Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 14:18, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa napisał(a)
Ela wyszłaś SUPER !!!!
Hahaha


Dzięki Ewciu za komplimenta
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:20, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
eda napisał(a)
Superaśna fotka i dzieciaki miały ubaw tak trzymaj będą długo pamiętać takie wygłupy z nauczycielem buziaczki


Mam naprawdę wyjątkową klasę i bardzo lubimy się bawić .. Wiec jakieś laser housy i wesołe miasteczka są na stałe w naszym repertuarze .. Ostatnio spaliśmy w szkole .. Impreza na całego

Ściskam Edziu mooocno fajnie Ci z tą czapeczką
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewa004 14:23, 25 sty 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
ha ha dobra jesteś
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Pola 14:25, 25 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Hahaha, ale się uśmiałam, cudne fotki, macham obiema łapkami .....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
gierczusia 14:32, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AsiaK_Z napisał(a)
Cześć Eluś. Spóźnione, ale szczere życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń. 100 lat Kochana
Eda napisała
najlepszego Elcia
Bea napisała
100 lat , buziaki
Viola napisała
No co Ty Ela , młoda łaska jeszcze jesteś . Wszystkiego najlepszego a ciacho pyszności
Bogusława Madejska napisała
Wszystkiego najlepszego
Kasya napisała
wszystkiego naj , naj
Łooosiu napisał
spełnienia marzeń tych ogrodowych i nieogrodowych i żeby Ci uśmiech z twarzy nie schodził


Bardzo Wam dziękuję za te wszytskie ciepłe i miłe słowa..są jak promyczek słoneczka w taki pochmurny dzień ... Kiedy człek ma słabszy dzień , zwłaszcza zimową porą,to zawsze moźe wrócić do " urodzinowej stronki " naładować akumulatorki

Dzięki raz jeszcze



____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:35, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Marzena2007 napisał(a)
Wszystkiego najlepszego Elu. Rok temu świętowaliśmy Twoje urodziny w Białce do tej pory pamietam poszukiwania talerzyków i sztućców

Z ta inna cyfrą na poczatku to są same spelnione kobiety, dzieci prawie dorosłe, zawodowo pozycja wyoracowana,to wreszcie czas dla siebie


.. Echh Madzenko..pamietam .. To chyba były jedna z najbardziej szallllonych moich urodzin .. Do dziś nie wiem , czemu o talerzach zapomniałam

A za tą interpretację " innej cyfry " na początku bardzo dziękuję..spełnione kobiety mówisz ??... Hmmmm..może cos w tym jest ??

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:40, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Elcia zycze Ci tego powera jaki sie pali w Tobie od lat do granic mozliwosci...pieknych chwil,ktore niewatpliwie wciaz sa przed Toba,radosci i milosci,jakich nigdy nie za malo i tej zakreconej nuty jaka gra w Tobie od kiedy pamietam)aaaaaaaa,zeby nie bylo....konskiego zdrowia i pelnego konta na spelnianie swoich ogrodowiskowych marzen....buziaki
100 lat Babeeeeeeeeee


Gosiu .. Mam nadzieję ,źe będę taką żwawą starowinką jak ta na zdjęciu .. Tak w zasadzie , to bardzo mi żal ,że nie mam lodówki na magnesy , no bym se tą focie na lodówkę rąbnęła mówisz ,źe jeszcze koło setki będziemy na skajpie rąbać o roślinkach i nie tylko ????? I jeździć na Ogrodowiskowe zloty ????? Oby to sie spełniło Gośku .. Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:44, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Eluś muszę Ci to pokazać, ponieważ nie masz konta na FB. To najlepszy dowód na moje wcześniejsze słowa, że młodość to nie metryka. Obejrzyj ten filmik.
http://www.popularnie.pl/wystep-80-latki/?utm_source=facebook.com&utm_medium=share&utm_content=wystep-80-latki&utm_campaign=shareBelowPost
Życzę Ci, żebyśmy za 40 lat tak jeszcze szalały na parkiecie


Anitko .. Ta omka wprawiła mnie w zdumienie ... Kopara mi opadła i długo ne chciała wrócić na swoje miejsce .. Mam nadzieję ,że Twoje życzenie się spełni i będziemy wszytskie wyzgiernymi 80 latkami .. Ps..Bożeszzz, chyba jutro lecem na fitnesa się zapisać jakowegoś
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:47, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Eluś, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Uśmiechu na każdy dzień i radości jaką dzielisz się ze wszystkimi Metryka nie jest taka ważna, ważne jest na ile lat sama się czujesz

A ciacho wygląda bardzo apetycznie, chętnie spróbuję Jeżeli to własnej roboty, to poproszę o nazwę i przepis


Ewciu dzięki

Niestety ciacho z ciastkarni.. U nas taka wypaśna ciastkarnia ,że pól sląska do niej zajeżdża , wiec co jakiś czas można zaszaleć .. Ciastko nazywa się krówka muuuuuuuuu bo łaciate

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:48, 25 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
AlKa napisał(a)
Sto lat!


Wielkie dzięki Alu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies