jankosia napisał(a)


Beato, od czasu eski wszyscy jesteśmy sąsiadami 70km od Zduńskiej? To gdzieś w twoich okolicach jest lisie pole? Chciałam się tam wybrać w zeszłym roku, ale nie wyszło. W tym roku muszę koniecznie.
Pozdrawiam


taaaak, prościutko S8 na Wrocław
Nie słyszałam o lisim polu

Nikita, wybacz, że się tak panoszymy w Twoim wątku
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
jankosia 20:53, 30 sty 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Bo ja nie mam swojego do panoszenia się to muszę na innych
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Nikita 10:01, 31 sty 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Luki – też mam taką nadzieję, że Pani Wiosna wpadnie do nas z wizytą dużo wcześniej, jednak póki co to odliczam dni do tej kalendarzowej

jankosia – Monisia, masz racje, mnie też już „nosi” i miejsca sobie znaleźć nie mogę…tak bym coś porobiła w ogrodzie!!!
Jesteś spod Zduńskiej …fantastycznie! To mieszkasz dużo bliżej niż sobie wyobrażałam…do mojego „szmaragdowego” masz po prostu rzut beretem…jakieś 12 km…w wolnej chwili ZAPRASZAM!!!

malgorzata_s…
- Małgoś, śnieżną pierzynkę jeszcze jestem w stanie znieść, ale śnieżyca…co to to NIE !!!

kasiek – Kasiu, mi też tęskno do wiosny, więc na stole żółcą się piękne żonkile a na parapecie za chwilę zakwitną hiacynty…och, żeby to tak na dworze już zaczęło coś kwitnąć….

szemusia – Witaj Beatko, cieszę się że do mnie zajrzałaś. Wskakuj na „eskę” i przyjeżdżaj do
szmaragdowego – Zapraszam!!! Jakby nie było to należysz do ekipy łódzkiej, więc nie ma że daleko mieszkasz…wsiadaj w autko i przybywaj!!!

paniprzyroda – Mariolko, tak, tak w zeszłym roku też był „wiosenny licznik”. Tradycji musi stać się zadość, więc i w tym roku jest odliczanie dni do wiosny.

szemusia, jankosia – dziewczyny a panoszcie się w moim wątku do woli, ile dusza zapragnie, ja „towarzyskie stworzenie” jestem więc z gości zawsze się cieszę… tak więc czujcie się jak u siebie.
Beatko, Monice chyba chodziło o Psie Pole a nie o Lisie Pole…tak przynajmniej mi się wydaje...nie wiem czy dobrze kombinuję.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
jankosia 10:19, 31 sty 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Nikito, jak już będzie można posiedzieć na zewnątrz to i ja cię zapraszam do siebie. Naprawdę mamy do siebie bliziutko.
Chodziło mi o lisie pole- taka plantacja lawendy gdzieś w okolicach Wielunia, ale nie wiem dokładnie gdzie bo jeszcze nie byłam.
Miłego dnia
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
szemusia 11:22, 31 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Aż musiałam doczytać o tym Lisim Polu.
Masz rację, Moniko. Plantacja lawendy pod nazwą Lisie Pole znajduje się nieopodal Wielunia. Niestety, nie z mojej strony, więc pewnie dlatego o niej nie słyszałam . Poczytałam co nieco i wygląda to ciekawie. Nie wiem tylko, czy można sobie przyjechać i tak po prostu pooglądać
Będę zgłębiać temat

Ps. Jak to zwykle bywa - pod latarnią najciemniej
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Bogdzia 16:50, 31 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dla mnie wiosna zaczyna się za tydzień , dlaczego to pewnie wiesz
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 21:16, 31 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Dla mnie wiosna zaczyna się za tydzień , dlaczego to pewnie wiesz

Dla mnie tez pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies