Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 22:28, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Loosiuu napisał(a)
Szczęka opadła Ślicznie wyszło, a jeszcze nie wszystko posadzone!

Dziękuję. Mąż też chodzi i chwali. Też bardzo mu się podoba i po efekcie naszych wspólnych działań stwierdził, że zaczyna lubić pracę w ogrodzie...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:30, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Iwk4 napisał(a)

Wyszło pięknie.
Najpierw myślałam, ze to są dwa zdjęcia
A potem się zorientowałam, ze te brzozy są za płotem

Dziękuję.
Faktycznie wygląda to jak dwa zdjęcia panoramiczne. Dopiero teraz to zauważyłam.
I Gumballe są ledwo widoczne. Ale rozsądek podpowiada żeby oko szukało czegoś na końcu tych 2 kijaszków.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:34, 31 maj 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Borbetka napisał(a)
Super, super. Jeszcze tylko jakiś kolor w środku i będzie bajka.

Dziękuję bardzo! W środku będzie różowy bylinowy busz. Za rok, dwa jak to co tam wsadzę się rozrośnie.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Madzenka 23:27, 31 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pytasz sie odnosnie roz. Uwazam że musza mieć podsadzone czyms nogi. Przetestowałam i znakomicie sprawdzaja sie poprzedzone sesleramia, kostrzewa, carexami. Do takiej rabaty bezvpględnie kule/półkule bukszpanowe/cisowe jak na Chelsea aby rabata była równiez ładna zima. Ot i wszytsko. Ja uwielbiam połączeni bladego rozu z purpura. Wiele osob zachyca sie białymi i budyniowymi, w połaczeniu z bukszpanmi sa to naprawde piekne połaczenia
Jesli ma byc sielsko to do tego byliny i powojniki. jesli bardziej nowoczesnie to tylko tarwy i topiary.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
MAD 07:33, 01 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Madzenka napisał(a)
Pytasz sie odnosnie roz. Uwazam że musza mieć podsadzone czyms nogi. Przetestowałam i znakomicie sprawdzaja sie poprzedzone sesleramia, kostrzewa, carexami. Do takiej rabaty bezvpględnie kule/półkule bukszpanowe/cisowe jak na Chelsea aby rabata była równiez ładna zima. Ot i wszytsko. Ja uwielbiam połączeni bladego rozu z purpura. Wiele osob zachyca sie białymi i budyniowymi, w połaczeniu z bukszpanmi sa to naprawde piekne połaczenia
Jesli ma byc sielsko to do tego byliny i powojniki. jesli bardziej nowoczesnie to tylko tarwy i topiary.

Kochana wielkie dzięki za rady odnośnie zaaranżowania róż. Wczoraj je u Ciebie podglądałam. Idę jeszcze.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 08:35, 01 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Mój "plac zabaw" i "zabawki" na najbliższy długi weekend... Będziemy obsadzać ostatnią cześć znienawidzonego muru. Chociaz co tam mur, musimy zrobić ścianę żeby zasłonić widok jaki maluje się za niem...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
iwka 08:48, 01 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nie no, Ty to potrafisz zdołować człowieka takimi okazami
od razu będzie super efekt, i po murze
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Karabela 09:22, 01 cze 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Wpadłam sie przywitać, piekna rabata Gumballowa chyba się zarazilam ta wersja ambrowca gdzie go wcisnac.....
____________________
Eksperymentarium
MAD 09:29, 01 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
iwka napisał(a)
nie no, Ty to potrafisz zdołować człowieka takimi okazami
od razu będzie super efekt, i po murze

Na razie to po kręgosłupie będzie... Ale zasłonięcie muru w tym sezonie to był mój ogrodowy priorytet na ten rok. 2 lata gapienia się na mur w zupełności wystarczą...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:50, 01 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Karabela napisał(a)
Wpadłam sie przywitać, piekna rabata Gumballowa chyba się zarazilam ta wersja ambrowca gdzie go wcisnac.....

Witam! Miło mi, że mnie odwiedziłaś. Co do Gumballa to kombinuj, kombinuj bo warto! Mam u siebie jednego zwykłego od zeszłego sezonu ale tak mi się spodobał, że zamieszkały u mnie jeszcze Gumballe.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies