Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 14:44, 22 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
siakowa napisał(a)
Weszłam i sie posikałam Pozdrawiam


Noo to ładnie .. A ja myślałam ,źe zwykle kończy się na oplutym ekranie , a tu się okazuje..ze niekoniecznie .)
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:45, 22 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bogdzia napisał(a)


Pozdrawiam Uprawiających sexi warzywa lub
Uprawiających sex i warzywa.


Noooo ... To ja myśle ,że my wszyscy się łapiemy ... Do jakiejkolwiek kategorii
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:50, 22 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)
Cytrynian to GMO jak nic!


Niech tam jest co chce .... GMO czy MO ... Najwaźniejsze ,że nam tyle radochy narobił :!
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 18:45, 22 gru 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
gierczusia napisał(a)


Ja też wielbicielką cegieł jestem .. Aż w końcu się udało.. Termin trochę felerne , ale kto by sie tam przejmował takimi drobiazgami ??... To Ty w Malborku rodzona ???? Ciekawe ile razy byłaś na zamku..achhh Szczęściara .. Pewne tyle razy ile ja w chorzowskim zoo , które uwielbiam

Z dekoracjami w szkole też miałam zabawę , ale to sama przyjemnośc

Buziole Gośku


W Malborku urodzona i do tego na zamku hehehe Ksiezniczka jak to mówi mój Żon, szpital to dawna część zamkowa a jestem tam co roku jak są dni Malborka i rekonstrukcja oblężenia jest odgrywana ...Polecam własnie w tym czasie być w Malborku. Ściskam gorąco z piździuchowa wschodniego gdzie wieje i leje deszcz
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Bea 20:05, 22 gru 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Ja cie co tu się nie wyprawia.

Remonty i inne zdjęcia.

Jazda bez trzymanki, ale przy remoncie to tylko spokój może człowieka uratować.Jak mnie na rondzie w Paryżu.





Pozdrawiam
____________________
Beata W miniformacie
noemi 21:56, 22 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Trzymam kciuki za remont… jak ja kiedyś dorwę fachowca , to może być remont i w sylwestra …

Pozdrawiam Elu
____________________
ogród magdalenka
gierczusia 22:52, 22 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pszczelarnia napisał(a)
Proszę... , ma ktoś jeszcze inspiracje świąteczne?
Odkryłam właśnie piękne kartki świąteczne własnoręcznie wykonane jeszcze przed 22-gą.
Po krótkim wprowadzeniu, rodzaju instruktażu, inne ogrodniczki pokazały swoje dekoracje świąteczne, dopracowane w każdym szczególe.... .
Tak więc po bombkach - tamponikach z waty przyszła kolej na wykonanie kartek świątecznych albo pierniczków.

Wszystko odbywa się w tematach aktualnych: jest o świętach i ogrodowo.
A marchewki jeść? Te z własnego ogródka często mają takie "anomalie" (zwłaszcza przy zbyt płodnej glebie).
A że import cytrynowy też wykazuje taka cechę genetyczną przyrodzoną? Może to GMO?




Pszczółko .. Czyli rozumię ,że zbytnio się z ogolnoogrodowiskowych trendów nie wychyliłam ??.. Dekoracje , kartki , Pierniczki ...a te dodatkowe ELEMENTA to niech pozostaną ukryte za zasłoną milczenia

A marchewki jeść bardzo zdrowo , cytrynkę zresztą teź .... Niech to nawet będzie to GMO , byle nam dalej takiej radochy dostarczało

Wybacz ,że tyle czasu trwało zanim odpowiedziałam ...

Ściskam

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:54, 22 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
baraga1904 napisał(a)
...rozmiarem cytrynek pobija wszystko inne...ciastek przy nim słabo wyposażony; )
...jak tu teraz herbatę z cytryna pić? Hihihi...


Noo pacz Aguś .. A fffszyscy się zarzekają ,że nie wielkość jest ważna tylko technika ...

Ja też się dusze , kiedy mam herbatkę z cytrynką pić .. I mam wtedy taka głupią rozmarzoną minę..

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:57, 22 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
justi napisał(a)
O rajuśku ale citroneta!!! Na głos sie śmieję i nie mogę przestać
łzy mi lecą, już nie mogę hihi ha ha



Łooo matulu .. Ja po tej akcji cytronetowej to jak nic pól Ogrodowiska bedem musiała reanimować

A tak ogólnie , to chyba powinnam Cię przywitać Justynko , boś chyba u mnie pierwszy raz .. Mam rację ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 23:04, 22 gru 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juzia_G napisał(a)
A tu nie może być normalnie???
Zawsze trzeba u Elki rechotać do kompa??? Oj Eluś....

Asia KZ napisała
Oj robi się gorąco. Ciastek z jajcami ruszył lawinę. Cytrynian wymiata, a marchewkowa para też super. Jak Elka to "eknie"- jak nic, murowany banan na ryjoku i opluty ekran. A zaczęło się tak niewinnie, od pierniczka



Dziewczynki .. Jak zobaczyłam tą cytrynę w komplecie z marchewką i pomidorem to mi groziło samouduszenie włącznie z sikaniem i pluciem na ekran .. Takiego " zestawu " to ja jeszcze nie widziałam

Ale cieszę się bardzo ,że w ten bury czas był trochę okazji do radochy , bo mam wrażenie ,że ostanio jest taka bieganina ,że dla człeka każdy rodzaj relaksu i zabawy jest na wagę złota

Ściskam Was mocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies