Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

Mala_Mi 19:27, 21 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Będziecie leżeć jak marchewki... Boziu to Ty masz leżeć czy która inna.. tak to jest jak czyta sie do tyłu...
Remont ma jedna zaletę, nie musisz znów idealnie sprzątać na święta bo masz wytłumaczenie "Przecież remont miałam!!"
A śledzie wg przepisu Małgosi są pyszne osobiście jadłam i tera sobie zrobię takie.. od razu z 3 porcji Przepis w ogrodowej kuchni.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 19:51, 21 gru 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O matulu jaki remont ! Ale za to jak będzie pieknie!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GosiaJoanna 20:25, 21 gru 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Oj cegiełki to ja kocham może dlatego że ja w Malborku rodzona hihihi i krzyżackie klimaty lubię hahahaha będzie super Dekoracje fajowe szczególnie te ze szkoły
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 20:45, 21 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala Mi , Madzenko .....Noo muszę niestety przyznać ,że remont pełną gębą..i nie wiem czy teraz dać bużkę taką .. czy taką ... W każdym razie ściana jest zrobiona cała , teraz jeszcze fugowanie.. Nie wiem czy bedem leźeć jak ta marchewka.. Może po tym sprzątaniu na szybciora, to tak.. Póki co , nie sprzątam ffcale.. Tylko podłogę zamiatam

Do śledzi Małgośki jeszcze nie dotarłam , choć ślina mi leciała na samo wspomnienie .. Ale ugrzęzłam na pasztecikach Bogdzi, bo baardzo smacznie brzmiały . .. A tak jeszcze a propos śledzi to najbardziej lubię takie z brzoskwinią .. Znacie ??niebo w gębie .. Szkoda ,że jeszcze smaków netem wysyłać nie można
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:51, 21 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)
Ozdóbki świateczne obejrzałam a remontu o tej porze roku to bym nie chciała a przed świętami to już całkiem nie.Pozdrówka , trzymaj sie dzielnie w tym bałaganie remontowym.


Bogdziu .. Ja w zasadzie też nie chciałam , ale jak już fachman był , to go trza było brać staram się ten bajzel ogarnąć na ile się da , a we wtorek , jeśli uda mu się jutro skończy , to se chyba bedem musiała jakieś turbodoładowanie załatwić
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kacha123 21:27, 21 gru 2014


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Ela cegiełki piękne! Spokojnie zdążysz, chyba że pan fachowiec postanowi zostac na Wigilię jak zobaczy, co szykujesz
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
bleebla 22:15, 21 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
gierczusia napisał(a)




Aga Bleeebla.. No przeca jakieś " atrakcje " muszom byćcc .. Widzę ,źe Ci ten seks opuchlaków zapadł w pamięć głęboko


Seks? Toż to orgia była
Dobrą pamięć mam ot co
____________________
Aga - Mała eLeczka
Juzia 10:30, 22 gru 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
No to masz przechlapane u sąsiadów
Kurzyć przed samymi świętami? Okna będą musieli myć w Wigilię

Widziałam, że się girlandy dorobiłaś! To jesteś ode mnie lepsza w ozdobach, bo ja mam jak na razie tylko dwa wianki z zeszłego roku
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kindzia 11:58, 22 gru 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Szczęśliwych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia życzy Kasia.

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 14:16, 22 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Oj cegiełki to ja kocham może dlatego że ja w Malborku rodzona hihihi i krzyżackie klimaty lubię hahahaha będzie super Dekoracje fajowe szczególnie te ze szkoły


Ja też wielbicielką cegieł jestem .. Aż w końcu się udało.. Termin trochę felerne , ale kto by sie tam przejmował takimi drobiazgami ??... To Ty w Malborku rodzona ???? Ciekawe ile razy byłaś na zamku..achhh Szczęściara .. Pewne tyle razy ile ja w chorzowskim zoo , które uwielbiam

Z dekoracjami w szkole też miałam zabawę , ale to sama przyjemnośc

Buziole Gośku
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies