Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

kosolka 08:06, 08 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Jak kupowałam w obi dwa tyg temu,to były chyba po 4,50, teraz wszędzie są juz tańsze. W brico wczoraj widziałam po 2,90 i 3,90, różne były. W lidlu nie wiem czy jeszcze są?
Gosiu, te jasnoliliowe sliczne, jak oblepione kwiatuszkami
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Gocha 08:20, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
kosolka napisał(a)


Gosiu, to masz tak jak ja - jesienią kocham mgły (ostatnio wyjechałam szybciej do pracy zeby zdjęcia mglistego poranka zrobić nad rzeką) i zapach - najlepiej wieczorem, gdy już dym leci z kominów... Wrzosy uwielbiam Pozdrawiam poniedziałkowo!!


Ja również pozdrawiam i miłego tygodnia życzę.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 08:25, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)
Gosia wrzosy kupiłaś też w obi? Ładne te ciemnoróżowe
Pozdrawiam


Dorotka w obi tylko te różowe majtkowe, a białe i ciemnoróżowe w sobotę na targu pod zamkiem. Pojechałam tam bo muszę dokupić śliwę wiśniową 2 szt. i oczywiście nie miał żadnej ten facet u którego kupowałam poprzednie. Wzięłam u niego włąsnie wrzosy. Te różowe też mi się bardzo podobają- mają ładny , intensywny kolor i są takie wysokie. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 08:28, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
kosolka napisał(a)
Jak kupowałam w obi dwa tyg temu,to były chyba po 4,50, teraz wszędzie są juz tańsze. W brico wczoraj widziałam po 2,90 i 3,90, różne były. W lidlu nie wiem czy jeszcze są?
Gosiu, te jasnoliliowe sliczne, jak oblepione kwiatuszkami


Olu kolor ten jasny spodobał mi się, ale one mają takie dziwne kwiatki, nie takie jak ususzone jak inne wrzosy tylko takie świeże. I te przekwitnięte brazowieją i bardzo się wyróżniają. Pozdrawiam jeszcze raz
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
GosiaJoanna 10:26, 08 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Zakupy zacne, trzymam kciuki za cyprysika, może okryj go na zimę.Pozdrawiam słonecznie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Jag_58 10:47, 08 wrz 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Gosiu piekne wrzosy kupiłam tez sobie Athene w środe na targu ,u nas po 4zł.bardzo dorodne krzaczki cyprysiki dobrze by było gdyby miały zaciszne miejsce bo jednak zima lubią przemarzać i jakiś stroisz moze zima będzie łagodna miłego dnia
____________________
Jagoda
Gocha 10:51, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
GosiaJoanna napisał(a)
Zakupy zacne, trzymam kciuki za cyprysika, może okryj go na zimę.Pozdrawiam słonecznie

Gosiu mam nadzieję, że jakoś przeżyje bo ma ładny kolor taki jasnozielony. Powiedziano mi , że mam go okryć to tak zrobię. Muszę też pomyśleć co zrobić z moimi różami na pniu- jakiś sposób muszę na nie wymyśleć. Efekty zobaczymy na wiosnę. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
GosiaJoanna 10:56, 08 wrz 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Moja sąsiadka okrywa róże agrowłóknina i maja sie dobrze
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gocha 10:56, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Jag_58 napisał(a)
Gosiu piekne wrzosy kupiłam tez sobie Athene w środe na targu ,u nas po 4zł.bardzo dorodne krzaczki cyprysiki dobrze by było gdyby miały zaciszne miejsce bo jednak zima lubią przemarzać i jakiś stroisz moze zima będzie łagodna miłego dnia


Jagódko cyprysikom wynalazłam chyba zaciszne miejsce, pookrywamy i zobaczymy. Za te wrzosy też dałam po 4 zł. Nie są za duże kępy ale podobała mi sie ta odmiana-Athena- kolor i wysokość.Białych też nie mam za dużo to te się przydadzą. Te wrzosy posadzone ostatnio w rzędzie przy trawniku nie bardzo rozwijają im się pąki- raczej zaschły a nie zakwitły. Mam nadzieję, że na wiosnę będą ładne listki wypuszczać- jedne żółte inne jasnozielone- i o to mi najbardziej chodzi. Spróbuję o nie dbać, żeby długo cieszyły. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 11:02, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
GosiaJoanna napisał(a)
Moja sąsiadka okrywa róże agrowłóknina i maja sie dobrze


Gosiu a nie wiesz czy ona ma te róże posadzone do ziemi czy w donicach. Ja swoje mam narazie wkopane w donicy do połowy w ziemię. I planuję chyba zrobić tak - wykopię je z tego miejsca, zakopię razem z donicą do ziemi w warzywniaku- tam mam dużo miejsca- po kątem i przygnę ją do ziemi, zakotwiczę i okryję koronę ziemią. A jedną różę najgorszą z tych 4 szt. może spróbuję posadzić w to miejsce w którym stoi w donicy i okryję koronę na zimę . I zobaczę który sposób będzie dobry. Może okaże się , że i jeden i drugi sposób będzie trafiony. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies