Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru

WilczaGora 08:27, 23 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
alinak napisał(a)
wrzosowe rabaty na dobranoc












a te rojniki nie wiem jakim cudem rosną już 3 rok w niczym ..











przepiękne wrzosowe rabaty...wrzosy jeszcze przede mną ...z roku na rok odkładam decyzję o stworzeniu wrzosowych rabat...ale może kiedyś mi się uda...
macham z Wilczej
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
AgaAga 17:22, 23 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
alinak napisał(a)





Aga jak zaglądam do ciebie to widzę postępy , więc bez marudzenia droga pani ...
zamieńmy sie ...wiesz doszłam do wniosku ( nie tylko ja ) że najlepiej to się projektuje u kogoś a nie u siebie





w tym projektowaniu jest jakaś prawda
i już nie marudzę najwyżej poczekam do wiosny może będę miała jakiś plan bo nie sposób ciągle przesadzać
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Urszulla 17:25, 23 wrz 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
Alinko piękne wrzosy, ale chętnie zobaczyłabym Twoje rewolucje
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
alinak 21:09, 23 wrz 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Urszulla napisał(a)
Alinko piękne wrzosy, ale chętnie zobaczyłabym Twoje rewolucje


Ulka to wpadaj . mnie ostatnio jakoś lepiej gości przyjmować niż wybrać się do kogoś



WilczaGora napisał(a)


przepiękne wrzosowe rabaty...wrzosy jeszcze przede mną ...z roku na rok odkładam decyzję o stworzeniu wrzosowych rabat...ale może kiedyś mi się uda...
macham z Wilczej



Ewka ja zaś na odwrót . zaczęłam kiedyś od wrzosów .ja je po prostu Kochammm. ale typowego wrzosowiska nie posiadam . ot tak są porozsiewane po pod iglaki


AgaAga napisał(a)

w tym projektowaniu jest jakaś prawda
i już nie marudzę najwyżej poczekam do wiosny może będę miała jakiś plan bo nie sposób ciągle przesadzać




Aga masz racje lepiej przemyśleć sprawę 10 razy niż potem 10 razy przesadzać. jednak zazdroszczę cierpliwości , bo ja jednak wybierałam latanie z łopata .metoda prób i przymiarek na żywo u mnie lepiej się sprawdza , ale to dlatego że nie umiem ładnie projektować rabat ....
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
grazyna 11:07, 24 wrz 2014


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
alinak napisał(a)


.... bo ja jednak wybierałam latanie z łopata .metoda prób i przymiarek na żywo u mnie lepiej się sprawdza , ale to dlatego że nie umiem ładnie projektować rabat ....



Chciałabym mieć taki "talent -nietalent" do projektowania rabatek, tak cudnie skomponowanych.

Alinko,musimy spotkać się u mnie jeszcze tej jesieni,podczas ciepłego babiego lata

____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Agania 18:57, 25 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alinko czekam z niecierpliwością na niedzielę.....bardzo Ci dziękuję...na pw czeka wiadomość

Kofam Cię i Twój ogród
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
alinak 19:47, 25 wrz 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
grazyna napisał(a)



Chciałabym mieć taki "talent -nietalent" do projektowania rabatek, tak cudnie skomponowanych.

Alinko,musimy spotkać się u mnie jeszcze tej jesieni,podczas ciepłego babiego lata



żałuję że nie zgadałam się z Aganią ...ach ciągle nie czasowa jestem .dzisiaj nawiozłam moim mercedesem ogrodowym trochę kompostu żeby ziemię pod wysiew trawy uprawić . niestety kręgosłup odmówił posłuszeństwa , do tego grypsko zaatakowało i połowa roboty zostawiona .
no i jak żyć , jak żyć ja się pytam . a tu tyle roboty .siedzę opatulona polarkami i trzęsę się a w domu 25 stopni .ja już sezon grzewczy rozpoczęłam ..a wy



Agania napisał(a)
Alinko czekam z niecierpliwością na niedzielę.....bardzo Ci dziękuję...na pw czeka wiadomość

Kofam Cię i Twój ogród



Agata ja też się cieszę ...mam tylko nadzieję że w dwa dni załatwię to moje grypsko . już przezornie nawet odwołałam jutrzejszy wypad z Agatą Laurowiśnią na Krakowska wystawę .ale ja krótko choruję ...zawsze . mam nadzieję że i tym razem to będzie dwódniówka .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Urszulla 19:53, 25 wrz 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
W odpowiedzi piszę, że zaproszenie przyjmuję....z terminem się odezwę niech tylko pogoda dopisuje
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
paniprzyroda 20:11, 25 wrz 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Piękne wrzosy, a i rdest fajnie wygląda, kupiłam dwie sadzonki, mam nadzieję go pomnożyć. Współczuję grypy, na pewno szybko się z nią uporasz, a robota nie zając, nie ucieknie Pogody zdradliwe, pilnuj się ( to samo mogę sobie powtórzyć ). Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
alinak 21:44, 25 wrz 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ULKA--- fajnie ...zdzwonimy się jak będziesz czasowa , bo ja to w sumie chętnie dostosuje każdy twój termin.

PANIPRZYRODA--Mariola rdest szybko rozrasta się . tylko mu dobrą ziemię z z kompostem przygotuj. w tamtym roku podlałam go gnojówka ze skrzypu ...bujał pięknie
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies