Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowe Życie ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe Życie ;-)

asiach 10:22, 06 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
madeline28 napisał(a)
Heeej, muszę przesadzić mojego Migdałka. Jest to stary krzew, ok. metr na metr. Jest szansa, że się przyjmie?

uda się tylko najpierw dobrze zlej wodą odczekaj i do obkop ją . Ale do tego poproś kogos silniejszego
Pozdrawiam
madeline28 12:14, 06 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Dzięki Asiu za szybką odpowiedź. Na razie mam go w ogródku pod oknem, ale Mąż obiecał, że jak wróci z zagranicy to zrobi w tym miejscu taras (ciekawe co wyjdzie z tych jego obietnic).
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
marta_d 10:29, 08 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
skąd ja znam te obiecanki... mój M już drugi tydzien pryska teren przy stolarni roundapem
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
madeline28 18:55, 08 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
marta_d napisał(a)
skąd ja znam te obiecanki... mój M już drugi tydzien pryska teren przy stolarni roundapem


Nie ukrywam, że bardzo liczę na Jego pomoc przy urządzaniu ogrodu. Wiadomo- baba nie ma tyle siły, tym bardziej 46 kg chucherko Chciałabym żeby mi też zrobił drewniane skrzynki z kratką na pnącza. Oczywiście można by kupić, ale po co tracić pieniądze skoro jest materiał i najważniejsze- Łukasz potrafi takie rzeczy robić. Nie wiem tylko czy się biedny wyrobi ze wszystkim, bo przyjedzie tylko na tydzień...
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
asiach 21:18, 09 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Trzymam kciuki za powodzenie akcji.
Chwilę odpocznie i Łukasz poradzi sobie
Pozdrawiam weekendowo
marta_d 21:49, 09 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
madeline28 napisał(a)


Nie ukrywam, że bardzo liczę na Jego pomoc przy urządzaniu ogrodu. Wiadomo- baba nie ma tyle siły, tym bardziej 46 kg chucherko Chciałabym żeby mi też zrobił drewniane skrzynki z kratką na pnącza. Oczywiście można by kupić, ale po co tracić pieniądze skoro jest materiał i najważniejsze- Łukasz potrafi takie rzeczy robić. Nie wiem tylko czy się biedny wyrobi ze wszystkim, bo przyjedzie tylko na tydzień...


Zrób M grafik upchaj ile się da, bo jak nie to nie wypuścisz z domu
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
asiach 21:52, 09 maj 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
marta_d napisał(a)


Zrób M grafik upchaj ile się da, bo jak nie to nie wypuścisz z domu

Marta jesteś świetna. Wychodzisz z założenia że trzeba dać na górkę a jak wykona połowę to będzie akurat tyle ile same założyłyśmy
Dobre - dlatego ja staram się robić gro rzeczy sama żeby nie czekać i czekać
Pozdrawiam Was
marta_d 10:19, 10 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
asiach napisał(a)

Marta jesteś świetna. Wychodzisz z założenia że trzeba dać na górkę a jak wykona połowę to będzie akurat tyle ile same założyłyśmy
Dobre - dlatego ja staram się robić gro rzeczy sama żeby nie czekać i czekać
Pozdrawiam Was


Asiu ja też staram się sama, nawet wydaje mi się, że i tak lepiej zrobię wszystko jak mój mąż, ale czasem silna ręka przydatna czasem poprostu tracę cierpliwość i wjeżdżam chłopu na ambicję - działa
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Ewik 13:53, 10 maj 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Masz duże pole do popisu,super
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
madeline28 10:57, 11 maj 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Ewik napisał(a)
Masz duże pole do popisu,super


Hej, duże i nieduże- ale jest z czego wyrywać zielsko Dopiero jestem na etapie planowania. Ciągle brak czasu na realizację moich zamierzeń, albo praca, a jak już mam wolne to zazwyczaj jest zimno albo pada deszcz.
Dzięki za zainteresowanie moim wątkiem, pozdrawiam
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies