Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 10:01, 23 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
malgorzata_s – Małgoś troszkę mnie nie było, ale już jestem i postaram się znaleźć nie co więcej czasu na O. Na początku stycznia będę chwilę poza zasięgiem Internetu, ale to tylko przez kilka dni…potem już wracam na dobre do Was.
A białe święta to chyba marzenie każdego…ale to raczej na pewno nie w tym roku. Może chociaż Sylwester zaiskrzy się na biało…zobaczymy.

Urszulla – Ula cieszę się , że „zmrożona” sesja zdjęciowa ci się spodobała. Prawdę mówiąc sama jestem zaskoczona efektem, bo w realu chyba tak ładnie nie wyglądało.

Mala_Mi – Aniu cieszę się że przepis się przydał…smacznego.
A święta powinny być ok. Przyjeżdża mój syn, mam wokół siebie rodzinę i wspaniałych przyjaciół…po za tym właśnie dostałam w prezencie przepięknego pluszowego misia, więc gdyby przyszedł „smuteczek” to będę mogła się do niego przytulić

Bogdzia – fotki ze szronem też mi się podobają, fajnie wyszły. Mróz tego poranka wcale nie był taki duży, ale i tak pięknie „ubrał” rośliny w zimowe ubranka.

Rench – Reniu ten przepis to żeberka w czerwonym sosie…potrawa prosta, szybka i smakuje wszystkim. Zaraz prześlę ci przepis na priv to sobie w wolnej chwili zrobisz.

Anita1978 – No Anitko, historia z sobowtórem naprawdę niesamowita, ale jak widać i takie zdarzają się dość często, bo Bogdzia też miała bliskie spotkanie z sobą samą.

Kindzia – Kasiu dziękuję za życzenia. Tobie też życzę wszystkiego co najlepsze w te święta.

popcarol – Carola wszystkiego naj, naj na te święta.

11stokrotka – Małgosiu, jest ok…na razie nie mam czasu na doła, bo strasznie zalatana jestem. Dzisiaj od rana w kuchni. Właśnie robię cały, ogromny gar bitek (3,5 kg zrazówki kupiłam), więc pewnie mi jeszcze z jakieś 2 godziny zajmie… To ulubione danie mojego syna, więc jak tylko przyjeżdża do mnie to słyszę: ...„mamuś zrobisz bitki?”… Więc robię !!!
Mówisz Małgoś, że nie grzeczna byłaś?…to należy ci się rózga od Mikołaja… i to najlepiej od takiego umięśnionego, o śniadej karnacji skąpo ubranego w obcisłe czerwone ubranko…hi hi

Anita1978 – Anitko dziękuję bardzo za życzenia. Dużo uśmiechu i radości w te święta dla całej twojej rodzinki. Przepiękny stroik…sama robiłaś?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 10:03, 23 gru 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Wszystkim znajomym i nie znajomym z okazji Świąt życzę:

zdrowych – bo to najważniejsze
pełnych miłości – bo to sens życia
optymizmu i wiary – bo pozwalają przetrwać trudne chwile
nadziei – bo wtedy niemożliwe staje się możliwe
oraz uśmiechu – bo jest oznaką szczęścia


____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Bogdzia 22:39, 23 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne te Twoje zyczenia. Buziaki Madzia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasik 22:45, 23 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Madziu a ja Tobie składam Twoje życzenia - już nic ładniejszego nie wymyślę.

Ode mnie jest życzenie, byś każdego dnia miała powód do uśmiechu, byś czuła się szczęśliwa.

Buziaki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Olili 00:01, 24 gru 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Pięknych Świąt !
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
kitek81 10:50, 25 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
W dniu Świąt Bożego Narodzenia
Pragnę złożyć żarliwe życzenia:
Szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia,
Oby troski życia zaginęły w mroku
Podczas nadchodzącego Nowego Roku!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Madzenka 16:59, 25 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Życze spokoju Nikita w ten pełen zadumy czas.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ivvvona 17:02, 29 gru 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok
____________________
W ogródku Iwony
Iwk4 17:22, 29 gru 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Mroźne fotki są śliczne.
____________________
Ogródek Iwony II
iwonaal 09:39, 30 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
____________________
Zakochana w ogrodach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies