Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

bartek_luberda 16:36, 24 lip 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Pozdrawiam żeby tylko takie problemy były jak tylko z sąsiadem wczoraj był pogrzeb 26 letniego chłopaka rok wcześniej zmarła tej pani córka zostawiła jej 3 małych dzieci bodajże 3 5 i chyba 7 lat a z tego co wiem to jeszcze jeden syn też jest chory To jest tragedia a my doły łapiemy z byle powodu
____________________
Ogródeczek
Gardener27 18:09, 24 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Madziu zaglądam do Ciebie z nadzieją że sąsiad już nie szaleje i dał Ci trochę spokoju Życzę dużo słonecznych dni i uśmiechu na twarzy takiego jaki gościł na Twej twarzy w liliowcach

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Bogdzia 22:30, 24 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
MagdalenaK8 napisał(a)

i...



Sliczne zdjecie. Spotkania tez ciekawe, czy pana profesora tez zaczepiłas jak Konrada?????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
MagdalenaK8 12:14, 25 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
bartek_luberda napisał(a)
Pozdrawiam żeby tylko takie problemy były jak tylko z sąsiadem wczoraj był pogrzeb 26 letniego chłopaka rok wcześniej zmarła tej pani córka zostawiła jej 3 małych dzieci bodajże 3 5 i chyba 7 lat a z tego co wiem to jeszcze jeden syn też jest chory To jest tragedia a my doły łapiemy z byle powodu

Masz rację to wielka tragedia ...
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 12:21, 25 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Bogdzia napisał(a)


Sliczne zdjecie. Spotkania tez ciekawe, czy pana profesora tez zaczepiłas jak Konrada?????

Dokładnie tak.. podeszłam do Niego i powiedziałam że chcę mu uścisnąć rękę
że widziałam go parę razy w telewizji i bardzo lubię jak się wypowiada. Wyszedł ze swojego melexa i jak mnie uścisnął i przytulił hi hi hi... Mega wspaniały człowiek. Jak wracaliśmy już po całym oglądaniu przejeżdżał obok nas swoim melexem, zatrzymał się i zapytał czy sympatia jedzie z nim ... Więc wpakowałam swoje cztery litery i zjechałam z profesorem na dół. Mąż do dzisiaj się z tego śmieje...
____________________
Ogród i nie tylko...
Katkak 10:36, 26 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
bartek_luberda napisał(a)
Pozdrawiam żeby tylko takie problemy były jak tylko z sąsiadem wczoraj był pogrzeb 26 letniego chłopaka rok wcześniej zmarła tej pani córka zostawiła jej 3 małych dzieci bodajże 3 5 i chyba 7 lat a z tego co wiem to jeszcze jeden syn też jest chory To jest tragedia a my doły łapiemy z byle powodu

Straszna tragedia. Beatka ma rację, człowiek się czasem duperelami przejmuje podczas gdy inni przeżywają prawdziwe dramaty. Dlatego trzeba cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą i dziękować Bozi za to co się ma .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
iwonaal 11:01, 26 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Katkak napisał(a)

Straszna tragedia. Beatka ma rację, człowiek się czasem duperelami przejmuje podczas gdy inni przeżywają prawdziwe dramaty. Dlatego trzeba cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą i dziękować Bozi za to co się ma .

Masz rację Kasiu, trzeba dziękować Bogu za to co się ma.
____________________
Zakochana w ogrodach
bartek_luberda 20:06, 26 lip 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
No właśnie na poprawę humoru trzeba sobie kupić roślinki tak jak ja i próbować je wsadzić z rwą kulszową Teraz siedzę i nie wiem czy stanę na nogę i aż mam łzy w oczach Masakra
____________________
Ogródeczek
asiach 22:05, 26 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
bartek_luberda napisał(a)
No właśnie na poprawę humoru trzeba sobie kupić roślinki tak jak ja i próbować je wsadzić z rwą kulszową Teraz siedzę i nie wiem czy stanę na nogę i aż mam łzy w oczach Masakra

Beatko, nie wiem co powiedzić. Jest mi bardzo przykro, że zamiast lepiej jest gorzej. Też rozumiem Twoje słabości
Co prawda, mnie nie doskwiera rwa ale też nie umię powiedzieć dość ale w przypadku pracy bo z kupowaniem roślin to już sobie radzę. Dzisiaj po całym dniu w ogrodzie byłam padnięta ale jeszcze musiałam skosić trawę. A teraz ledwo żyję - wszystko mnie rwie. Dobrze, że mam siłę siedzieć przy kompie
Życzę poprawy zdrowia i samozaparcia
asiach 22:11, 26 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
O sory Magdaleno, ale ta miała być w wątku Beatki
A przeżycia z profesorem szczerze zazdroszczę. Przemiły Człowiek. Widać było w programach twelewizyjnych a teraz Ty mnie tylko utwierdziłaś w tym
Miłego weekendu życzę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies