Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Katkak 11:54, 02 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Przemcio sama jestem w szoku, że się te dynie tak rozbujały, tym bardziej, że mam je pierwszy raz w ogródku . Myślałam, że dopiero gdzieś we wrześniu będzie można je zrywać, a tu już rodzinę obdzielamy, bo ileż można jeść dynie . Pozdrawiam.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Juzia 23:14, 03 sie 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38743
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Ewa_w_ogrodzie 21:41, 05 sie 2014


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
To najpiękniejszy warzywniak na świecie. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. Będę podglądać Twój ogród bo też marzy mi się taki wiejski.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Gardener27 08:34, 06 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa_w_ogrodzie napisał(a)
To najpiękniejszy warzywniak na świecie. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. Będę podglądać Twój ogród bo też marzy mi się taki wiejski.


Witam

Oj tam ......żeby już najpiękniejszy Dziękuję za słowa uznania Warzywnik powstał w tym roku z myślą o pomieszczeniu wszystkich moich zachciejstw a już w lipcu brakło miejsca Na następny rok będzie przerabiany i powiększony

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Anita1978 08:51, 06 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Nadrobiłam wszystko! Zdjęcia obejrzałam, żarciki poczytałam! Oj działo się!
Nie będę oryginalna ale ogród zachwyca- piękne hortensje, lawenda, róże. A warzywnik to marzenie każdego ogrodnika! Pewnie bardzo wiele pracy wkładasz w ogród, ale to widać! Pozdrówka!
____________________
ogródek Anity
Gardener27 08:56, 06 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Anita1978 napisał(a)
Nadrobiłam wszystko! Zdjęcia obejrzałam, żarciki poczytałam! Oj działo się!
Nie będę oryginalna ale ogród zachwyca- piękne hortensje, lawenda, róże. A warzywnik to marzenie każdego ogrodnika! Pewnie bardzo wiele pracy wkładasz w ogród, ale to widać! Pozdrówka!


Bardzo dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa Najwięcej pracy jak zawsze na wiosnę ale jak się już wszystko rozrośnie to sama przyjemność

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Anita1978 09:08, 06 sie 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Tak mówisz, że najwięcej pracy na wiosnę, ale wiem po sobie, że praca w ogrodzie jest cały czas, wystarczy wyjechać na tydzień i już sa zaległości.....wiem po sobie ze ogrod to ciągła praca, a gdzie mojemu do twojego
Ale skromność to bardzo fajna cecha
P.S. Jak bede kiedyś w okolicy to wproszę więc, aby to cudo zobaczyc na własne oczęta
____________________
ogródek Anity
Gardener27 10:29, 06 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Anita1978 napisał(a)
Tak mówisz, że najwięcej pracy na wiosnę, ale wiem po sobie, że praca w ogrodzie jest cały czas, wystarczy wyjechać na tydzień i już sa zaległości.....wiem po sobie ze ogrod to ciągła praca, a gdzie mojemu do twojego
Ale skromność to bardzo fajna cecha
P.S. Jak bede kiedyś w okolicy to wproszę więc, aby to cudo zobaczyc na własne oczęta


Owszem praca jest na okrągło i pod koniec sezonu powoli ma się już dość ale zimą gdy za oknem biało i nic się nie zieleni z uteskniemniem czeka sie na wiosne U mnie za oknem bardziej jesiennie niz lato Wilgoć i liscie lecą z drzew Brr.... Z uteskinieniem czekam na słońce i cieplejsze dni

Anitko Twój ogród również piękny a z upływem czasu bedzie jeszcze bardziej zachwycał Każdy z nas tak ma że cudze chwalicie a swego nie doceniacie

Jak będziesz w okolicy zapraszam serdecznie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 10:37, 06 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

To może trochę zdjęć w pochmurny dzień na poprawę humoru






____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 10:48, 06 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies