Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru

Agania 21:46, 18 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wypocznij trochę, podziwiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Sebek 20:26, 22 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Alinko dziękuję za gościnę, milo było porozmawiać o tym i o tamtym Przedogrodek będzie boski jak wszystko nabierze odpowiedniej formy i rozmiaru
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Viola 22:45, 22 wrz 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Alinko, proszę o sugestie w temacie róż. U mnie strona 98. Dzięki, jak będziesz miała chwilkę
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
AgnieszkaW 22:54, 22 wrz 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Alinko, czekam i czekam na te fotki przedogródka, a tu nic Ile można czekać
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgaAga 22:56, 22 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Alinko, tak bym chciała mieć tak piękny ogród jak Ty masz ale mi nie wychodzi
możemy się zamienić?
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
marzena 23:04, 22 wrz 2014


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Alinko, odwiedzam znane mi piękne ogrody
Twój jest oczywiście na tej liście znowu świetne kompozycje i kolorystyka Twojego pisma obrazkowego!
ale największe wrażenie ( sic !) zrobił na mnie Twój ogród a realu rok temu, naprawdę szalenie mi sie podoba u Ciebie
____________________
marzena O....!
alinak 00:00, 23 wrz 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Kochani tak chciałam sobie dzisiaj pobuszować po forumkowych ogrodach , więc wybaczcie że tak mało się u siebie udzielam . w zasadzie to przedogródek nabrał kształtu pożądanego dopiero po wizycie Sebka .
ten to ma głowę na karku . wpadł , zamieszał i znowu wzięłam łopatę do ręki i od 17.30 przesadziłam pół nasadzeń od nowa .




Pszczelarnia napisał(a)
Z rozplenic co może wystawać? Dobre pytanie. Myślałam, że jeżówki. Ale nie tenteges, jednak. Lepiej obok. Obok mogą też być róże, jesienne róże ....

Wiosną czy teraz słać tego stachysa (ale nie wiem, czy Hummelo czy tylko gatunek, bo już nie poznam, mogę i tego i tego)?

Trawy masz obłędne. I ten łykend koncertowy. Bardzo muzycznie w ogrodzie i w duszy.


Ewka te rozplenice u mnie szalenie wysokie . jedynie astry nowozelandzkie są na tyle wysokie , żeby dawały plamkę koloru ,ale jeżówki gubią się absolutnie .
koleżanka doradziła mi żeby posadzić galtonię -ona wysoka . zrobię tak na wiosnę . teraz i tak już ją będę wysadzać na zimę.



grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Zazdroszczę spotkania z Lisą Gerrard. Gladiator to jeden z moich ulubionych filmów. Życzę wspaniałych wrażeń, Alinko. Pozdrawiam!



Agnieszko nawet nie wiesz jak się też ciesze na ten koncert . znam ją z czasów
dead can dance .ten jej głos jest magiczny .mam ciarki ...



07_Rene napisał(a)


Fajny pomysł. Ja też o tym myślałam, ale ostatecznie chyba nie bedziemy kombinować, bo przecież studnie mamy. Bez planu to ja też lubię działać, z tym że Ty masz więcej doświadczenia i na pewno tego nie zepsujesz. Ciekawa jestem efektów... Dobrze, że obeszło się bez wypadku.

Co do Twojego Inversy? Gdzie go masz? Nie widziałam Dostrzegłam tylko Frohburga.

Bajeczne te białe róże. Ostatnio mnie tak wzięło na róże, że chyba pół szkółki wykupię jak się w ofercie pojawią


kupuj róże bo miejsce na nie masz super i już uprawione a to bardzo ważne .
inverse też chyba odsłonię ..tzn. wyciepię bez żalu te derenie karłowe , bo okrutnie się rozpanoszyły mimo ograniczania


Urszulla napisał(a)
dobrze że dałaś trochę bieli dla rozjaśnienia dni jesiennych
czerwień bowiem wpisana jest w jesienną rzeczywistość. Czytam że bałagan doprowadzasz do ładu


Ulka cały czas bałagan , ale już ma kształt .


Kondzio napisał(a)
a co znowu wymyśliłaś



musisz kiedyś wpaść..będziesz zaskoczony


Ozz napisał(a)
Na pewno coś szalonego i udanego!


Olena nie wiem czy to jest szalone ale na pewno nowe podejście do projektowania rabat u mnie




Mala_Mi napisał(a)
Obrazki oglądam.... cudnie.... po prostu cudnie.... trawy masz nieziemskie

I rozchodniki..... ale nie będę sie powtarzać co z moimi ...buuu


Anka co z twoimi ...bo ja ostatnio nie czasowa jestem i nie na bieżąco kompletnie u ciebie . u mnie kiepsko się sprawdza variegatum . za wysoki i pokłada się nieładnie .chyba pójdzie precz .


Agania napisał(a)
Wypocznij trochę, podziwiam


Agata my to się chyba spotkamy ..ale na nartach w zimie ..masakra .




Sebek napisał(a)
Alinko dziękuję za gościnę, milo było porozmawiać o tym i o tamtym Przedogrodek będzie boski jak wszystko nabierze odpowiedniej formy i rozmiaru


Sebek dzięki za pomoc .rozjaśniłeś mi umysł .rabata wyszła super -dopiero teraz jestem zadowolona



Viola napisał(a)
Alinko, proszę o sugestie w temacie róż. U mnie strona 98. Dzięki, jak będziesz miała chwilkę


odpisane w twoim wątku oczywiście


AgnieszkaW napisał(a)
Alinko, czekam i czekam na te fotki przedogródka, a tu nic Ile można czekać


Agnieszka cierpliwości...pokażę końcowy efekt , bo teraz to tam błociaro takie że szok .dzisiaj w deszczu przesadzałam.buziak


AgaAga napisał(a)
Alinko, tak bym chciała mieć tak piękny ogród jak Ty masz ale mi nie wychodzi
możemy się zamienić?


Aga jak zaglądam do ciebie to widzę postępy , więc bez marudzenia droga pani ...
zamieńmy sie ...wiesz doszłam do wniosku ( nie tylko ja ) że najlepiej to się projektuje u kogoś a nie u siebie



marzena napisał(a)
Alinko, odwiedzam znane mi piękne ogrody
Twój jest oczywiście na tej liście znowu świetne kompozycje i kolorystyka Twojego pisma obrazkowego!
ale największe wrażenie ( sic !) zrobił na mnie Twój ogród a realu rok temu, naprawdę szalenie mi sie podoba u Ciebie


Marzena ciągle wracam do naszego spotkania .mus się jeszcze kiedyś w takim dużym gronie spotkać.



____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 00:08, 23 wrz 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
wrzosowe rabaty na dobranoc












a te rojniki nie wiem jakim cudem rosną już 3 rok w niczym ..









____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sebek 00:10, 23 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jedno mnie zastanawia... Czemu nie zwiedziliśmy reszty ogrodu?

Runianka będzie na Ciebie czekać Pojedyncze pędy, ale zawsze coś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 07:45, 23 wrz 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Sebek chyba nie pomyslelismy w ogóle o reszcie ogrodu.po runianke wpadne .od siebie też pozbieram po ratach co mam.na drugi tydzień .....w sumie ty już będziesz w Katowicach.....podumam .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies