Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 11:40, 02 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
polinka napisał(a)
Wszędzie każdy czeka na hortki Miszcz może się zatrudnić na pakowacza delikatnych towarów


Nieeee , nieeee hortka ....,,ja pakowałam bez czarny lancinanta

Ale rozumię ,że pakowacz ze mnie doooobry
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
boguslawa_ma... 12:15, 02 lip 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Przetacznik -dobra inwestycja,to na wystawie go kupiłaś?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
gierczusia 13:17, 02 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
Przetacznik -dobra inwestycja,to na wystawie go kupiłaś?

Noo w Zabrzu fajny wariat , prawda ? Te kwiaty są niesamowite
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Milka 14:40, 02 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
gierczusia napisał(a)
Ogród w skali mikro pozdrawia Was o poranku

To mnie już za moment będzie baardzo cieszyć ... Hortensja limelight



Mój ostatni nabytek .. Przetacznik Christa .. Dobrze zainwestowane 12 zł



Hosty .. One zawsze ładnie kwitną



Noo i to odkrycie Chelsea Flower Show ... Tojeść atropurpurea beajolais ze stipą .. I niech ta stipa szybciorem rośnie !!





Same rarytasy! czy to limka na pniu, chyba Ty ja miałaś? nabyłam też
no a ,,obcy" super oczywiście też lubię kwiaty host, choć jesteśmy w mniejszości;
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 14:46, 02 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gierczusia... tofam Cię mocno,szalenie. kocham Cię czytać... ale nie wyrabiam ostatnio.. nawet wojaży nie oglądałam.. ale wypatrzyłam, że trup z szafy pojechał daleko w Świat Postaram sie poprawić, ale jeszcze nie teraz..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 14:57, 02 lip 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Trup genialny Ciekawe ile pojedzie... Już widzę sytuację jak kurier wypakowuje go z dostawczaka podpisanego " Z nami do celu"

A próchnica ma kolor niemal czarny - wygląda jak ziemia z worka tylko chyba jest bardziej gruzełkowata i taka "puchata", z tego co pamiętam...Ale mogę się mylić
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Agania 20:22, 02 lip 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Stojący przetacznik wygląda super, o tojeści już nie wspomnę....u ciebie czarnego humoru nie brakuje i próchnica siem z dentystą raczej kojarzy, wolę nazwę kompost, wożę go z ogródków ROD, działkowcy chętnie oddają to co w nadmiarze

Daj namiar na tę próchnicę, teraz nie mam funduszy, ale małopolska też potrzebuje tego bogactwa dla roślin

Przesyłkę widziałam, zapakowana prima sorti........ale wygląda... jak


trup w doniczce

Co ja widzę, masz giganta świecę w donicy, gdzie ja mogę na taką natrafić, bardzo proszę Eluś o GPS-a

buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gierczusia 22:01, 02 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Milka napisał(a)
....tez lubię kwiaty host , choć jesteśmy w mniejszości ...


To znaczy ,że są ludziki , którym się te kwiaty nie podobają ??..hmmmm... Nie wpadłabym na to ...

U mnie tak mało tych kwiatów ,że jak cokolwiek kwitnie , to ja radochę mam

Buziaki Irenko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:05, 02 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Gierczusia... tofam Cię mocno,szalenie. kocham Cię czytać... ale nie wyrabiam ostatnio.. nawet wojaży nie oglądałam.. ale wypatrzyłam, że trup z szafy pojechał daleko w Świat Postaram sie poprawić, ale jeszcze nie teraz..


Aniu .. Za wyznania miłości baardzo dziękuje ... Serducho mi wali mocno a musze przyznać ,że i z wzajemnością

Nie martw się tym " niewyrabianiem ".. Też miałam taki moment ,że wejść na forum sie bałam ,z obawy przed tymi narastającymi i nieuniknionymi zaległościami

Ale potem nadchodzi taki moment ,że mamy czas i możemy sobie odbić .. Na zlociku , albo zimą ..albo jak mamy lużniej w domu / robocie ( ńiewłaściwe skreślić ).. Wiec się nie martw .. Buziole

Trup miał dziś dojechać a tu dooopa .. Zamorduję szefa poczty pl

Bożeszzz , grożby karalne
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:10, 02 lip 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Sebek napisał(a)
Trup genialny Ciekawe ile pojedzie... Już widzę sytuację jak kurier wypakowuje go z dostawczaka podpisanego " Z nami do celu"

A próchnica ma kolor niemal czarny - wygląda jak ziemia z worka tylko chyba jest bardziej gruzełkowata i taka "puchata", z tego co pamiętam...Ale mogę się mylić

Hmmm.... Ten czas transportu też mnie martwi.. Ostatnio jak wysłałam do Rzeszowa bluszcz to dotarł kolejnego dnia ..ale to było w charakterze listu priorytetowego.. Teraz była ekspres paczka , bo trup na list nie nadawał sie gabarytowo ...

Miał dotrzeć dziś a nie dotarł

Co do próchnicy.. Teorertycznie wiem jak powinna wyglądać , ale problem jest tego typu ,że tej nie ma jak zobaczyć .. A u nas kupienie dobrej ziemi ( tzn takiej która ma coś wspólnego z ziemia ) jest nielada problemem...wiec tonący brzytwy się chwyta ...

Dzis coś namierzyłam , ale jeszcze za wcześńie świętować

A u Ciebie Sebek można bez problemu takie cos jak próchnicę w workach kupić ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies