Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 17:10, 20 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Agcia napisał(a)
Ja też życzę miłego weekendu koło poniedziałku pierwszy pąk Edenki się otworzy .. sama jestem ciekawa.. Tiarelle od Ciebie mają się dobrze


Cieszę się że tiarella ładnie się klimatyzuje Przetacznik od Ciebie chyba się ugotował w paczce i musiałem go ściąć Na bank przeżył bo wypuszcza nowe przyrosty od korzenia
Też czekam na Eden Ma duży, nabrzmiały pąk i jestem ciekaw jak będzie wyglądał kwiat

Miłego weekendu
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:16, 20 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
dominika_ napisał(a)
Po prostu pięknie Przemku.
Pozdrawiam


pawel_snopek napisał(a)
Same piękności


GosiaJoanna napisał(a)
Poleżałabym na takiej łące ślicznie


Psiamama napisał(a)
Przemku ostatnie zdjęcie z widokiem na pole i las... zawiesiłam się i mogłabym tak zostać


sylwia_slomczewska napisał(a)
Pięknie się te ogrodowe części przenikają, super Ci to wyszło.


laurowisnia napisał(a)
Cały ogród kipi ale ten ostatni kadr świetny.


bartek_luberda napisał(a)
Piknie


katarzynkak napisał(a)
Ależ pieknie....

pozdrawiam
k


Dziękuje wszystkim Pozdrawiam



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
GosiaJoanna 21:50, 20 cze 2015


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Przemo macham jutro dokładnie poczytam dzisiaj padam już :/
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
paniprzyroda 22:08, 20 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Z przyjemnością obejrzałam łąkę, pięknie rośliny się uzupełniają
____________________
Dwa ogrody
Ewa_w_ogrodzie 22:40, 20 cze 2015


Dołączył: 20 lip 2014
Posty: 636
Gardener27 napisał(a)


Ewo w tym miejscu są posadzone dwie odmiany żurawek Bliżej trawnika jest rząd heucher Berry Smoothie a za nimi heuchery Amber Lady To młode nasadzenia robione jesienią podczas zmian na rabatach Myślę że w następnym roku pokarzą swoje piękno Z moich obserwacji wynika że większość żurawek ładniej rośnie w pełnym słońcu niż w cieniu oczywiście poza wyjątkami np. heuchera Creme Brulee , Gold Strike




Wahałam się pomiędzy berry smoothie a paprica. W końcu zamówiłam tą drugą i jeszcze gold zebra ale tylko po jednej sztuce mam nadzieję że z czasem rozmnożę. Obie docelowo na pasy na rabatkę przed domem koło murka o który pytałeś.
____________________
Pozdrawiam Ewa nasz ogród wspaniała przygoda czy czarna magia
Juzia 23:07, 20 cze 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38882
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Warmia 00:03, 21 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Połączenie róży z szałwią rewelacja. Musze zgapic od Ciebie. Ja czekam na to aż zakwitnie moja szałwia powabna.Ciekawa jestem jej koloru.

Przepraszam że nie wszędzie polskie znaki, ale jestem nad morzem i piszę z komórki. Pozdrowienia z nad Bałtyku
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Kacha123 07:50, 21 cze 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Zaglądam czekając na foteczki i pozdrawiam. Mnie też się bardzo podoba Bonica z szałwią
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Ewa777 10:15, 21 cze 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Bonica to była moja pierwsza róża na pniu i bardzo ją lubiłam. Potem niestety przemarzła. Teraz mam 3 żółte w przedogródku.
Dziwna rzecz z tym moim zamówieniem z lutego roślin bylinowych. Dostałam przesyłkę z małą częścią roślin, resztę miałam odebrać na targach, ale pani zapomniała i na miejscu zebrała te co miała. Umówiłyśmy się, że napisze maila, których roślin brakuje. Napisałam i cisza. Połowy zamówienia nie mam.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
kosolka 10:24, 21 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Przemek, cudownie jak zawsze! Łąka... hmmm... Chciałabym mieć taką "łąkę" Pozdrawiam słonecznie
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies