Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

MagdalenaK8 18:27, 23 paź 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Ewuś Machonia piękna i takie kwiaciorki ma , miejsce z rozchodnikami miód malinka . U Ciebie to się można poszczerzyć ...
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Nallar 19:00, 23 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Gardener27 napisał(a)
Mam nadzieję że chłopców też

Ewa mój ligustr też taki zielony jak Twój i mam nadzieję że tak mu zostanie Widzę go przez okno balkonowe

Setę walnij profilaktycznie i za moje zdrówko też

Dereń całkowicie Ci wyłysiał u mnie jeszcze parę liści ma nawet po przesadzaniu

Co do reszty to wiosna na całego

Wypiłam i za Ciebie i za siebie, rozgrzałam się prawie do czerwoności i dobrze mi tak!!!!!!!!!! Derenie mam dwa, ale łysy jest ten, który rośnie na dość wietrznej części działki, za parę dni pewnie wyłysieje i ten drugi, zostaną tylko czerwone badylki, które na swój sposób też zdobią ogród. Jak już poczujesz się lepiej (a na pewno tak będzie) to obfoć swojego ligusterka.
Mikołaj jak pisała Ewa przychodzi do grzecznych dziewczynek, ale do chłopców tylko bardzo grzecznych
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Mirella 19:03, 23 paź 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Trawki super, widziałami wiciokrzew dobrze się trzyma, dereń zgubił czuprynę

ulokowałam nowych lokatorów , zmarzłam okropnie ale już są na swoich miejscach
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Nallar 19:27, 23 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
MagdalenaK8 napisał(a)
Ewuś Machonia piękna i takie kwiaciorki ma , miejsce z rozchodnikami miód malinka . U Ciebie to się można poszczerzyć ...
Pozdrawiam

Szczerz się Madziu ile wlezie tylko uważaj i nie połykaj więcej tych biednych ciemnobrzuchych miłośniczek rosy.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 19:31, 23 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)
Trawki super, widziałami wiciokrzew dobrze się trzyma, dereń zgubił czuprynę

ulokowałam nowych lokatorów , zmarzłam okropnie ale już są na swoich miejscach

Czyli robiłyśmy to samo, ja dziś też wsadzałam roślinki. Miejmy nadzieję że na wiosnę będziemy mogły zachwycać się ich pięknem. U nas deszcz wilgotno i baaardzo zimno.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Mirella 21:26, 23 paź 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Nallar napisał(a)

Czyli robiłyśmy to samo, ja dziś też wsadzałam roślinki. Miejmy nadzieję że na wiosnę będziemy mogły zachwycać się ich pięknem. U nas deszcz wilgotno i baaardzo zimno.


Tak robiłyśmy to samo, wpadłam do ogrodu o 17,15 i wkopałam roślinki zmarzłam okropnie i zaraz zrobiło się ciemno i fotek nie zrobiłam, i jeszcze ten deszcz.
Wiosną będziemy podziwiać .
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Iwk4 23:55, 23 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Wpadłam sprawdzić, co nowego. Pozdrawiam A tu smakowanie nalewek. Moja pigwa jeszcze na krzaczku, czeka na pierwsze przymrozki
____________________
Ogródek Iwony II
Nallar 00:22, 24 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Iwk4 napisał(a)
Wpadłam sprawdzić, co nowego. Pozdrawiam A tu smakowanie nalewek. Moja pigwa jeszcze na krzaczku, czeka na pierwsze przymrozki

U mojego sąsiada też jeszcze na krzaczku, ale on ma pigwę. Pigwowiec, który rośnie u mnie już dawno zrzucił owoce, a przy takich pogodach, gdybym pozwoliła im leżeć na ziemi to już dawno owoce by zgniły, więc nie było wyjścia.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 10:44, 24 paź 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewo jaka pogoda u Ciebie ? U mnie na termometrze całe 2 stopnie na plusie ale mówią że w weekend ma się ocieplić Trzymam ich za słowo
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Nallar 10:53, 24 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Gardener27 napisał(a)
Ewo jaka pogoda u Ciebie ? U mnie na termometrze całe 2 stopnie na plusie ale mówią że w weekend ma się ocieplić Trzymam ich za słowo

Dziś troszkę lepiej bo nie pada, ale zimno jak cholera. Wczoraj wieczorem było tylko + 2. Kiedy Ty już spałeś ja biegałam po ogrodzie i zbierałam swoje agawy, ciekawe gdzie ja je wstawie, na ten czas stoją w kuchni. Też mam nadzieję że nadejdą jeszcze cieplejsze dni. Zastanawiam się czy iść do ogrodu ale jak przypomnę sobie jak zmarzłam wczoraj, to tracę zapał
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies