Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród Kasi

kasia_w 11:09, 02 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Jana napisał(a)
Super filmik, widziałam Kasiu, że masz miłorząb, zwykły czy szczepiony? Jak się sprawuje?


Miłorząb zwykły, jest świetnym bezproblemowym drzewem i ładnie rośnie. Ponadto to świetny drapak dla kota
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Atena 19:56, 02 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Witaj Kasiu
wpadam z rewizytą.
Ślicznie u Ciebie i jak dużo dokonałaś w tym sezonie.
Pooglądałam, poczytałam i znalazłam inspirację do siebie
Nie wiem czemu ja przy tych moich chodnikach rabat nie mam.....
Zobaczyłam u Ciebie tą rabatę przy zakręcie z 3 trzmielinkami na pniu i pomyślałam że i u siebie mogłabym przy tych chodnikach nieco zaszaleć
Pozdrawiam
____________________
Ogród na wzgórzu
Ensata 20:44, 02 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Współczuję budowy, maskara, u mnie droga przejezdzaja kopary i duze auta, buduja daleko, ale jednak sam przejazd juz wnerwia.

____________________
W kolorze blue
kasia_w 21:20, 02 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ensata napisał(a)
Współczuję budowy, maskara, u mnie droga przejezdzaja kopary i duze auta, buduja daleko, ale jednak sam przejazd juz wnerwia.



Ensato- do budów wokół zdążyłam przywyknąć, ale płakać mi się chce, na myśl, co tu będzie. Budowa w końcu się skończy, ale najprawdopodobniej do mojego ogrodu będą zaglądały okna przynajmniej 2 szeregówek. Mam ochotę postawić mur 3 metrowy. A boli to, że ten sam deweloper budował naszego bliźniaka- to była jego pierwsza inwestycja. I sprzedając zapewniał, że nic więcej oprócz jednorodzinnych i bliźniaków nie ma prawa stanąć na pobliskich działkach. Eh... Już kiedyś rozmawiałyśmy o tych sprawach i durnym prawie, które pozwala na podział domów po odbiorach.

Że też cały wrocław musi się do naszej wsi przeprowadzać.

Fajny awatarek
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
kasia_w 21:21, 02 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Atena napisał(a)
Witaj Kasiu
wpadam z rewizytą.
Ślicznie u Ciebie i jak dużo dokonałaś w tym sezonie.
Pooglądałam, poczytałam i znalazłam inspirację do siebie
Nie wiem czemu ja przy tych moich chodnikach rabat nie mam.....
Zobaczyłam u Ciebie tą rabatę przy zakręcie z 3 trzmielinkami na pniu i pomyślałam że i u siebie mogłabym przy tych chodnikach nieco zaszaleć
Pozdrawiam


Szalej przy chodnikach i nie tylko
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Mysza 22:16, 02 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Kasiu pomponella pięknie kwitnie
Fajnie wygląda kociołek z roślinkami.Właśnie coś takiego chodzi mi po głowie przy wejściu.Muszę pokombinować.
____________________
Gosia
kasia_w 22:30, 02 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Myszko
kociołek postawiłam przy furtce, widzę z okna kuchennego. Cieszy bardzo, szukam "zabytkowej" konewki do kompletu
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Ensata 22:33, 02 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Ja tez czekam, az mi ten z tyłku podzieli działki, niby nie wolno i milion aut bedzie jezdziło moja droga.
____________________
W kolorze blue
kasia_w 22:43, 02 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ensato ja Cie już nie poznaję, przyzwyczaiłam się do starszej pani, a tu mi się Scarlet o'Hara z wyżłem na ramieniu pokazuje i nie wiem kto zacz pisze
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Ensata 23:04, 02 sie 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Kasiu, "pomyslę o tym jutro" mam na drugie na lato porzucam szklaną kulę i rybki. jaki wyżel, jaki wyzej, toz Helena

A szeregowcami tak bardzo się nie martw, pomysl, ze oni tez beda się chcieli osłonic Stawiaj pergole i tyle
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies