Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Odcienie zieleni

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni

KasiaW76 18:48, 07 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Dziękuję :*

Kochane, a może ogrodnictwo Juniprex ul. Wojska Polskiego 74 Mikołów ? Może nic nie będę kupowała ale kawy w termosie mogę się napić
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
magdziam 20:14, 07 maj 2015


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 472
a byłyście w śląskim ogrodzie botanicznym w Mikołowie? Jak jedzie się od Katowic w stronę Żor, to mija się drogowskaz do tego ogrodu
____________________
magdziam - Nowe życie na pszczyńskiej ziemi
Efffa 07:18, 08 maj 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Kasia i Magdziam ja jestem otwarta na wszystkie propozycje,dziewczyny z naszych okolic zdecydujmy sie na coś , pliss!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 07:27, 08 maj 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Ale się wczoraj narobiłam, przeorałam ręcznie, osobiście 30m2 chwastowiska, pod nowe roślinki, wywiozłam żwirek z pod roslin- nie chcę go juz u mnie widzieć, chyba ,że pod ławką na agro...,
Kasia wcale nie mam sie lepiej, znajduję u siebie dokładnie to co Ty u siebie, na dodatek te kamienie u mnie rosną i mnożą sie chyba po deszczu, ale chyba sie z nimi pogodzę, bo juz niemam siły a co dopiero zbierać to na całej działce...
ha, wieczorem wkleję zdjęcia rh , które posadziłam i tarasu, ale uprzedzam , ze bez szału, roślinki małe i raczej bez efektu...
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
IzaK 09:35, 08 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
nie czaruj tylko wstawiaj...

mnie łupie dzisiaj w krzyżu bo zaczęłam robić kanciki, ale deszcz mnie wygonił z ogrodu
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
KasiaW76 10:29, 08 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Ewunia bez porównania będą twoje i moje kamienie. Łupek jest okropny i nikomu go nie życzę. Mnoży się, rozdrabniania, że szoook.
Moje chwasty wczoraj lałam wiec czekam na efekty...
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
KasiaW76 11:59, 08 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Jadę do ogrodnictwa do Mikołowa. Zobacze co tam jest i jak jest, a po powrocie odezwę się i nie dam Wam żyć co do spotkania.

We wtorek popoludniu mam u siebie Anite-Enya73 wiec ten dzień odpada a w pozostałe mogę
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
anna_p_k 12:52, 08 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Efffa napisał(a)
Ale się wczoraj narobiłam, przeorałam ręcznie, osobiście 30m2 chwastowiska, pod nowe roślinki, wywiozłam żwirek z pod roslin- nie chcę go juz u mnie widzieć, chyba ,że pod ławką na agro...,
Kasia wcale nie mam sie lepiej, znajduję u siebie dokładnie to co Ty u siebie, na dodatek te kamienie u mnie rosną i mnożą sie chyba po deszczu, ale chyba sie z nimi pogodzę, bo juz niemam siły a co dopiero zbierać to na całej działce...
ha, wieczorem wkleję zdjęcia rh , które posadziłam i tarasu, ale uprzedzam , ze bez szału, roślinki małe i raczej bez efektu...


hehe to równo pracujemy ja wczoraj z całej skarpy z pod agrowłókniny usuwałam chwasty trawska itp.(masakra) z kamieniami dałam sobie spokój, moja córa za to je jeszcze zbiera wspominałaś mi na skarpie o hostach, i je właśnie wczoraj zaczęłam wsadzać od strony północnej spróbuje czy tam dadzą radę, są darmowe więc kasy nie utopię a raczej nie wysuszę bo tego się obawaiam, że słońce może je tam przypalać ale próbuję

a Ty tradycyjnie karzesz nam czekać na zdjęcia ale co mamy zrobić cierpliwie czekamy
____________________
Ogródowe-początki
Sabi 12:57, 08 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2015
Posty: 11
Witam dziewczyny z okolicy
podglądam Wasze działania w ogrodach
mój ma 5 lat ale dopiero teraz zaczynam planować, wczesniej proadziłam radosną twórczość
co do ogordnictwa to polecam ogrodnictwo na granicy Halemby i Wirku, pan ma piękne tuje, azalie, róże, byliny...a do tego wspaniale opowiada o roslinach, uwielbiam go
pozdrawiam serecznie
____________________
KasiaW76 13:05, 08 maj 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Sabina a konkretnie gdzie? Właśnie jadę przez Wirek wiec może w drodze powrotnej żajadę tam....
Jest to tuż przy autostradzie? Zjazd jeden wcześniej?
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies