Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

10:58, 04 sie 2016
Bardzo lubię kosmosy.Gdy je widzę od razu mam babcię przed oczyma i jej ogródek.Rosły tam dalie,malwy i winogron..który nigdy nie dojrzał do końca bo łapały go już jesienne przymrozki.
Widzę wypad udany i łowy jak najbardziej Lustro śliczne i pokryte zębem czasu,rdza dodaje mu uroku ale szkoda bo niszczy metal.Ale dobrze,że oczyścisz je i powędruje do domu
Tutaj nie widziałam kolczurki za to gdzie się obejrzę pełno jest podagrycznika,mam wrażenie,że opanował wszystkie lasy i rowy.I rośnie podobna roślina do barszczu Sosnowskiego.Ale rozwiano moje wątpliwości,że to nie to dziadostwo.
Miłego dnia Reniu
anabuko1 11:19, 04 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23563
Reniu, witaj!1
Ale masz ładne dalijki, jeżówki
Jeżówki te odmianowe ładnie ci przyrastają ??
moje jakos słabo
Cosmosy widzę też masz .Ja też je lubię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
hanka_andrus 11:41, 04 sie 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
ryska napisał(a)


Piękne klimaty podworkowe, ale te leśne to też lubie, zwłaszcza jak jest co zbierać. Ponoć są grzybki, ale ja jeszcze nie wylazłam z ogrodu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ryska 19:25, 04 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Aniaaa napisał(a)
Bardzo lubię kosmosy.Gdy je widzę od razu mam babcię przed oczyma i jej ogródek.Rosły tam dalie,malwy i winogron..który nigdy nie dojrzał do końca bo łapały go już jesienne przymrozki.
Widzę wypad udany i łowy jak najbardziej Lustro śliczne i pokryte zębem czasu,rdza dodaje mu uroku ale szkoda bo niszczy metal.Ale dobrze,że oczyścisz je i powędruje do domu
Tutaj nie widziałam kolczurki za to gdzie się obejrzę pełno jest podagrycznika,mam wrażenie,że opanował wszystkie lasy i rowy.I rośnie podobna roślina do barszczu Sosnowskiego.Ale rozwiano moje wątpliwości,że to nie to dziadostwo.
Miłego dnia Reniu

Witaj Aniu, romantyczna duszo pokrewna. Nic dodać nic ująć
Podagrycznik toleruję, bo omijam go szerokim łukiem. To co przejdzie przez płot wyrywam, na resztę nie mam wpływu. Nie dziwię się, że opanowuje tereny, bo to silna roślina.
Duchota niesamowita, nie ma czym oddychać.

anabuko1 napisał(a)
Reniu, witaj!1
Ale masz ładne dalijki, jeżówki
Jeżówki te odmianowe ładnie ci przyrastają ??
moje jakos słabo
Cosmosy widzę też masz .Ja też je lubię

Witaj, jeżówki Milkschake mam od dwóch lat. Kupiłam 3 sadzonki, rozdzieliłam w tamtym roku na 5 ale te 3 dominują. Rozrosły się dopiero w tym miejscu co teraz są (2 lokalizacja), bo na różance więdły od słońca.
Efekt spektakularny jak u Justyny to to nie jest.
Ale cieszą oczywiście

hanka_andrus napisał(a)


Piękne klimaty podworkowe, ale te leśne to też lubie, zwłaszcza jak jest co zbierać. Ponoć są grzybki, ale ja jeszcze nie wylazłam z ogrodu.

Dzięki Hanusiu, są grzybki ale w naszym regionie bardzo robaczywe.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
08:29, 05 sie 2016
Reniu tak,tak zgadza się pokrewna dusza Garnki,sagany i nie tylko te sprawy
Tutaj chłodno wręcz zimno,grzejniki odkręcone bo marznę a do zmarzluchów raczej nie należę,non stop pada deszcz..na przechadzki ubrana jak na jesień a mamy lato.
Miłego dnia Reniu
08:31, 05 sie 2016
Grzybów podejrzewam tu pełno ale ja z tych strachliwych przed pająkami i kleszczami,chadzam tylko ścieżkami
ryska 09:51, 05 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Dzień doberek, ale masz Aniu pogodę, to chyba już wolę ten nasz gorąc.
Siedzę od rana w papierzyskach w stroju basenowym. Dobrze, że w domu mogę tę pracę wykonywać
Muszę Cię zmartwić ale kleszcze czasem też się przechadzają ścieżkami.
Miłego dnia, wracam do obowiązków
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
10:23, 05 sie 2016
Kiedyś przestrzegano tylko przed paprociami w lesie.Teraz mogą być wszędzie
Po powrocie ze spacerów "zachowuję wszelkie środki ostrożności".
Mogę podesłać trochę chłodu w zamian za ciut słońca bo ile może ciągnąć się smutna deszczowa pogoda.
Zana 11:12, 05 sie 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mam lustro w takim samym klimacie w ramie z kutego metalu, moje jest okrągłe. Ma wyznaczoną miejscówkę na zewnątrz, na ścianie domu, żeby odbijały się w nim drzewa. Tylko jak do tej pory nie ma komu przymocować. Ale przyjdzie na nie pora. Też lubię takie klimaty i troszkę różnych egzemplarzy staroci posiadam. Z przyjemnością do Ciebie zaglądam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Dorota123 20:09, 05 sie 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie kwitną u Ciebie lilie, masz bardzo kolorowo, podoba mi się tak.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies