Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 09:29, 02 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Karol99 napisał(a)
O ja Grzybki swietne!!


Witam. Grzybki faktycznie fajne ale mało. W lesie jest więcej. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:40, 02 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewa777 napisał(a)
Gosiu, ale Ci zazdroszczę. Też bym chciała mieć grzyby w ogrodzie. Do lasu jakoś ciężko się wybrać. Zwłaszcza, że na grzybach się nie znam, więc musiałabym zabrać ze sobą fachowca i z każdym grzybem do niego biec, żeby się upewnić, że jadalny.


Ewa, faktycznie fajnie jest mieć grzybki w ogrodzie ale jest ich niewiele bo to tylko w okolicy dwóch brzózek i jednego modrzewia. Dwa lata temu miałam ich dosyć sporo bo zebrałam około 100 kozaków i paredziesiąt maślaków. Ja lubię chodzć po lesie i zbierać grzyby ale jakoś nigdy nie mogłam trafić na taki faktycznie duży wysyp prawdziwków. Dawno temu chodziliśmy całą rodziną z rodzicami na grzyby bo ja z rodziny takich grzybiarzy. Myślę , że znam się na grzybach. Dobrze znam i rozpoznaję parę czy parenaście rodzajów grzybów a tych co nie znam lub wydaja mi się podejrzane nie zbieram. Teraz już dawno nie chodziłam po lesie bo nie mam z kim i nie mam czasu. A mój mąż niestety nie grzybiarz. Pozostaje mi kupowanie grzybów jak chcę zrobić w occie czy ususzyć. Właśnie wczoraj zakupiłam duże ilości i produkowałam przez pół nocy. I jeszcze w sobotę jak wracaliśmy znad morza to też kupiłam w okolicach Gdańska. Ewa machałam do Ciebie chusteczką , nie wiem czy zauważyłaś. Byłam w Mieroszynie i w piątek byłam też w Gdańsku u mojej cioci- także byłam bardzo blisko Ciebie. Pozdrawiam gorąco
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:44, 02 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
GosiaJoanna napisał(a)
WOW takie skarby to ja lubię


Joasiu ja też lubię takie skarby. Zastanawiam się czy nie zakupić grzybni i jej gdzieś nie zaszczepić, żeby ich było więcej i może jakieś inne byłyby jeszcze. Teraz mam przede wszystkim kozaki- jakieś 3 rodzaje, maślaki i ustatnio pojawiły się też podgrzybki zajączki. Pozdrawiam Asiu ale w Twoich okolicach chyba jest grzybów pod dostatkiem- czy Ty też zbierasz ?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
GosiaJoanna 12:24, 02 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Gocha napisał(a)


Joasiu ja też lubię takie skarby. Zastanawiam się czy nie zakupić grzybni i jej gdzieś nie zaszczepić, żeby ich było więcej i może jakieś inne byłyby jeszcze. Teraz mam przede wszystkim kozaki- jakieś 3 rodzaje, maślaki i ustatnio pojawiły się też podgrzybki zajączki. Pozdrawiam Asiu ale w Twoich okolicach chyba jest grzybów pod dostatkiem- czy Ty też zbierasz ?


Oj jest byliśmy w niedzielę na grzybkach w naszym lesie, zerknij u mnie na moje przetwory z nich ...pozdrawiam słonecznie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
kosolka 12:27, 02 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Jestem z rewizytą! I na dzień dobry znów widzę grzybki. I to własne! Super masz! Uwielbiam Mysle żeby kupic grzybnie, bo u mnie miałyby gdzie rosnąc! Odpisałam u siebie o czarnym bzie.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Ewa777 15:15, 02 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Gocha napisał(a)


Ewa, faktycznie fajnie jest mieć grzybki w ogrodzie ale jest ich niewiele bo to tylko w okolicy dwóch brzózek i jednego modrzewia. Dwa lata temu miałam ich dosyć sporo bo zebrałam około 100 kozaków i paredziesiąt maślaków. Ja lubię chodzć po lesie i zbierać grzyby ale jakoś nigdy nie mogłam trafić na taki faktycznie duży wysyp prawdziwków. Dawno temu chodziliśmy całą rodziną z rodzicami na grzyby bo ja z rodziny takich grzybiarzy. Myślę , że znam się na grzybach. Dobrze znam i rozpoznaję parę czy parenaście rodzajów grzybów a tych co nie znam lub wydaja mi się podejrzane nie zbieram. Teraz już dawno nie chodziłam po lesie bo nie mam z kim i nie mam czasu. A mój mąż niestety nie grzybiarz. Pozostaje mi kupowanie grzybów jak chcę zrobić w occie czy ususzyć. Właśnie wczoraj zakupiłam duże ilości i produkowałam przez pół nocy. I jeszcze w sobotę jak wracaliśmy znad morza to też kupiłam w okolicach Gdańska. Ewa machałam do Ciebie chusteczką , nie wiem czy zauważyłaś. Byłam w Mieroszynie i w piątek byłam też w Gdańsku u mojej cioci- także byłam bardzo blisko Ciebie. Pozdrawiam gorąco


Gosiu, no właśnie widziałam, że ktoś macha do mnie, podejrzewałam, że to Ty i odmachałam Dzięki za pamięć
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gocha 08:35, 04 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Moje zakupy biedronkowe i z obi. Jeszcze w castoramie kupiłam 30 szt. różowych jasno i ciemno ale bez etykiet. Zółto czerwone tulipany będą posadzone razem z tymi z tamtego roku w innym miejscu, chyba w rejonach warzywnika tak żebym mogła je scinać do wazonu. Teraz trzeba znaleźć czas żeby to posadzić.


____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
dorciabe 08:40, 04 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gośka dałaś czadu
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
kosolka 08:43, 04 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Piękne zakupki! Kilka mam takich samych Pozdrawiam!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
bdan 09:28, 04 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Pięknie będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies