Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Juzia 13:03, 21 cze 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38691
Gardener27 napisał(a)


Hyyy ... no coś tam było

Po co się ograniczać Bież wszystko


Nooo.... jak w totka wygram
Jeszcze trochę roślin mi zostało do kupienia w tym roku.
I morze kory.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardener27 13:15, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia napisał(a)


Nooo.... jak w totka wygram
Jeszcze trochę roślin mi zostało do kupienia w tym roku.
I morze kory.


Ech te finanse Podobno masz tanie źródło z korą U mnie rabaty niczym nie są ściółkowane i tak sobie pielę bez końca Na korze chwasty rzadziej rosną
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 13:29, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 13:38, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ewa777 13:43, 21 cze 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18460
Przemek, z warzywnikiem powinieneś na konkurs się zgłosić Jestem w szoku, jak cudnie to zaaranżowałeś Nie widziałam jeszcze piękniejszego. Tylko ten Twój z poprzedniego roku może z tym konkurować

Za byliny nie płaciłam. Umówiłam się, że zapłacę za pobraniem Szkoda mi tylko tych roślin, bo u nas nie ma takich w centrum ogrodniczym. Muszę chyba zadzwonić i przypomnieć się
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gardener27 14:06, 21 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
Przemek, z warzywnikiem powinieneś na konkurs się zgłosić Jestem w szoku, jak cudnie to zaaranżowałeś Nie widziałam jeszcze piękniejszego. Tylko ten Twój z poprzedniego roku może z tym konkurować


Ewuniu bardzo Ci dziękuję za te miłe słowa Ogród warzywny potrzebuje czasu by się zagęścić i wydać pierwsze plony Wczoraj sadziłem ostatnie kwiaty i już więcej się tam nie zmieści


Za byliny nie płaciłam. Umówiłam się, że zapłacę za pobraniem Szkoda mi tylko tych roślin, bo u nas nie ma takich w centrum ogrodniczym. Muszę chyba zadzwonić i przypomnieć się


Przypomnij się Może o Tobie zapomnieli U mnie w ogrodniczych też nie wszystko mają co mym chciał mieć a jak mają to sobie za to ładnie cenią Dlatego też robię zakupy w sieci Trzymam kciuki za Twoje zamówienie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AgataBC 14:18, 21 cze 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Przemku Twój ogród jest taakii...dojrzały.. Jakby od lat pieczołowicie dbała o niego jakaś babcia a nie młody mężczyzna.
Zwłaszcza ten warzywnik-jest taki wycacany, widać ile czasu tam spędzasz. I raczej na tych krzesłach nie siadasz-bo kiedy??!!
Te czosnki jak bardziej rozkwitną i nabiorą koloru to będzie czad w tym miejscu -wpasują się z żurawkami
Przetacznik bardzo dobrze, że ściąłeś- ładnie się zagęści i nie będzie taka miotła. U mnie był taki zduszony dlatego im niżej tym bardziej łysy:/
Dużo fioletu u Ciebie-fajnie ochładza.
Pozdrawiam.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Juzia 14:26, 21 cze 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38691
Gardener27 napisał(a)


Ech te finanse Podobno masz tanie źródło z korą U mnie rabaty niczym nie są ściółkowane i tak sobie pielę bez końca Na korze chwasty rzadziej rosną


Chyba "miałam".
Ostatnio jak mi przywieźli to się załamałam. Wielkie kawałki, nic nie rozdrobniona. Ciągnęły mi się farfocle z góry na dno wora. Nic nie przekompostowana, jakaś taka podejrzanie jasna. Dużo ziemi i petów.
Chyba już mi się źródełko na korę zakręciło

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
AgataBC 14:33, 21 cze 2015


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Jeśli mogę wtrącić dot.kory to polecam zakupy na tartakach. Mają bardzo tanio, bywa przekompostowana, bywa świeża. Tyle, że trzeba przyjechać sobie z workami czy przyczepą i samemu załadować. Plus-że można sobie ładować jaką się chce-drobną, grubszą itp.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Marta7 14:37, 21 cze 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Przemek co tu dużo gadać-moje klimaty!Przepięknie! tylko ja nigdy nie będę miała takiego dopieszczonego ogródka zwłaszcza warzywnego,teraz mój M jest na chorobowym i systematycznie pieli mi między marchewkami i jak idę po zieleninkę to jestem zawsze zdumiona bo nie przyzwyczajona jestem do tak" czystych " warzywek
A u Ciebie cud malina A te krzesełka niebieskie....
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies