Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 23:42, 25 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasik napisał(a)
Gosia- pięknie u Ciebie. Ten Palibin mnie kusi- chyba muszę poszukać mu miejsce. Rabatki wyszły cudnie, gęsto, zielono, a i kwitnąco również. Ogród zmienił sie niesamowicie. Widać pracę w kazdym zakatku;D


Kasiu zawsze mi się podobał a ostatnio jak tak pieknie kwitnie to jeszcze bardziej. Znajdź koniecznie dla niego miejsce.Rabatki faktycznie gęste ale niestety od chwastów również . I kiedy ja je powyrywam ? Jak wyrywam w jednym miejscu to od razu rosną w kolejnym- robota bez końca.Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:51, 25 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
AgataP napisał(a)
Gosiu te Twoje zmiany ogrodu są cudne, pewnie czułabym się jak dziecko odkrywając wciąż coś nowego u Ciebie...
Graby - odpisałam u siebie, ale powtórzę - zirytowały mnie bo puszczały listki bardzo nierówno, niektóre miały tylko pączki więc wczoraj ciachnęłam wszystkie na 40 cm. Dostały podlewania i liczę że się wezmą za robotę
Buziaki...


Agatko a mnie się wydaje że u Ciebie wieksze zmiany niż u mnie. Moje graby podobnie się zachowują do Twoich. Też niektóre dopiero pączki mają to moze i ja powinnam je juz przyciąć to moze wtedy raczą ruszyć. Pozdrawiam Agatko
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:54, 25 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Betka napisał(a)

Gosiu jesteś zawsze mile widziana do zobaczenia ale nie za rok


Dzięki za zaproszenie- może kiedyś skorzystam i jak zwykle dowiesz sie najprawdopodobniej w ostatniej chwili . Buziaczki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Ewkakonewka 23:59, 25 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Dziękuję pięknie za kontakt
Trochę na granicy czasu, ale w piątek zadzwonię i zobaczymy.
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
katel 09:02, 26 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gosiu zainspirował mnie Twój Palibin już wiem gdzie u mnie kolejne będą! Na jakiej wysokości Twój ma szczepienie?
Zdaje się że będę Cię prosić o namiary na tą szkółkę z nimi ale to dopiero jak się pojawią cebulki tulipanów bo już mam pomysł ale chcę od razu zrobić razem z cebulami .
Te trawki co Ci kupiłam są identyczne z tą moją kupioną w Daglezji (zaraz wstawię u siebie), żółciutkie z lekkim zielonym obrzeżeniem - dopiero niedawno się połapałam - czekają na Ciebie, może z eMusiem w weekend podjedziecie po trawkę i na kawkę ?
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Gocha 09:37, 26 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewkakonewka napisał(a)
Dziękuję pięknie za kontakt
Trochę na granicy czasu, ale w piątek zadzwonię i zobaczymy.


Ewa moze Ci się jeszcze uda zakupić kore- trzymam kciuki.Bo chyba jest dosyć ładna.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 10:03, 26 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
katel napisał(a)
Gosiu zainspirował mnie Twój Palibin już wiem gdzie u mnie kolejne będą! Na jakiej wysokości Twój ma szczepienie?
Zdaje się że będę Cię prosić o namiary na tą szkółkę z nimi ale to dopiero jak się pojawią cebulki tulipanów bo już mam pomysł ale chcę od razu zrobić razem z cebulami .
Te trawki co Ci kupiłam są identyczne z tą moją kupioną w Daglezji (zaraz wstawię u siebie), żółciutkie z lekkim zielonym obrzeżeniem - dopiero niedawno się połapałam - czekają na Ciebie, może z eMusiem w weekend podjedziecie po trawkę i na kawkę ?


Kasiu jak będziesz już gotowa do zakupu to sie przypomnij to Ci podam chyba że chcesz przejżeć ich ofertę i cos kupić teraz. Trawki żółte skoro maja zielone obrzeże to te co ja kupiłam to takie same to super będe miała w sumie 5 szt, Z przyjemnoscią po nie przyjedziemy i na kawke też chętnie ale mozemy dopiero w niedzielę bo w sobotę jedziemy do Bogdzi z Rododendrowego. To w niedziele około godziny 11 moglibyśmy być u Ciebie. daj znać czy tak pasuje. Właśnie wysłałam M. żeby zmierzył Palibina. Szczepienie na wysokosci 0,75 m A wysokość z koroną to 1,5 m.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
dorciabe 10:20, 26 maj 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia gdzie masz graby posadzone, bo jakoś przegapilam?
U ciebie tyle wszelkiego dobra, ze pogubiłam sie
Pozdrówki
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gocha 12:00, 26 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)
Gosia gdzie masz graby posadzone, bo jakoś przegapilam?
U ciebie tyle wszelkiego dobra, ze pogubiłam sie
Pozdrówki


Dorotko fajny avatarek- czy to któres dziecko zrobiło na Dzień Matki ? Graby mam docelowo w formie zywopłotu na nowe rabacie przy domu tej rozchodnikowo różanej. Tylko na razie słabo je widać- kiepsko wypuszczają listki. Ale podlewam i mam nadzieję że jeszcze pokażą na co je stać.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
katel 19:40, 26 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gocha napisał(a)


Kasiu jak będziesz już gotowa do zakupu to sie przypomnij to Ci podam chyba że chcesz przejżeć ich ofertę i cos kupić teraz. Trawki żółte skoro maja zielone obrzeże to te co ja kupiłam to takie same to super będe miała w sumie 5 szt, Z przyjemnoscią po nie przyjedziemy i na kawke też chętnie ale mozemy dopiero w niedzielę bo w sobotę jedziemy do Bogdzi z Rododendrowego. To w niedziele około godziny 11 moglibyśmy być u Ciebie. daj znać czy tak pasuje. Właśnie wysłałam M. żeby zmierzył Palibina. Szczepienie na wysokosci 0,75 m A wysokość z koroną to 1,5 m.

Śliczny nowy awatarek .
Super że możecie w niedzielę jak będziesz to mi z tymi Palibinami doradzisz. 11 jak najbardziej pasuje - ten nasz ogrodniczy w niedzielę czynny to też możemy pobuszować .
Jak ja Wam tego wyjazdu do Bogdzi zazdroszczę , to jeden z najpiękniejszych ogrodów jakie widziałam - będę czekała z zapartym tchem na fotorelację.
Dzięki za wymiary - wydaje mi się, że taki właśnie będzie idealny
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies