Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Ewa777 10:30, 06 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Gocha napisał(a)


No trochę zaszalałam z tymi cebulami. Kup coś bo wtedy wiosna taka piękna jak jest trochę tulipanów. A dzisiaj kupiłam w obi cyprysiki na badylu bo była przecena i zamiast 65 zł zapłaciłam 13zł. Ale nie wiem czy one zimują u nas. Chyba muszą być jakoś zabezpieczone. Kupiłam też sobie porzeczkę czarną na pniu po 7 zł więc też duża obniżka. Porzeczka już posadzona. Dla cyprysików muszę wymyśleć miejsce. Buziaki


Gosiu, ale fajne przeceny. Dziś wyruszam więc do obi Może uda mi się kupić czosnki.
Z cyprysami mam złe doświadczenia. Z 10 cyprysów po10 latach zostało mi 3. Co roku któryś schnie bez widocznej przyczyny. I nie mogą gałązki dotykać do innych roślin, bo od razu w tym miejscu gałązki schną.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gocha 15:15, 06 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewa777 napisał(a)


Gosiu, ale fajne przeceny. Dziś wyruszam więc do obi Może uda mi się kupić czosnki.
Z cyprysami mam złe doświadczenia. Z 10 cyprysów po10 latach zostało mi 3. Co roku któryś schnie bez widocznej przyczyny. I nie mogą gałązki dotykać do innych roślin, bo od razu w tym miejscu gałązki schną.


Ewa w obi były różne czosnki bo w B. były tylko te duże białe- pojedyncze cebule po 4 zł. i te małe fioletowe- chyba 10 szt. takie malutkie cebulki.Co do cyprysów to spróbuję kosztowały po 13 zł. więc nie tak dużo. One były przeceniane bo gałazki niektóre uschnięte ale niewiele ich było. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Ewa777 15:26, 06 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Gosiu, byłam w obi. Kupiłam czosnki te malutkie cebulki fioletowe, szachownicę i czosnek z kwiatuszkami w kształcie dzwoneczków. Cyprysików nie widziałam, a za połowę ceny kupiłam drewniany leżak do ogrodu

Możesz już obejrzeć leżaczek w moim wątku.
PS Zmieniłam tytuł wątku, więc się nie zgub
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gocha 01:00, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ostatni zakup wrzosowy



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:04, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Zakupy z obi- porzeczka czarna i cyprysik. Obawiam się tylko, że ten cyprysik ma u nas problem z zimowaniem. Zobaczymy- szkoda mi było nie kupić po 13 zł.zamiast 65

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:06, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Wczorajszy zbiór grzybków ogródkowych. Tym razem maślaki i podgrzybki zajączki

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:18, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ta róża to moja ulubiona- liście piękne, błyszczące- dopiero teraz trochę zaczynają żółknąć, ma dużo pąków i kwitnie teraz ponownie i też będzie dużo kwiatów.





____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:30, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Pozostałe róże w moim ogrodzie też kwitną






____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
kosolka 07:31, 08 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Gocha napisał(a)

A na razie jeszcze możemy nacieszyć się kolorami jesieni- wrzosy są też cudowne, i te piękne mgły poranne ( ja je naprawdę lubię ) i ten zapach pożółkłych spadniętych liści i kasztany. Jesień też jest piękna gdy jest słoneczna. Pozdrawiam


Gosiu, to masz tak jak ja - jesienią kocham mgły (ostatnio wyjechałam szybciej do pracy zeby zdjęcia mglistego poranka zrobić nad rzeką) i zapach - najlepiej wieczorem, gdy już dym leci z kominów... Wrzosy uwielbiam Pozdrawiam poniedziałkowo!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
dorciabe 07:55, 08 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia wrzosy kupiłaś też w obi? Ładne te ciemnoróżowe
Pozdrawiam
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies