Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

BASIA8 23:00, 26 gru 2014


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kasieńko w swoich życzeniach dla odwiedzających zawarłaś wszystko czego można pragnąć - dla Twojej Rodzinki również życzę zdrówka i spełnienia - niech się wiedzie w Ogrodowej Zachciewajce
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
kosolka 22:39, 15 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Hej hej, Kasik! Przylazłam po długiej przerwie.
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 14:11, 16 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
OOOOO witajcie dziewczyny

Ja normalnie wpadłam w stan hibernacji wewnętrznej. Na o. nie byłam chyba z miesiąc. To chyba przez ta pogodą do kitu. Dzisiaj słońce!!!! chce już kopać, sadzić, przesadzać, tworzyć!!!

W ogóle to muszę się pochwalić. Przyszedł mi pierwszy numer Gardeners World! jest super. Przynajmniej ja jestem zachwycona mój Gregor nawet go czyta!!!!
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 14:13, 16 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833


____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Katkak 14:22, 16 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Hej KAsiulka, fajnie, że jesteś. Wcale Ci się nie dziwię, ja w zeszłym roku tak miałam, że prawie w sen zimowy zapadłam i prawie się na O nie pojawiałam. Ale teraz pogoda bardziej wiosenna niż zimowa. Kasia z ogrodu pełnego złudzeń... szaleje w ogrodzie. Kopie, sadzi i przesadza. Wulkan nie kobieta . Pozdrawiam Cię Słonko i super, że jesteś .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasial 14:52, 16 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Cześć Kasia
Czyli nie tylko ja tak miałam? to dobrze uffff... bo już się bałam że coś ze mną nie tak, że porzucę metamorfozę ogrodu, ale widać to tylko przejściowe
Muszę wsadzić moje dwa świerki srebrne, które robiły za drzewka świąteczne. Miały na sobie tylko lampki i pierniki. Chyba jutro to zrobię, póki ciepło
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
malgorzata_s... 19:52, 16 sty 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
U mnie jeszcze choinki ubrane stoją Sadzenie w marcu dopiero. Pozdrówka
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
BASIA8 23:33, 16 sty 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Kasiek fajnie że jesteś często myślę o Tobie Ja też mało jestem na ogrodowisku - u Nas nie stan hibernacji, ale choroba Mikołajka - mamy złą passę od 20 grudnia może uda się lada dzień wyjść na prostą.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 12:50, 18 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kasial napisał(a)
Cześć Kasia
Czyli nie tylko ja tak miałam? to dobrze uffff... bo już się bałam że coś ze mną nie tak, że porzucę metamorfozę ogrodu, ale widać to tylko przejściowe
Muszę wsadzić moje dwa świerki srebrne, które robiły za drzewka świąteczne. Miały na sobie tylko lampki i pierniki. Chyba jutro to zrobię, póki ciepło

A co się stało z piernikami?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Kasial 14:36, 19 sty 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
malgorzata_szewczyk napisał(a)
U mnie jeszcze choinki ubrane stoją Sadzenie w marcu dopiero. Pozdrówka


Małgosiu bałam się że przesuszę i padną. Wolałam teraz wsadzić póki pogoda zeszłoroczna się przyjeła, to może i te zaszaleją i puszczą nowe pędy
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies