Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

Gardenarium 15:04, 30 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ludwika napisał(a)


To miejsce, które powyżej zacytowała Jazzy - świetne! A ja byłam przekonana, że po dwa się nie sadzi a tu proszę, jak pięknie się te drzewa prezentują w duecie


Ależ niekoniecznie w takim akurat układzie, ja w każdym razie tutaj zaplanowałam
Nieparzystość dotyczy całkiem innych sytuacji



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MAD 19:35, 30 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Tak na szybko. Coś mi żre róże. Muszę przekopać się przez forum w podzukiwaniu ratunku. Buuuuu!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
ewa004 20:11, 30 maj 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Juzia napisał(a)


Od Ambrowca Gumball????
No proszę Cię Ewcia


Śliczna ta rabata!


Juziek no nie śmiej się
Jeszcze niedawno nie wiedziałam że jest coś takiego jak Ambrowiec a ty mi juz każesz wiedzieć że Gumball na dokładkę
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Malgosik 21:17, 30 maj 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
MAD napisał(a)
Tak na szybko. Coś mi żre róże. Muszę przekopać się przez forum w podzukiwaniu ratunku. Buuuuu!


też mam takie

Pięknie masz, gęsto.
Ale czemu ambrowce mają takie jasne liście?
Ta odmiana tak ma?
Mój zwykły bardziej zielony jest.
____________________
Ogród na glinie
Donia72 21:35, 30 maj 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
I u mnie były w tamtym roku....mąż zbierał je ręcznie w tym roku pryskał na mszyce i jeszcze tych gąsienic nie widziałam.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
malgorzata_s 22:34, 30 maj 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Gąsienic współczuję, ogród podziwiam i czekam na rabatę lawendową.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
MAD 09:15, 31 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Gumballowa dziękuje wszystkim za zachwyty.

Trochę przeraża mnie rozchodnik bo się rozszalał w górę i na boki. Przy nim kulki cisowo-bukszpanowe jakoś takie malutkie się zrobiły. W przyszłym roku zdecydowanie muszę pouszczykiwać rozchodnikom młode przyrosty żeby nie rosły takie wysokie.

Brakuje mi tam teraz jakiegoś koloru. Powinna być tam gaura (zeszłoroczna padła) ale jeszcze nie napotkałam. Zresztą nie wiem czy co roku chcę ją kupować. Jeżówki jeszcze się zbierają. Zastanawiam się czy za rok tam nie powupychać np. zawilców (o ile dorwę je gdzieś).
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:16, 31 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Zana napisał(a)
Pięknego kochaneczka buczka sobie zakupiłaś. Gdzie robisz zakupy koło Warszawy? Gumbalowa rabata jest cudowna!!! Jak cały Twój ogród zresztą. Ach, ach, ach... że sobie powzdycham z zachwytów.

Dziękuję. Już wysyłam priv.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:20, 31 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
jazzy napisał(a)
Jezu, jaki żywopłot! Nie mogę się napaczeć! No nie mogę!

Faktycznie pod kątem całkiem nieźle wygląda. Co prawda wkurza mnie niemiłosiernie to że poszczególne cisy różnią sie bardzo od siebie (chociażby kolortem przyrostów). Wrrrrrrrrrrr!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:22, 31 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Ludwika napisał(a)
Kurcze, to ja jakaś dziwna jestem. Nie podobają mi się chudzi faceci i drzewa też nie

Ale za to wszystko inne u Ciebie mi się jak najbardziej podobuje

To miejsce, które powyżej zacytowała Jazzy - świetne! A ja byłam przekonana, że po dwa się nie sadzi a tu proszę, jak pięknie się te drzewa prezentują w duecie


I chwała za to, że nie wszystkim podobają się te same rzeczy/rośliny/ludzie. Strasznie nudno by wtedy było.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies