Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 10:51, 25 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Dorota123 napisał(a)
Lilak przecudnej urody.


Dorotko i ja i lilak dziękujemy za pochwały. Do spotkania u Bogdzi
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kindzia 11:38, 25 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dzisiaj Ci pokażę ja ten mój wypierdek wygląda Dobra, będę robić jak z trzmielinowymi kulkami

Jeszcze raz dzięki Gosiu za wskazówki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
KasiaWB 11:44, 25 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
piękny lilak ale jakie rabaty zarośnięte super Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Ewkakonewka 11:53, 25 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Gosia monitoruję u Ciebie na bieżąco i ciągle podziwiam zapał
Dasz namiar na korę obwoźną? Może bym się wykorowała w końcu i plewienia sobie ciut odjęła, bo jednak mnie to przerasta, chyba się nie doczekam, aż nowe /czyt. ubiegłoroczne / rabaty zagęszczą się odpowiednio mocno
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
Gocha 13:35, 25 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kindzia napisał(a)
Dzisiaj Ci pokażę ja ten mój wypierdek wygląda Dobra, będę robić jak z trzmielinowymi kulkami

Jeszcze raz dzięki Gosiu za wskazówki


Ne ma za co, fajnie że coś i ja mogłam pomóc
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:40, 25 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
KasiaWB napisał(a)
piękny lilak ale jakie rabaty zarośnięte super Pozdrawiam


Kasiu Ty się ze mnie nie śmiej bo zarośnięte i owszem te rabaty są ale chwastami- piętro dolne to sam chwast. Może na zdjęciach tak tego nie widać bo jednocześnie inne rosliny te bardziej szlachetne też się rozrosły. Ale nie zmienia to faktu że te wszystkie chwasty należy usunąć a u mnie krasnoludków niestety brak Mam ochote na kolejne powojniki i może uda mi się dzisiaj podjechać do Florexpolu- zobaczę jakie tam są . Buziaczki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:44, 25 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewkakonewka napisał(a)
Gosia monitoruję u Ciebie na bieżąco i ciągle podziwiam zapał
Dasz namiar na korę obwoźną? Może bym się wykorowała w końcu i plewienia sobie ciut odjęła, bo jednak mnie to przerasta, chyba się nie doczekam, aż nowe /czyt. ubiegłoroczne / rabaty zagęszczą się odpowiednio mocno


Kasiu numer wysłałam SMS em. Ostatnią korę co kupiłam od nich teraz Jurek sypie na ścieżki w warzywniku i ona jest trochę grubsza , ma sporo takich większych kawałków i sama nie wiem czy to dobrze czy źle. Ale ogólnie kora ok. i mają ziemię i kwaśny torf i obornik. I dowożą każdą ilość. Tylko trzeba się spieszyć bo facet mówił że niedługo kończą rozwożenie bo już nie ma takiego zapotrzebowania i dopiero będą jesienią wznawiać. Buziaczki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kasik 13:54, 25 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Gosia- pięknie u Ciebie. Ten Palibin mnie kusi- chyba muszę poszukać mu miejsce. Rabatki wyszły cudnie, gęsto, zielono, a i kwitnąco również. Ogród zmienił sie niesamowicie. Widać pracę w kazdym zakatku;D
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
AgataP 16:12, 25 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gosiu te Twoje zmiany ogrodu są cudne, pewnie czułabym się jak dziecko odkrywając wciąż coś nowego u Ciebie...
Graby - odpisałam u siebie, ale powtórzę - zirytowały mnie bo puszczały listki bardzo nierówno, niektóre miały tylko pączki więc wczoraj ciachnęłam wszystkie na 40 cm. Dostały podlewania i liczę że się wezmą za robotę
Buziaki...
____________________
Z Pszenicznej...
Betka 16:14, 25 maj 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Gocha napisał(a)


Beatko szkoda że tam nie podjechaliśmy. Lilaki juz przekwitna i nie będzie widać najważniejszego -kwiatów. Jeżeli jeszcze będę chciała jakies bzy to pewnie dopiero w przyszłym roku. Ale to wcale nie znaczy że odwiedzę Cię dopiero za rok- nie ciesz się

Gosiu jesteś zawsze mile widziana do zobaczenia ale nie za rok
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies