Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

BusyBee 17:33, 04 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493


Ale zakupy! też takie chcę....
No kurcze, dziś byłam w 3 insektach i u mnie niet!!! Tylko takie w koszyczkach ...
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 22:03, 04 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Gosia, ale zaszalałaś! Wiosna będzie piękna
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gocha 08:45, 05 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)
Gośka dałaś czadu


Dorotko no coś Ty. Tych cebulek tulipanów jest chyba tylko 300. Niektórzy na ogrodowisku mają po parę tysięcy. Ile to pracy , żeby je zasadzić. Ja nie wiem sama kiedy ja te swoje posadzę. Dla mnie te 300 to jest bardzo dużo. Muszę sadzić w koszyczkach bo u mnie mnóstwo nornic grasuje i w tym roku zjadły mi połowę tulipanów posadzonych jesienią. Nie chciałabym , żeby to się powtórzyło. A sadzenie w koszyczkach jest jednak bardziej pracochłonne. Dzięki , że podpowiedziałaś mi o Angelikach i o tych czosnkach. Chyba sama bym ich nie zlokalizowała a tak wiedziałam , że mam grzebać i szukać do skutku. Kupiłam też w obi szafirki zwykłe niebieskie 100 szt. bo marzy mi się pas szafirków na wiosnę. Szkoda , że nie było w takich opakowaniach też białych szafirków bo chętnie bym takie kupiła. A te białe były tylko pakowane po 10 szt. i były trochę drogie- a trzeba kupić większą ilość, żeby było ładnie. Buziaki Dorotko
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 08:48, 05 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
kosolka napisał(a)
Piękne zakupki! Kilka mam takich samych Pozdrawiam!


To będziemy w takim razie się chwalić na wiosnę takimi samymi tulipankami kwitnącymi. Tulipany to jeden z moich najbardziej ulubionych kwiatów, to cieszę się , że w wielu ogrodach będą one kwitły i to napewno dzięki ogrodowisku w dużej mierze. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 08:51, 05 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
bdan napisał(a)
Pięknie będzie


Danusiu też mam taką nadzieję. A jak u Ciebie z tulipankami i innymi cebulowymi- czy Ty też kupujesz i będziesz sadzić żeby mieć kwitnący ogród wiosną? Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 08:55, 05 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
BusyBee napisał(a)


Ale zakupy! też takie chcę....
No kurcze, dziś byłam w 3 insektach i u mnie niet!!! Tylko takie w koszyczkach ...


Kasiu u nas też już się kończą. W kilku sklepach insektowych już ich nie widziałam. Jak byłam w tamtym tygodniu nad morzem to było zatrzęsienie, mnóstwo nie otwieranych nawet kartonów stało. Nie wiem czy oni tam ich nie sadzą w ogrodach. Hortensje ogrodowe za to mają przepiękne- przy każdym niemal domu olbrzymie krzaczory obsypane kwiatami. Pozdrawiam Cię Kasiu.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
bdan 08:57, 05 wrz 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Gośka po powrocie z urlopu tyle spraw do ogarnięcia, że nie mam czasu na ogród. Nie mam tez doświadczenia z cebulowymi ale mam nadzieję, że sie ogarnę i coś u mnie tez się pojawi
Gocha 09:00, 05 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewa777 napisał(a)
Gosia, ale zaszalałaś! Wiosna będzie piękna


Ewa musimy o czymś kolorowym w ogrodzie myśleć wtedy gdy wielkimi krokami zbliża się jesień a za nią zima. Jak kupujemy cebulki to już sobie wyobrażamy jak pięknie będzie jak one zakwitną. I jest nam łatwiej myśleć o nadchodzących zimnych dniach. A na razie jeszcze możemy nacieszyć się kolorami jesieni- wrzosy są też cudowne, i te piękne mgły poranne ( ja je naprawdę lubię ) i ten zapach pożółkłych spadniętych liści i kasztany. Jesień też jest piękna gdy jest słoneczna. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 09:08, 05 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
bdan napisał(a)
Gośka po powrocie z urlopu tyle spraw do ogarnięcia, że nie mam czasu na ogród. Nie mam tez doświadczenia z cebulowymi ale mam nadzieję, że sie ogarnę i coś u mnie tez się pojawi


Danusiu ja też mam bardzo dużo do robienia w ogrodzie a teraz jak wraca się z pracy to niewiele jest dnia i czasu na ogród. U mnie jest niestety dużo chwastów do wyciepania. Nigdy mój ogród nie jest obrobiony cały niestety. Danisiu a z cebulowymi jest tak że jak się zaszczepisz na nie to już zostaje. Tulipany sa tak cudne wiosną , że trudno się im oprzeć zreszta nie tylko tulipany. Czeka się zawsze na te pierwsze kwiaty wiosenne z utęsknieniem. Szafirki mają tak cudowny niebierki kolor, narcyzy są tak różnorodne i piękne. Nie pozostaje Ci nic innego jak zakupić cebulki , posadzić a na wiosnę cieszyć się nimi razem z innymi z ogrodowiska. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
BusyBee 14:14, 05 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
U nas piękna pogoda, mam nadzieję, że u Ciebie też pozdrawiam Gosiu
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies