Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 23:06, 01 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Aniu Te donice są bardziej surowe, w ubiegłym sezonie stały u mnie na tarasie bo tam mam same szarości.

Asia Uprawa szafirków w doniczkach daje wiele możliwości, dziś je wąchałem, mają bardzo przyjemny zapach



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 23:26, 01 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bardzo oficjalne i eleganckie wejście do domku, a ogód niezwyky w swej kolorystyce i z corocznym motywem przewodnim w kolorach


Taras przed domem to zupełnie inna bajka niż reszta ogrodu, bardzo wyciszony i formalny. Goście którzy do mnie przychodzą uwielbiają na nim przesiadywać, to dobry punkt obserwacyjny ogrodu.


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 23:40, 01 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
mira napisał(a)


Ja też lubię donice i zwykle o tej porze się nimi zajmowałam.
Zmieniłam szyki - bratki posadzone i na razie spokój bo inne prace pilniejsze.
Te tulipany jakoś omijałam ale u Ciebie mnie zachwyciły i już ich nie ominę.
Tulipanowo teraz że hej

pozdrawiam



Ochłodziło się mocno wiec bratki w donicach dłużej będą cieszyć. Ja z tych dziwnych ogrodników, już bym wszystko wyrzucił i sadził rośliny lata a tak muszę czekać.

Z opadów deszczu cieszę się jak dziecko bo już nie miałem siły latać z wężami i konewkami. Wszystko ładnie rośnie, mam teraz więcej czasu, dziś nadrabiałem zaległości w przycinaniu zimozielonych.

Tulipany sadzę od lat ale tych liliokształtych nie miałem wcześniej, to mój pierwszy raz, jestem nimi oczarowany Kolor może niezbyt trafiony ale w następnym sezonie będzie lepiej.





____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Iwk4 01:01, 02 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Gardener27 napisał(a)


I tam … jaka perfekcja, takie tam …
Tulipanów w gruncie prawie nie mam w ogóle, wszystko w donicach.

Obiecuję poprawę


Cudnie. Przemku, podaj przepis na szafirki w donicach. Fajnie wyglądają.
____________________
Ogródek Iwony II
asiak 08:00, 02 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Przepięknie, co tu tu dużo gadać
____________________
AsiaDziałeczka Asi
asica 08:06, 02 maj 2019


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3837
Przemo, a ja mam problem z bratkami . Donice pełne bratków nie mam do czego pelargonii wsadzić .
A bratki jeszcze piękne. Coś z nimi robisz? wysadzasz? wyrzucasz?
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
TeresaSz 19:06, 02 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Przywitam się oficjalnie, bo wstyd tylko czytać z ukrycia i nie chwalić głośno. Przecudny ogród, dla mnie jeden z najpiękniejszych. Mam pytanie odnośnie donic, rozumiem że sadzisz cebulki jesienią, a na zimę donice dołujesz? Czy w tych pięknych donicach masz w środku plastikowe, które są dołowane zimą? Pytam bo obawiam się, że cebulki mogą przemarzać.
____________________
Ogród ze skarpą
Anda 20:15, 02 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Przemo, nic nie piszę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dorota123 11:53, 03 maj 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nieustannie podziwiam Twój ogród, nietuzinkowe dekoracje i kreatywność. Ogród jak z najlepszego katalogu ogrodniczego. Pozdrawiam świetnego Ogrodnika i dekoratora powierzchni ogrodowych.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
agnieszka_m 11:20, 04 maj 2019


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
U Ciebie wszystko jak zawsze pięknie
Tylko podziwiać
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies