Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

asiach 22:18, 26 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
bartek_luberda napisał(a)
Pozdrawiam żeby tylko takie problemy były jak tylko z sąsiadem wczoraj był pogrzeb 26 letniego chłopaka rok wcześniej zmarła tej pani córka zostawiła jej 3 małych dzieci bodajże 3 5 i chyba 7 lat a z tego co wiem to jeszcze jeden syn też jest chory To jest tragedia a my doły łapiemy z byle powodu


Smutna historia. Kiedyś w pracy powiedziałam, że trzeba cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy, z tego, że ma się zdrowie a usłyszałam, że zdrowie to pocieszanie się ludzi ubogich. A ja od dłuższego czasu cieszę właśnie z najmniejszych drobiazgów - łatwiej się żyje
Sąsiadów mam takich jakich mam - może coś się zmieni. Dzisiaj zuważyłam, jakby było tam czyściej - z mojej strony wielka radość - lekka poprawa
Magdalenko, ale się rozpisałam - Tobie życzę miłego weekendu, spokojnych nocy i dni i wielkiej przemiany sąsiada
MagdalenaK8 13:00, 28 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
asiach napisał(a)


Smutna historia. Kiedyś w pracy powiedziałam, że trzeba cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy, z tego, że ma się zdrowie a usłyszałam, że zdrowie to pocieszanie się ludzi ubogich. A ja od dłuższego czasu cieszę właśnie z najmniejszych drobiazgów - łatwiej się żyje
Sąsiadów mam takich jakich mam - może coś się zmieni. Dzisiaj zuważyłam, jakby było tam czyściej - z mojej strony wielka radość - lekka poprawa
Magdalenko, ale się rozpisałam - Tobie życzę miłego weekendu, spokojnych nocy i dni i wielkiej przemiany sąsiada

Asieczko masz rację że trzeba się cieszyć z najdrobniejszych radości...tak robię całe życie. Skoro to dla biednych to wolę być biedna a nie beznadziejna ...Cieszę się że u Ciebie jest lepiej zasłużyłaś na to...
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 13:12, 28 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Madziu co u Ciebie słychać Jak samopoczucie ?

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
16:17, 28 lip 2014
Witaj Madziu
Przyszłam do Ciebie od Asi (Ogród cichy i przytulny).Madziu pamiętamy i o Tobie,tylko te kawy to nam serducha wykończą Ja przerzucę się całkowicie na cappuccino...
Doczytałam o sąsiadach,współczuję bo zły sąsiad to niesamowite utrapienie.Gdyby człowiek mógł przewidzieć budując się kto mieszka za płotem...
Spotkanie z profesorem i Kondziem super
Pozdrawiam i głowa do góry Madziu
Bogdzia 17:08, 28 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
MagdalenaK8 napisał(a)

Dokładnie tak.. podeszłam do Niego i powiedziałam że chcę mu uścisnąć rękę
że widziałam go parę razy w telewizji i bardzo lubię jak się wypowiada. Wyszedł ze swojego melexa i jak mnie uścisnął i przytulił hi hi hi... Mega wspaniały człowiek. Jak wracaliśmy już po całym oglądaniu przejeżdżał obok nas swoim melexem, zatrzymał się i zapytał czy sympatia jedzie z nim ... Więc wpakowałam swoje cztery litery i zjechałam z profesorem na dół. Mąż do dzisiaj się z tego śmieje...


Tego własnie się po Tobie spodziewałam.Pozdrówka serdeczne.
PS czytałam już dawno ale piszę dopiero dzis.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
MagdalenaK8 19:15, 28 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Kocham Was bo może wirtualni ale najlepsi przyjaciele jesteście... więc wzięłam telefon i poszłam do ogrodu. Czas się wziąć w garść...

Przemek delikatnie dał do zrozumienia że kanki ładnie spatynowane ale...przemalowałam więc i miał szczerą rację,

obie Horti kupione w Wojsławicach za 10 zł sztuka. Nie znam nazwy bo i pani nie znała.

Tak wyglądają moje wrzosy kupione 5 lat temu za złotówkę w Tesco ratowałam je...

Uratowałam...
____________________
Ogród i nie tylko...
Gardener27 19:41, 28 lip 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Madziu miło mi że się powoli bierzesz w garść Koniec tego labidzenia i najwyższa pora żyć pełną piersią Oj pełną

Z tymi banieczkami to nie tak Z tą patyną też były fajne ale takie odpicowane to wypas na maxa !!! Kolorystyka bardzo mi się podba

Horti malinkowe Jakbyś chciała je zmienić na niebieskie podsyp siarczanem glinu lub ałunem potasowym

Wrzosy w tym roku będą kwitły w sierpniu Taka pogoda

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Magdalenka 20:07, 28 lip 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Pięknie wyglądają te kolorowe kanki na tle lawendy
A wrzosów zazdroszczę bardzo je lubię, ale u mnie niestety nie chcą rosnąć w wybranym dla nich miejscu. 2 lata temu przygotowałam dla nich specjalne podłoże i...nic. Cześć już wyrzuciłam, reszta w najbliższym czasie pójdzie do kosza
Pozdrawiam ciepło, u mnie dziś niebo podlało ogród.
____________________
Magda Na Francuskiej
20:22, 28 lip 2014
Bardzo pomysłowo z kanami Ja z tych co lubi wszelakie drobiazgi w ogrodzie
MagdalenaK8 20:44, 28 lip 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Gardener27 napisał(a)
Madziu miło mi że się powoli bierzesz w garść Koniec tego labidzenia i najwyższa pora żyć pełną piersią Oj pełną

Z tymi banieczkami to nie tak Z tą patyną też były fajne ale takie odpicowane to wypas na maxa !!! Kolorystyka bardzo mi się podba

Horti malinkowe Jakbyś chciała je zmienić na niebieskie podsyp siarczanem glinu lub ałunem potasowym

Wrzosy w tym roku będą kwitły w sierpniu Taka pogoda

Pozdrawiam

Miałeś rację i tyle... Ja z tych co słuchają i wyciągają wnioski . Cieszę się wrzosami bo mam ich sporo a po wypłacie mam zamiar jeszcze powiększyć ich grono.
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies