Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Ewa777 15:07, 20 maj 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Gocha napisał(a)


Ewuś na tej rabacie dużo roślin już jest. Musze teraz posadzić na tej brzegowej części tej dorobionej. I jeszcze mam 14 sztuk liliowców do posadzenia to dam je tam gdzie rosną już te w tamtym roku sadzone- to będzie taka cała większa powierzchnia liliowcowa. A na tej rabacie jest już oprócz kulek bkszpanowych- 3 róże Celebration Time 2 hortensje Limelight na pniu, 2 Anabelki i 3 jakieś inne bukietówki, chyba 5 szt. piwonii, 4 rozchodniki, 7 szt. astrów jesiennych , biała pysznogłowka, bylica piołun, 3 trawy Carex Milk Choclate ( raczej nie przeżyły zimy i do usunięcia ) 3 miscanty Zebrinusy też nie odbijają.,krwawnica, derenie , mięta w donicach 3 różne zakopane do ziemi. Na brzegu posadziłam brgenię którą dostałam od Beatki. Mam do posadzenia orliki, trawy 3 szt. Hacolechloa zielone, carex Ice Dance, i jeszcze mam trochę roslin w przechowalniku to może coś się nada.Buziaczki A jak u Was matura ? Kiedy mogę poluzować kciuki? Karolina chyba super A na jakie studia sie wybiera ?


Gosiu, wczoraj był ostatni egzamin Wszystkie super. Nie znamy wyników pisemnej, ale myślę, że będzie dobrze. Studia plastyczne A u Was też już po?

Dopiszę jeszcze, ze jabłonki rajskie prześliczne, gdybym nie miała, to takiej bym szukała jak Twoja Krasawica Moskwy też cudna Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich zakupów Ogród coraz piękniejszy. Twoje rabatki zawsze mi się podobały Lubię Twoje zestawienia
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Betka 00:13, 22 maj 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Gosiu a gdzie ty się podziwiasz ? Pewnie sadzisz zakupione roślinki a jutro przy niedzieli fotki wstawisz
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Gocha 00:55, 22 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Betka napisał(a)
Gosiu a gdzie ty się podziwiasz ? Pewnie sadzisz zakupione roślinki a jutro przy niedzieli fotki wstawisz


Beatko jestem. Próbuję poczytać co sie dzieje na innych wątkach to nie mam czasu na swój wątek. Raniutko dzisiaj wstałam nastawiłam rosół i mieso w wolnowarze i jeszcze pospałam kilka godzin bo jakos jestem ostatnio bardzo śpiaca. A później jak juz poszłam do ogrodu to wsiąkłam. Wróciłam jak już się ciemno robiło i po prostu padam. Fotek ostatnio nie robiłam więc nie mam co wstawić. Próbuję nadrobić inne wątki ale mi nie wychodzi i tylko trochę poczytam i na wpisy już nie mam siły.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:00, 22 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewa777 napisał(a)


Gosiu, wczoraj był ostatni egzamin Wszystkie super. Nie znamy wyników pisemnej, ale myślę, że będzie dobrze. Studia plastyczne A u Was też już po?

Dopiszę jeszcze, ze jabłonki rajskie prześliczne, gdybym nie miała, to takiej bym szukała jak Twoja Krasawica Moskwy też cudna Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich zakupów Ogród coraz piękniejszy. Twoje rabatki zawsze mi się podobały Lubię Twoje zestawienia


Ewuś u nas ustne tez super - polski 85 % i angielski 100 %. A jak pisemne to się okaże w lipcu ale mam nadzieję że ok i że wystarczy na informatykę na Politechnice.
Ja jestem zauroczona rajskimi i mam zamiar kupować sobie coraz nowe odmiany- sporo jest jeszcze ładnych i mam fajną szkółkę z nimi. Krasawica naprawdę ładna i cudnie pachnie. Ogród byłby jeszcze ładniejszy gdyby nie mnóstwo chwastów - niektóre fragmenty jeszcze nie plewiłam tej wiosny więc chwast po kolana
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:08, 22 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anabuko1 napisał(a)
Na trawkach się nie znam, to ci nie pomogę.Ale widac jakieś ładne .
Zwłaszcza ta cytrynowa
Piękny, ten lilak, taki pełny i nawet ładnie się nazywa- Krasawica Moskwy.


Aniu mnie się właśnie podoba ten kolor trawki, polowałam na Carex elata Aurea ale trudno dostępna i ta jest do niej podobna więc może to ona. Lilak naprawdę piekny i cudnie pachnie
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:11, 22 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Makusia napisał(a)
Wczoraj w dwóch ogrodniczych byłam- stoją różne- przeróżne trawy obok siebie- w obu ogrodniczych po kilkanaście sztuk. Opis taki sam..."TRAWKI"


Marta te trawki kupowałam w szkółce ale takiej w której są krzaki i drzewa a trawek miała niewiele tak przez przypadek i nie wiedziała jakie to odmiany. Te cytrynowe miała tylko 3 sztuki- szkoda że nie więcej
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:15, 22 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Betka napisał(a)
Gosiu lilaki będą kojarzyła z Wami i specjalnie dla ciebie fotka ze szkolki która jest niedaleko mnie .Wczoraj nie było kiedy pojechać następnym razem to juz na pewno cie tam zabiorę


Beatko szkoda że tam nie podjechaliśmy. Lilaki juz przekwitna i nie będzie widać najważniejszego -kwiatów. Jeżeli jeszcze będę chciała jakies bzy to pewnie dopiero w przyszłym roku. Ale to wcale nie znaczy że odwiedzę Cię dopiero za rok- nie ciesz się
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:22, 22 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
KasiaWB napisał(a)
miło sobie popatrzyć co kto kupuje brakuje mi kilku drzewek
Lilaki świetne, ale za duże na moją działeczkę.
jak gdzieś zobaczysz świerki serbskie w donicy albo bordowe buki fastgiata to daj proszę znać widziałam pięknego buka ale cena ....
Planuję z czasem dokupić Umbry jak wiesz, ale nie w tym roku. Mają w tej samej szkółce co kupowałam wcześniej.
Jabłonki to mogę kupić, ale rozpinane na murze - wiem gdzie są nie mogę mieć nic rozłożystego
Pozdrawiam


Kasiu Ty chyba też jakieś zakupy poczyniłaś- widziałam że kupiłaś śliczne clematisy. Gdzieś widziałam buki bordowe ale nie pamietam gdzie. Na pewno były w Nałęczowie ale nie pamiętam po ile- musiałabyś do nich zadzwonić. Buziaczki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
katel 13:15, 22 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gosiu z tymi żółtymi trawkami nie jest łatwo jak się tylko pojawią to znikają. Te dwa Carexy które Ci wzięłam to z boczku odstawiłam i zaraz jakiś facet chciał je kupować a więcej nie było. żółte świecą i chętni zaraz są .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gocha 10:22, 24 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
katel napisał(a)
Gosiu z tymi żółtymi trawkami nie jest łatwo jak się tylko pojawią to znikają. Te dwa Carexy które Ci wzięłam to z boczku odstawiłam i zaraz jakiś facet chciał je kupować a więcej nie było. żółte świecą i chętni zaraz są .


Kasiu ja nigdzie wcześniej nie natknęłam się na żółte trawki a teraz te od Ciebie i te co kupiłam to razem mam 5 szt. Tylko jestem ciekawa czy to są takie same. I zastanawiam się nad ich przyszłą lokalizacją.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies