Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

Mysza 09:46, 02 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
MAD napisał(a)
Mój "plac zabaw" i "zabawki" na najbliższy długi weekend... Będziemy obsadzać ostatnią cześć znienawidzonego muru. Chociaz co tam mur, musimy zrobić ścianę żeby zasłonić widok jaki maluje się za niem...



Będzie się działo.....
Super, od razu będzie efekt.
Oby pogoda Wam dopisała
____________________
Gosia
Karabela 10:11, 02 cze 2015


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Też mam dwoch chłopaków w przedszkolu. Ostatnio mniejszy wyciągał mi zurawki z doniczek i razem sadzilismy. Starszy sprezentowal rok temu rododendron na dzien mamy i w tym roku podziwiamy jak kwitnie
Do różowego koloru dojedzie w lipcu córeczka więc za kilka lat będziemy miec super mocną ekipę ogrodową
M oczywiście dzielnie nas wspomaga i jest odpowiedzialny za trawnik i opryski
____________________
Eksperymentarium
mstrzes 11:00, 02 cze 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Pięknie Madzia, ależ z Ciebie pracowita kobitka
____________________
Pozdrawiam Magda
MAD 11:07, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Mysza napisał(a)

Będzie się działo.....
Super, od razu będzie efekt.
Oby pogoda Wam dopisała

Mam nadzieję, że wyjdzie fajnie. Tylko żeby efektem się pochwalić (jak już mur obsadzimy) to musi zniknąć góra ziemi. A mam jed dużo za dużo. Także z tym nam sie zejdzie najdłużej...
A pogody samam nie wiem jakiej sobie życzyć... Zapowiadają słońce, a tam jest patelnia. Chyba padnę w tym słońcu!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 11:09, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Karabela napisał(a)
Też mam dwoch chłopaków w przedszkolu. Ostatnio mniejszy wyciągał mi zurawki z doniczek i razem sadzilismy. Starszy sprezentowal rok temu rododendron na dzien mamy i w tym roku podziwiamy jak kwitnie
Do różowego koloru dojedzie w lipcu córeczka więc za kilka lat będziemy miec super mocną ekipę ogrodową
M oczywiście dzielnie nas wspomaga i jest odpowiedzialny za trawnik i opryski

Moje chłopaki tez lubią pomagać. Ze starszym jesienią sadziłam cebule tulipanów. Bardzo mu sie to podobało. Najchętniej jednak kopią. Tyle tylko, że robią to mało subtelnie.
I gratuluję serdecznie oczekiwanej "porcji różu". U nas na "róż" w takiej postaci chyba nie ma szans. W rodzinie w pokoleniu moich dzieci jest 7 chłopa i 1 dziewczynka...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 11:10, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
mstrzes napisał(a)
Pięknie Madzia, ależ z Ciebie pracowita kobitka

Wszystkich zasług spobie nie przypisuję. Z łopatą głównie walczy mój eM ale ja dzielnie asystuję.

____________________
Pozdrawiam! To tu…
noemi 11:11, 02 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Brawo , kibicuję bardzo
____________________
ogród magdalenka
popcorn 11:11, 02 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
MAD 11:12, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Wczoraj, prawie po ciemku sadziłam róże. Żal mi było, że tak bidule w doniczkach siedzą, a Mary Rose już zaczęła pączek rozwijać... Znów zdjęte zostały kolejne 2 m2 trawnika żeby powiększyć rabatę. Jeszcze muszę im towarzystwo dosadzić.

Jedna rabata rozgrzebana i nie skończona, a ja już wokoło drugiej latam...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
noemi 11:13, 02 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do róż dosadź stipę … uwielbiam to połączenie
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies