Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 22:01, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kuba napisał(a)
odnośnie cisów- wczoraj mój ślubny był w c.o. i pytał o cisy, a sprzedawca powiedział że przestali nimi handlować, bo cis potrzebuje nawet 2-3 lata żeby się zregenerować, ludzie im zwracali, były nerwy, a ludziska zwykle po 2 latach tracą cierpliwość i wyrzucają na śmietnik, i powiedział jak najmniej dłubania w korzeniach bo regeneracja się wydłuży. Tak więc do cisa trzeba mieć cierpliwości...

Ale czas na regenerację potrzebują te kopane z gruntu, a uprawiane w donicach powinny przyjąć się bez większego uszczerbku. Dziwne, że c.o. rezygnuje z cisów. Chyba, że mowa o tych dużych.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:04, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
anbu napisał(a)
Mmmmm... piękny ogród tu powstaje. Normalnie uczta dla oka

Dziękuję za wizytę. Witam w moich skromnych progach. Rozgość się proszę.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:15, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
popcorn napisał(a)
ale super myślę że zwykłe jeżówki to dobry wybór, nie grymaszą, długo kwitną, nic ich nie zjada

Doświadczenia z jeżówkami nie mam za dużego. Dopiero w tym sezonie wsadziłam w kilku miejscach ale z tym, że ich nic nie zjada to się nie zgodzę. Ślimory je bardzo lubią. Przynajmniej te moje ślimory...
popcorn napisał(a)
Mary Rose u mnie właśnie zaczyna kwitnąć potem cyknę niestety łatwo łapie plamistość i/lub mączniaka:/ reszty nie mam! pozdrawiam!

Byłam, widziałam. Cudne!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:16, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
malgorzata_s napisał(a)
Rabata piękna jestem oficjalnoe zazdrosna.

E tam, nie ma czego zazdrościć. Ja tu się ślinie codziennie do przynajmniej 10 ogrodów, jak nie lepiej i zastanawiam się kiedy u mnie będzie tak pięknie.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:18, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
butterfly napisał(a)
MAD, zaglądam tu średnio 3 x na dobę i slinię się do rabaty z ambrowcami - moje wysnione, ulubione.... cudna ta rabata, cudna !

Niech no tylko ją skończę i niech wszystko wyrośnie jak należy. Za rok będzie prawdziwy efekt. Mam nadzieję.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:19, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
kachat napisał(a)
Rabata z ambrowcami jest świetna, teraz tylko czekać do jesieni by zobaczyć jak kolory zmieni

Ten winny kolor liści jest nieziemski. Zdecydowanie osładza myśl o zbliżającej się zimie...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:21, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasya napisał(a)
podziwiam tempo
fajnie wychodzi
i bardzo jestem ciekawa dalszych czesci

Nad dalszą częścią właśnie pracujemy. Podnosimy i wyrównujemy pas przy murze. Już mam powoli dosyć. Ale nic to, trzeba się streszczać bo rośliny już czekają a chwastowisko zwane pieszczotliwie trawnikiem dusi się pod zwałem ziemi...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:22, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
ren133 napisał(a)
Super rabatę stworzyłaś Teraz tylko czekać jak jeżówki zakwitną

Dziękuję! Spokojnie, jeszcze ich tam nie ma. Muszę się po nie wybrać do c.o. i znaleźć przyzwoite egzemplarze w przystępnej cenie...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:24, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kuba napisał(a)
ech takiego gumbala też bym sobie chętnie przygarnęła tylko wstrzymuje mnie myśl że jak wszystko urośnie to za 10 lat w lesie będę mieszkać

Ale Gumballe nie rosną duże! Korona rośnie kulę na wysokości szczepienia. Także sadź! Warto.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:25, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
noemi napisał(a)
Zaglądam do Ciebie z rewizytą . Piękna nowa rabata z wizualizacją nic, tylko czekać na jeżówki

Dziękuję za wizytę. Cieszę się, że moje dzieło Ci się podoba. A jeżówki, jeszcze chwilę muszę z nimi poczekać.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies