Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

Zielona 11:21, 12 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Po jakim czasie od wysiewu wzeszły Ci rozplenice? Chcę jeszcze z moimi spróbować, a nie mam doświadczenia.

No i oczywiście jak tam projekt muszę zapytać? Oprawiony na ścianie już wisi? Domyślam się, że nie możesz się doczekać wiosny
MAD 11:26, 12 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Zielona napisał(a)
Po jakim czasie od wysiewu wzeszły Ci rozplenice? Chcę jeszcze z moimi spróbować, a nie mam doświadczenia.

No i oczywiście jak tam projekt muszę zapytać? Oprawiony na ścianie już wisi? Domyślam się, że nie możesz się doczekać wiosny


Po tygodniu od wysiania rozplenice zaczęły pokazywać kiełki (zdjęcie ze str. 31).

Ad projektu to czekam teraz na Autocadową, czarno-białą wersję.

A wiosny pożądam straszliwie, bardziej niż pączka w tłusty czwartek.

Dzięki za odpowiedziny i pozdrawiam!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Zielona 11:42, 12 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
o! to szybko wzeszły! W takim razie wysiewam, bo mam fajną odmianę rozplenicy i chętnie sobie naprodukuję.

Za wiosnę u Ciebie trzymam kciuki. Jestem przekonana, że ruszysz z kopyta. A pączków sobie dzisiaj nie żałuj już niedługo spalisz tyle kalorii w ogrodzie, że żadna ilość Ci nie zaszkodzi
MAD 12:01, 12 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Zielona napisał(a)
o! to szybko wzeszły! W takim razie wysiewam, bo mam fajną odmianę rozplenicy i chętnie sobie naprodukuję.

Za wiosnę u Ciebie trzymam kciuki. Jestem przekonana, że ruszysz z kopyta. A pączków sobie dzisiaj nie żałuj już niedługo spalisz tyle kalorii w ogrodzie, że żadna ilość Ci nie zaszkodzi

Tego pospolitego ruszenia nie mogę się już własnie doczekać. Bardzo brakuje mi tego "ogrodowego ruchu" na świezym powietrzu.

A pączka dzisiaj nie zjem. Bojkot. Strajk. Wyłamuję się i nie ruszę.

Jaka masz odmianę rozplenicy?
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Zielona 12:12, 12 lut 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Mam 'Lady U'. Jest wielka i obficie kwitnie. W drugim roku miała 1,4 wysokości razem z "kotkami".

JoannaP 12:15, 12 lut 2015


Dołączył: 19 wrz 2013
Posty: 469
Witam
Czytałam twój wątek ładny dom i ogród będę zaglądać.
Chciałam zapytać o bukszpany które kupowałaś w zeszłym roku ok. października czy wysłała byś mi namiary na pw do tego pana
____________________
JoannaP Kochanowy ogród
MAD 12:33, 12 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Zielona napisał(a)
Mam 'Lady U'. Jest wielka i obficie kwitnie. W drugim roku miała 1,4 wysokości razem z "kotkami".


Jaki gigant! Ja niestety nie wiem jaką mam odmianę. Ale kotki miała bosssskie!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 12:35, 12 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
JoannaP napisał(a)
Witam
Czytałam twój wątek ładny dom i ogród będę zaglądać.
Chciałam zapytać o bukszpany które kupowałaś w zeszłym roku ok. października czy wysłała byś mi namiary na pw do tego pana

Witam, witam i zapraszam.

Bukszpany kupowałam na 2 różnych aukcjach. Na jednej kulkopodobne, a na drugiej te do żywopłotu. Zaraz namiary prześlę Ci na pw.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
waldek727 02:00, 13 lut 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
MAD napisał(a)

Powinieneś dodać jeszcze "i rozkręć wentylator na maksa żeby cię nie zemdliło od intensywności zapachu"...

Nie Madziu. Tak to nie rób, bo się jeszcze przeziębisz. Ja miałem na myśli aromaterapię. Intensywność zapachu można oczywiście odpowiednio skorygować w zależności od powierzchni pomieszczenia. Ja np. stosuję olejki cytrusowe, a czasami też piżmo lub opium.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
MAD 15:43, 13 lut 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Wiosno, czy to Ty?

Tulipany wypuszczają piękne kły... w środku lutego.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies