Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Katkak 21:35, 10 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewciu wrzuciłam u siebie zdjęcie orzecha i sosenki. Doradź proszę co z tymi świeczkami robić. Ale nie jest ich za dużo. Chyba sosenka solidnie w doopę tym moim cięciem dostała . Ale grunt, że żyje, mogę dalej eksperymentować .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Filemon24 10:27, 11 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
wspólczuje problemów z nadgarstkiem wiem co to za ból bo niedawno nabawiałam się kontuzji barku, byłam już na rezonansie i teraz czekam na opis i ponownie do lekarza, ciekawe co tam wyszło...
najgorsze jest to że człowiek miał zamiar tyle zrobić a tu lipa! nic nie można robić w ogrodzie
____________________
Nallar 10:32, 11 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
anabuko1 napisał(a)
U mnie połowa tulipciów juz jet po kwitnieniu.Połowa jeszcze kwitnie.I tyle.
Z każdym dniem juz ich ubywa

Na jesień posadzę zdecydowanie więcej cebul.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 10:43, 11 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewciu wrzuciłam u siebie zdjęcie orzecha i sosenki. Doradź proszę co z tymi świeczkami robić. Ale nie jest ich za dużo. Chyba sosenka solidnie w doopę tym moim cięciem dostała . Ale grunt, że żyje, mogę dalej eksperymentować .

Byłam, widziałam, napisałam.
Moja sosna po zeszłorocznym cięciu jeszcze nie ma wcale świeczek, ale wiem że troszkę cierpliwości i ruszy.
Pytałaś Bogusia? Może niech on zobaczy tą Twoją sosnę. W końcu to też mój nauczyciel.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 10:49, 11 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Filemon24 napisał(a)
wspólczuje problemów z nadgarstkiem wiem co to za ból bo niedawno nabawiałam się kontuzji barku, byłam już na rezonansie i teraz czekam na opis i ponownie do lekarza, ciekawe co tam wyszło...
najgorsze jest to że człowiek miał zamiar tyle zrobić a tu lipa! nic nie można robić w ogrodzie

Zmieniłaś avatar.
Że te problemy muszą pojawiać się właśnie teraz. Bark to paskudna sprawa.
Zdrówka życzę.
Napisz proszę jak już postawią diagnozę. A tak na marginesie, to coś Ty robiła że siad Ci bark....
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ivvvona 13:43, 11 maj 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Ewo, może jaśniejsze listki u rh to wina odmiany, wydaje mi się że niektóre są ciemne a inne jaśniejsze, bardziej matowe i wyglądają zdrowo. Mój Calsap co roku jest traktowany miksturą i nawozem a i tak jest zawsze jaśniejszy od innych.
____________________
W ogródku Iwony
Katkak 14:22, 11 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Byłam, widziałam, napisałam.
Moja sosna po zeszłorocznym cięciu jeszcze nie ma wcale świeczek, ale wiem że troszkę cierpliwości i ruszy.
Pytałaś Bogusia? Może niech on zobaczy tą Twoją sosnę. W końcu to też mój nauczyciel.


Nie pytałam, lubię Ciebie pomęczyć .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 17:39, 11 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ivvvona napisał(a)
Ewo, może jaśniejsze listki u rh to wina odmiany, wydaje mi się że niektóre są ciemne a inne jaśniejsze, bardziej matowe i wyglądają zdrowo. Mój Calsap co roku jest traktowany miksturą i nawozem a i tak jest zawsze jaśniejszy od innych.

Masz rację Iwonko, wszystko zależy od odmiany, ale u mnie na jednym krzaczku dolne liści są zdecydowanie zbyt jasne.
Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie już lepiej. Podsypałam im dziś troszkę nawozu.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 17:40, 11 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Nie pytałam, lubię Ciebie pomęczyć .

A męcz.....jak lubisz
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 17:43, 11 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies