Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nadchodzi wiosna - czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Nadchodzi wiosna - czas na ogród

GorAna 21:54, 18 kwi 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Dominiko, trzymaj swoje "cztery litery" w ciepełku
Cieszę się, że już lepiej
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kasja83 07:36, 19 kwi 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
dominika_ napisał(a)
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wsparcie, dzięki Wam czas upłynął o wiele szybciej Co do pracy w ogrodzie, póki co mam zakaz wysiłku fizycznego, do momentu całkowitej regeneracji muszę wszystko zastopować. Mój ogród jest bardzo cierpliwy i z pewnością na mnie poczeka
Dziś pomimo okropnej pogody zrobiłam krótki obchód i muszę stwierdzić, że póki co jest dobrze. Tulipany przez ten tydzień ostro podskoczyły, część już kwitnie. Trawa zrobiła się pięknie zielona, pąki delikatnie wystartowały. Szkoda, że cały czas sypie śnieg i nie mam jak porobić foteczek dla upamiętnienia

Cała w skowronkach życzę Wszystkim miłego wieczoru

Odpoczywaj i regeneruj siły. Pogoda i tak kiepska. Jest okazja, żeby pogrzać się w domu.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
olga80 13:37, 19 kwi 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Domi cieszę się,że już jesteś w domku Dbaj o siebie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
ryska 08:55, 20 kwi 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
Pozdrawiam i zdrowia życzę
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
chelll 22:05, 20 kwi 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Myślałam, że święta spędziłaś w domu? jeśli Cię ie wypuścili, to dość poważnie było. Najważniejsze, że już lepiej. O ogród się nie bój, mama pomoże Pozdrawiam!
____________________
Handmade by Elka
chagall 22:32, 20 kwi 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 435
Dominiko, pozdrawiam ciepło w ten zimny wieczór
____________________
Ania - Atacama pod lasem
dominika_ 06:39, 21 kwi 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Dziewczynki mam kilka pytań:
1 Czy któraś miała takie małe niebieskie kuleczki średnicy ok 3-4mm pod żurawkami? Co to za robalstwo może być? Wyglądem przypominają nawóz yara mila complex
2 Na której stronie wg Was najlepiej sprawdza się lokalizacja warzywniaka?
3 Co mogłybyście zaproponować jako formę żywopłotu od strony mojej rzeczki, chodzi mi o coś co skutecznie uniemożliwiłoby przechodzenie kur mojej sąsiadki na ogród. Myślałam o ogniku, berberysie. Tylko czy to się tam sprawdzi.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
BASIA8 09:20, 21 kwi 2017


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj. Jak Twoje zdrówko? Ja pod zurawkami nie mialam kuleczek wiec nie pomogę. U Nas warzywnik jest od wschodu i jest ok. Ładnie warzywa rosną. Czytam o zywoplocie i o kurach sąsiada - z kurami ciężka sprawa wszędzie wleza i drapia. Ja miałam ligustra na przemian z berberysami i tak przechodziły. Teraz mamy ogrodzenie i święty spokój.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Basilikum 09:35, 21 kwi 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Dominiko a sasiadka nie powinna zadbac, by jej kury do Ciebie nie lazily? ugotuj z jednej rosolek to juz wiecej ich nie zobaczysz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dominika_ 23:15, 21 kwi 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Co do zdrowia to perypetii ciąg dalszy jutro mam wizytę, mam nadzieję, że to tylko moje przewrażliwienie. Kurczę ogrodzić to by była najlepsza opcja, tylko to jest wzdłuż rzeki i tu cały piesek pogrzebany. Chyba, że zdecyduję się nie mieć dostępu do niej wtedy jest taka możliwość. Ale popsuje mi to cały klimat tego miejsca

Teoretycznie Izo tak powinno być. W praktyce wygląda to tak, ja informowałam sąsiadkę, posłuchała i kury dalej jak puszczała tak puszcza. Mogłabym zrobić jak piszesz, ale wiąże się to z tym, że trzeba by zerwać sąsiedzkie stosunki. Jak wiadomo w Polsce lepiej mieć zgodę z sąsiadem, bo w przeciwnym wypadku o wszystko będzie Cię zaskarżał i będziesz latać po Urzędach celem wyjaśnień.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies