Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)

Magdalenka 16:47, 15 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Widziałam te białe margerytki? w kwiaciarni, nawet się zastanawiałam nad ich kupnem. Teraz wiem, że muszę je kupić- pięknie wyglądają z pelargoniami.
____________________
Magda Na Francuskiej
butterflajka 16:57, 15 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Tak jak już wspomniałam, moja pamięć zawodna co do nazw ale faktycznie urzekające są ) były jeszcze takie z ciemnymi środkami,... a te są wyjątkowo z jasnymi. Ja polecam
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
sylkam 14:39, 16 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 43
A kuku

Trochę się przeraziłam Twoimi zdjęciami. Jak ja jestem w tyle! Musze się ostro wziąść do roboty, bo aż wstyd. Pozwolisz, że będę się motywować do pracy przy Tobie? Dużo zrobiłaś od zeszłego roku. Myślę, że Twoja działka będzie wkrótce cudowna i moja też .

Pozdrawiam.
____________________
Nasz kawałek miejsca na ziemi Wyzwanie
sylkam 14:39, 16 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 43
I jeszcze

(niechcący dwa razy wstawiłam ten sam tekst, i nie umiem inaczej skasować).
____________________
Nasz kawałek miejsca na ziemi Wyzwanie
butterflajka 15:18, 16 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
a witam witam sylkam Możemy motywować się wzajemnie, będzie łatwiej każdej z nas I nic nie wstyd!! Każdy zaczyna i działa jak umie i jak mu czas pozwala ..Fakt dużoooo pracy włożyłam ze swoim M, ale jeszcze wieeele przed nami... musimy dokończyć panele, postawić altankę no i oczywiście muszę poszaleć na rabatkach, które powstaną Damy radę!! i obie działki będą cudowne
pozdrowionka!!!!
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
ModraSowa 00:54, 20 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Witaj. Zgadzam sie, robota nie lekka ale nie wierzę ,że na ogrodowisku jest ktoś kto jej nie kocha. Dla pięknego ogrodka zrobimy wszystko I siłownia nie potrzebna.
Będę śledziła zmiany. Zyczę Ci,Wam wytrwałości. Nieosiągalne jest tylko to o czym nie potrafi się marzyć.Pozdrawiam
____________________
Ania Ogród to życie
butterflajka 08:28, 20 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Witaj ModraSowa święte słowa!!! Praca męcząca, ale uwielbiamy to
Dziękuję ślicznie za odwiedziny i miłe słowo, a wytrwałość przyda się...gorąco pozdrawiam
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
butterflajka 15:36, 28 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Nie było mnie jakiś czas, ponieważ ciężko pracowałam Właśnie skończyłam jedną rabatkę przy ogrodzeniu...I już przy tej rabatce zobaczyłam swoje poprzednie błędy, za dużo rodzajów iglaków.. sporą część dostałam od sąsiadki, stąd taka zbieranina...w tym przypadku starałam się już to trochę ujednolicić...ale i tak cały czas się uczę Efekty poniżej






____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
butterflajka 15:40, 28 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Najbliższe plany to dokończyć ogrodzenie, bo cały czas maluję , postawić altankę , zaplanować jakąś rabatkę przy altance i jak mi starczy sił to powalczyć z tym miejscem...



tylko chwilowo jakoś brak jakiejkolwiek koncepcji Musze wybrać się na przeszpiegi na Ogrodowisku, na pewno coś wpadnie do głowy
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
Magda_ 16:49, 28 maj 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Hejka Bardzo ładnie wyszło Ci to drewniane ogrodzenie, a jaką masz koncepcję na resztę ogrodu ??
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies