Gdzie jesteś » Forum » Donice i pojemniki » Uprawianie roślin w donicach

Pokaż wątki Pokaż posty

Uprawianie roślin w donicach

shrekol 20:05, 14 lis 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Aniu ja też uprawiam róże na pniu w donicach na zimę wstawiam je do piwnicy w, której mam temperaturę ~ 5-8 stopni tak jak pisała Danusia trzeba je co jakiś czas podlać lecz nie za dużo bo zaczynają rosnąć gdy temperatura wzrasta wystawiam je w zaciszne miejsce. Postepuję już z nimi tak czwarty sezon i rosną bardzo dobrze
____________________
anna_lastowska 16:20, 15 lis 2010


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 502
Wielkie dzięki
Więc postanowione - na razie na tarasie ( dzisiaj było w słońcu 27 stopni , a jak już zaczną się mrozy, to do piwnicy.
I czekamy na wiosnę )))
____________________
ania Zielonym do góry czyli trudne początki***Zielonym do góry - przerabiamy rabatę
Gardenarium 18:47, 19 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zima niedługo ma przyjśc, ale ja tak nie dowierzam, Nie chowaj tak od razu, jak będzie na minusie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 17:22, 20 lis 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Dokładnie jeszcze ich nie chowaj ja swoje chowam jak temperatura ~ -5 a na razie jeszcze stoją na zewnątrz i kwitną



____________________
Gardenarium 19:29, 20 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ooooo, tego zakątka nie widziałam do tej pory. Widzę szykujesz materiał na kulki? A co jest za płotkiem przywiązane do kilja?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 18:29, 21 lis 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
gardenarium napisał(a)
Ooooo, tego zakątka nie widziałam do tej pory. Widzę szykujesz materiał na kulki? A co jest za płotkiem przywiązane do kilja?


Musiałaś widzieć to żwirowa rabata z tufami. Oj szykuję szykuję podczas wyprzedaży w Traczu kupiłem 50 sztuk . przywiązane do kijków to modrzewia Zobacz tutaj
Płotek na wiosnę zlikwiduję, bo psa już nie mam a rabata do przebudowania bo wybieranie igieł z kamyków to...... a i jeden modrzew wypadł w okresie letnim
____________________
Gardenarium 19:57, 22 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czyli bukszpan na kulki, a nie na żywopłociki.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 08:14, 23 lis 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
gardenarium napisał(a)
Czyli bukszpan na kulki, a nie na żywopłociki.


I na kulki i na żywopłocik do żwirowej rabaty. Wczoraj jeszcze przybyło mi 30 sztuk bukszpanów
____________________
Gardenarium 09:51, 23 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chyba cena była bardzo zachęcająca? Ja też tak robioę jak spotkam tanie kule. Jeśli ich nie wsadzisz przed zimą, to przynajmniej zadołuj w ziemi z doniczkami. Czy będziesz działał?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
shrekol 10:32, 23 lis 2010


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Cena zachęcająca!!! Tylko to takie małe sadzonki nie kule ale jak radziłaś po 3 i będą już kulki Już zadołowane, pogoda kiepska..... a ja nie mam pomysłu na przerobienie tej żwirowej rabatki tzn. pomysły mam ale za dużo i nie mogę się zdecydować. Jest to rabata tuż przy schodach i przerabiam ją już hmmm...... sam nie pamiętam ile razy ale na pewno dużo może tym razem się uda ......
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies