Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

ewsyg 12:58, 28 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Kasiu
Masz ładną, dużą i już trochę zagospodarowaną działkę. kochana jest Twoja babcia. Najcudowniejsze to te roślinki owocowe, drzewa, maliny, borówki i inne. Chyba najprzyjemniejszy w ogrodzie jest spacer połączony z podjadaniem świeżych owoców i warzyw. Super, że przy tym zostajesz. Kibicuje Twojemu ogrodowi i domkowi Uff, przeczytałam u ciebie, że Koreanka to potwór, a ja ja posadziłam sobie. Mam nadzieje, że ten potwór rośnie wolno Ona jest śliczna.

Potwierdzam, co pisałaś, że okres planowania jest trudny. Ja jak z czymś sobie nie radze to zostawiam to miejsce i chodzę koło niego i myślę, podglądam ogrody innych. Z czasem wpada pomysł Ty Kasiu też dasz radę

Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Kasial 13:48, 28 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj Ewcia

ewsyg napisał(a)
przeczytałam u ciebie, że Koreanka to potwór, a ja ja posadziłam sobie. Mam nadzieje, że ten potwór rośnie wolno Ona jest śliczna.

Koreanka też mi się podoba i chyba zafunduję sobie taką, mimo iż osiąga duże rozmiary póki co ma dwa świerki srebrne, które też są pokaźnych rozmiarów, ale bardzo mi się podobają i postanowiłam je mieć


Potwierdzam, co pisałaś, że okres planowania jest trudny. Ja jak z czymś sobie nie radze to zostawiam to miejsce i chodzę koło niego i myślę, podglądam ogrody innych. Z czasem wpada pomysł Ty Kasiu też dasz radę

Pozdrawiam Ewa

Też tak mam. Tylko czasami długo mi schodzi z wena twórczą ale czasem warto poczekać

Pozdrawiam
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 20:14, 28 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Mam pytanie. Czy to drzewko nn dobrze rośnie? Rok temu puściło spory przewodnik, który dziwnie sie zagszcza na górze. Tak ma być? Czy coś mu się mogło stać?
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
dominika_ 21:50, 28 sty 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Witam, kibicuję w tworzeniu ogrodu, sama nie tak dawno sprowadziłam się do domku na wsi i będę tworzyć ogród. Ba, przynajmniej spróbuję. Fantastyczny "Brylant" Ja mam Maxa i Zeusa. A i mam pytanko czy ten odstraszacz działa? (skakałam po Twoim wątku bez czytania wszystkiego)
Pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Kasial 21:57, 28 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj Dominiko miło widzieć kogoś z okolicy
Odstraszacz chyba działa. Od ustawienia go około czerwca 2014 nie było ani jednego kreta do tej pory. Zobaczymy jak długo
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
dominika_ 22:01, 28 sty 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
A gdzie go zakupiłaś? Bo u mnie przy tej niby zimie to plaga w przedogródku
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
kosolka 22:04, 28 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
U mnie też grasuje.. Od jesieni - diabeł jeden. Kopców nie zliczę. A zeby go można tak
____________________
Ola Kosolkowa pasja
dominika_ 22:08, 28 sty 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
U mnie ni pies ni koty mu nie straszne. Jak patrzę na trawnik to ogarnia mnie czarna rozpacz
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
dominika_ 22:08, 28 sty 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
U mnie ni pies ni koty mu nie straszne. Jak patrzę na trawnik to ogarnia mnie czarna rozpacz
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Kasial 09:20, 29 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Dominiko kupiłam przez internet. Na allegro, za 15 zł. Zasięg 300 metrów. Muszę dokupić jeszcze ze dwa conajmniej

Ola stosowałaś sposób "na rybę"? Gdzieś tu u kogoś czytałam o takim, że trzeba wrzucić rybi łeb do takowej kreciej dziurki, zatkać i po dwóch dniach kret się wynosi. Chyba tak to szło
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies