Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 08:06, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
popcorn napisał(a)
Ale szalejecie! To serby? piękne i jakie wielkie! bosko będzie

Tak, to serby i choiny kanadyjskie obok nich. Super wielkie nie są ale za to w miarę gęste i kształtne, a na tym mi zależało. Trochę przyżółcone ale jak pójdą do ziemi to mam nadzieję, że im się poprawi.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 08:07, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Iwk4 napisał(a)

Następnym etapem będzie lubienie patrzeć na ogród i efekty swojej pracy. Wczoraj mój M stwierdził, że mógłby z ogrodu nie wychodzić.

Mam wrażenie, że u mojego eM do etapu "mógłbym nie wychodzić z ogrodu" jeszcze daleka droga. Może tam myśl do emerytury dojrzeje.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
popcorn 08:08, 02 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
piękne jak Wy je posadzicie? Da radę je unieść, we dwie osoby? podziwiam!
____________________
Mój nowy ogródek
MAD 08:09, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Pszczelarnia napisał(a)


Czy rozebranie muru to lepsza wersja? Mur jest ładny - proste tło, które zaraz zniknie pod tym gąszczem roślinności tak miłej dla oka.

O nieeeeee! Widok za murem mamy koszmarny! Mur zostaje. Zniknie za zieloną ścianą za sezon czy dwa.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 08:10, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Tess napisał(a)
Gumbalowa wymiata! Jeżówki będą różowe?

Tak, różowe. Bo ja lubię róż w ogrodzie. 2 synów mam to mi tego różu brakuje i tak sobie rekompensuję.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 08:12, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Madzenka napisał(a)
Na Gumbalową chcesz red barona? U mnie rosnie w bukszpanowej obwodce pod magnolia i lubię ten widok , ale czy ci nie zdominuje bukszpanow? Kolor by fajnie współgrał jesienią z ambrowcami. A,e poytać jeszcze i mucho inspiracje. Moze hakone?

Trochę się bałabym dać tam red barona własnie ze względu na jego ekspanywność. Mam go u siebie ale cały czas nie znalazłam dla niego "tego własciwego" miejsca. Na pewno wyląduje tam stipa. Doda lekkości tym ciężkim bryłom.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 08:30, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
popcorn napisał(a)
piękne jak Wy je posadzicie? Da radę je unieść, we dwie osoby? podziwiam!

One mają z 1,50, więc gigantami nie są. Damy radę. Nie takie rzeczy się robiło.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Borbetka 08:43, 02 cze 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Magda, na dobre wsiąkliście w ogrodowe tematy. A materiał szkółkarski do pozazdroszczenia. Bardzo winszuję .
Wczoraj byłam na małym spotkanku i wszyscy rozmawiali o zagranicznych podróżach. Jakoś mi tak dziwnie się zrobiło, bo ja uwielbiam siedzieć w swoim ogrodzie i cieszyć się nim, a tam słyszałam, że w tym kraju cudownie, że w innym jeszcze lepiej. I już sama nie wiem, może jestem dziwna? Wokół mnie wszyscy jeżdżą, każdy długi weekend poza domem, a ja lubię być tu gdzie jestem. I przekonałam się, że nie tylko ja.
Trzymam kciuki za wykonanie planu weekendowego. Żeby nic go nie pokrzyżowało. Niech moc będzie w Wami .
____________________
borówcowy wizytowka
Kacha123 09:21, 02 cze 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Zapowiada się u Ciebie pracowity weekend, ale efekty nas znów powalą
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
MAD 09:38, 02 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Borbetka napisał(a)
Magda, na dobre wsiąkliście w ogrodowe tematy. A materiał szkółkarski do pozazdroszczenia. Bardzo winszuję .
Wczoraj byłam na małym spotkanku i wszyscy rozmawiali o zagranicznych podróżach. Jakoś mi tak dziwnie się zrobiło, bo ja uwielbiam siedzieć w swoim ogrodzie i cieszyć się nim, a tam słyszałam, że w tym kraju cudownie, że w innym jeszcze lepiej. I już sama nie wiem, może jestem dziwna? Wokół mnie wszyscy jeżdżą, każdy długi weekend poza domem, a ja lubię być tu gdzie jestem. I przekonałam się, że nie tylko ja.
Trzymam kciuki za wykonanie planu weekendowego. Żeby nic go nie pokrzyżowało. Niech moc będzie w Wami .

Dziękuję! Moc się przyda. Ja też mogłabym nie wychodzić z ogródka. Ale nie powiem, podróże te bliższe i dalsze bardzo lubię.

Kacha123 napisał(a)
Zapowiada się u Ciebie pracowity weekend, ale efekty nas znów powalą

Weekend na pewno będzie pracowity ale też i wyjazdowy, więc nie wiem ile uda nam się zrobić. Dzieciaki mają wolne w przedszkolu, więc będzie trzeba godzić sprawy rodiznne i ogrodowe. Zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Pewnie nie damy rady skończyć. Ale co się odwlecze...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies