Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

kosolka 12:40, 08 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kochana, to temat rzeka... Moja np nie je masła, sera, serków, jedynie kilka wybranych jogurtów z nabiału. Chleb smaruję jej albo majonezem, albo dżemem, ketchupem bądz nutellą... Wędlin żadnych, dopiero od niedawna mielonka tyrolska I parówki. Ale też wybrane. Jajko gotowane, ale jajecznicy nie. Porażka. Z zup- rosół, barszcz, od niedawna ogórkowa -ale ze zmiksowanymi ogórkami.. Spaghetti. Mięs obiadowym kilka rodzajów zje, to nie powiem.. Ale z dodatków mizeria, ogórek albo papryka konserwowe, ostatnio doszła surówka z białej kapusty - łaaał! Z warzyw pomidor, rzodkiewka, świeża papryka, ogórek świeży. Na obiady zapisałismy w szkole - to po dwóch miesiącach kucharka zaproponowała żebyśmy ją wypisali- wszystko zostawiała. I co z nią zrobić? Czekam az się ogarnie Co jakiś czas podsuwam coś innego.. Chce to próbuje.
Dobra, juz koncze, bo znów nieogrodowo
Mówiłam ze jak sie rozgadam, to....
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Gocha 12:51, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
kosolka napisał(a)
Kochana, to temat rzeka... Moja np nie je masła, sera, serków, jedynie kilka wybranych jogurtów z nabiału. Chleb smaruję jej albo majonezem, albo dżemem, ketchupem bądz nutellą... Wędlin żadnych, dopiero od niedawna mielonka tyrolska I parówki. Ale też wybrane. Jajko gotowane, ale jajecznicy nie. Porażka. Z zup- rosół, barszcz, od niedawna ogórkowa -ale ze zmiksowanymi ogórkami.. Spaghetti. Mięs obiadowym kilka rodzajów zje, to nie powiem.. Ale z dodatków mizeria, ogórek albo papryka konserwowe, ostatnio doszła surówka z białej kapusty - łaaał! Z warzyw pomidor, rzodkiewka, świeża papryka, ogórek świeży. Na obiady zapisałismy w szkole - to po dwóch miesiącach kucharka zaproponowała żebyśmy ją wypisali- wszystko zostawiała. I co z nią zrobić? Czekam az się ogarnie Co jakiś czas podsuwam coś innego.. Chce to próbuje.
Dobra, juz koncze, bo znów nieogrodowo
Mówiłam ze jak sie rozgadam, to....


Olu to ja na koniec , żeby już sie nie zagłębiać w wątek kulinarny to powiem Ci , że Twoja latorośl to je bardzo dużo w porównaniu do mojego. U nas zero smarowideł do kanapek- chyba że nutellę ale to słodycz, z nabiałów to tylko mleko z dużą ilością słodkiego kakaopodobnego do tego płatki woli jakieś słodkie a ja wolę cornflakesy,wędliny 3 rodzaje plus kabanosy 1 rodzaj. Mięso obiadowe- większy wybór, raczej kasze niż ziemniaki, 4 zupy. I to by było na tyle.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 12:52, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Aha jeszcze coś - wyniki ma dobre. Pocieszam się , że grupa krwi 0 więc chyba ta mięsna. Więc może po prostu ten typ tak ma i już.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Ewa777 18:11, 08 wrz 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Gosiu, moje róże na pniu rosną w ziemi. Okrywam je na zimę słomą i jeszcze wkoło agrowłókniną. Róże mam już 9 lat. Efekt różny. Większość przetrwała zimę, czasami jedna czy dwie mają problem przy takim otuleniu. Nigdy nie próbowałam przyginać korony do ziemi, choć tak też proponują. Boję się, że się złamie łodyga główna.

Zakupy podziwiałam

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Gocha 19:33, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewa777 napisał(a)
Gosiu, moje róże na pniu rosną w ziemi. Okrywam je na zimę słomą i jeszcze wkoło agrowłókniną. Róże mam już 9 lat. Efekt różny. Większość przetrwała zimę, czasami jedna czy dwie mają problem przy takim otuleniu. Nigdy nie próbowałam przyginać korony do ziemi, choć tak też proponują. Boję się, że się złamie łodyga główna.

Zakupy podziwiałam



Ewa spróbuję posadzić ukosem pod kątem to może przygięte nie złamią się.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 19:42, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Moje trawy- różne- zimujące i nie




____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
BusyBee 19:43, 08 wrz 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Super te Twoje wrzosiki Będzie kompozycja jesienna w donicach??
Też muszę kupić- chociaż do donicy Przecież to kwitnący symbol jesieni Po prostu MUST HAVE

Edit: O! zdjęcia idą
____________________
U BusyBee w ogródku...
Gocha 19:49, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Mój najnowszy trawniczek- siany w lipcu- koszony chyba 5-6 razy




____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 20:00, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Wczorajsza niezbyt miła niespodzianka- na najnowszej rabacie wcześniej wyrzuciłam trawę i krwawnik też był uszkodzony. W korzeniach oczywiście pędraki. I później zobaczyłam uschnięte 2 hortensje Bobo- wyrwałam z łatwością- pod spodem po 2 olbrzymie pędraki- nie robiłam foto bo były ochydne. Pewnie na wiosnę będę musiaała dokupić hortensje bo teraz nie chce mi się jechać do tej szkólki



Przepraszam za chwasty- to takie nie ogrodowiskowe- biję się w piersi, ale one tak szybko rosną aja nie bardzo mam czas na odchwaszczanie. Wczoraj w połowie odchwaściłam , dzisiaj nie miałam siły. Jak dokończę to trzeba w końcu wyłożyć korą to wtedy chwasty tak nie będą rosnąć.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 20:08, 08 wrz 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kosmosowo



Brunery bardzo mi się podobają

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies