Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 09:08, 23 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
lindsay80 napisał(a)
piękne rododendrony.
Moje CW słabiutko w tym roku, w dodatku dwa marnieją w oczach, czekam na kwitnienie Novej Zambli, ona dobrze rokuje ale jest późniejsza.

Kupiłam ta świecznicę, ciekawe jaka będzie i kiedy nas kwiatkami uraczą i Twoja i moja - Pani ze stoiska powiedziała mi, że Pink Spike od tej mojej Black Negligee różni się tylko wysokością.

Mój CW też w tym roku nie zachwycił. Miał TRZY kwiaty, które szybko przewkitły. Wybaczę mu to bo go przesadzałam wiosną.
Za NZ nie przepadam - zbyt czerwona dla mnie.
Widziałam już Twoje nabytki trawkowo-jeżówkowo-świecznicowe. Ciekawa jestem czy któraś świecznica będzie pachniała...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kasya 09:20, 23 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41972
Śliczne zadbane rodlinki
Przetacznikam jestem zdumiona, ze juz...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
MAD 09:22, 23 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasya napisał(a)
Śliczne zadbane rodlinki
Przetacznikam jestem zdumiona, ze juz...

Kupiony w tym roku kwitnący, więc pewnie dlatego "już".
____________________
Pozdrawiam! To tu…
ewa004 10:27, 23 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Przetaczniki przecudowne, u mnie na rynku takie za 15 zł były. Wydawało mi się drogo
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
MAD 14:27, 23 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
ewa004 napisał(a)
Przetaczniki przecudowne, u mnie na rynku takie za 15 zł były. Wydawało mi się drogo

Drogo. Ja chyba płaciłam 6 albo 8,-/szt.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
kasia_w 15:17, 23 maj 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Pięne widoki. Przestrzeni zazdroszczę szczerze Ogród zachwyca
Przetaczniki bardzo bujne, moje tamtegoroczne na razie nie zbierają sie do kwitnienia, nie wiem co z nimi
Powojnika trochę podobnego zakupiłam- Midori- i nawet kwitnie

____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Toszka 19:02, 23 maj 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
na szybko -dziś moja młodsza latorośl zdała certyfikat! Czyli w wieku niespełna 13 lat może iść do pracy
Już zapowiedział, że jest gotów na dwa kolejne
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
MAD 21:27, 23 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
kasia_w napisał(a)
Pięne widoki. Przestrzeni zazdroszczę szczerze Ogród zachwyca
Przetaczniki bardzo bujne, moje tamtegoroczne na razie nie zbierają sie do kwitnienia, nie wiem co z nimi
Powojnika trochę podobnego zakupiłam- Midori- i nawet kwitnie


Przetaczniki strasNie mi się spodobały już w zeszłym sezonie, więc jak je zobaczyłam nie mogłam się im oprzeć. Ale muszę je mocniej podlewać bo jeszcze się nie ukorzeniły dobrze i dolne listki lekko żółkną.

Piękny ten powojnik Midori. Niesamowite, puchate te kwiaty. U mojego dwa pąki coraz większe. Tylko jeszcze bida w diniczce siedzi.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 21:29, 23 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Toszka napisał(a)
na szybko -dziś moja młodsza latorośl zdała certyfikat! Czyli w wieku niespełna 13 lat może iść do pracy
Już zapowiedział, że jest gotów na dwa kolejne

Noszszsz normalnie jestem dumna z Młodego. Niezły zawodnik z niego! Fajnie, że ma taką pasję, która jest przyszłościowa i z realizacji której da się naprawdę godnie żyć. Niech startuje do tych kolejnych, co mi szkodzi. Nabrał wiatru w żagle. Oby tak dalej.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
siakowa 21:30, 23 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
MAD napisał(a)

Przetaczniki strasNie mi się spodobały już w zeszłym sezonie, więc jak je zobaczyłam nie mogłam się im oprzeć. Ale muszę je mocniej podlewać bo jeszcze się nie ukorzeniły dobrze i dolne listki lekko żółkną.

Piękny ten powojnik Midori. Niesamowite, puchate te kwiaty. U mojego dwa pąki coraz większe. Tylko jeszcze bida w diniczce siedzi.
tez uwielbiam przetaczniki ale zaobserwowalam na moich wszystkich E one chyba tak maja i taka ich uroda ze done listki jakby zasychaja wszyyskie u mnie tak maja bez wzgledu na pore sezonu podlewanie czy nie.
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies