Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosolkowa Pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosolkowa Pasja

kosolka 23:26, 01 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Monic- ja też go bardzo lubię Bardzo mi miło że Ci się podoba, bo mnie Twój ogród zachwycił do reszty już dawno
____________________
Ola Kosolkowa pasja
MagdalenaK8 17:57, 13 sty 2015


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Oluś z choinką to już tak jest że raz ładniejsza a raz niby wydaje się że nie...Ale wiesz co chyba ona jest zawsze ładna .Czekam na nią zawsze jak dziecko...
Buziolki Ty moja kochana pocieszycielko ...
____________________
Ogród i nie tylko...
Iwk4 21:03, 13 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Hej, co słychać? Jak wiosenne plany?
____________________
Ogródek Iwony II
kosolka 22:11, 13 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Hej Iwonko! Zaczynam wracac myślami do ogrodu coraz częściej. Zaczynam znów kombinować i planowac. Rozmawiałam z M. że sporo pracy przede mną (przed nami ) Mam nadzieje ze uda się co nieco zrobić.
Tak więc: Number łan - rabata cienista do przeróbki - rośliny które z niej wyleca muszą znaleźć nowe miejsce. Zadołowane róże jak najszybciej wiosną chciałabym posadzić na właściwe miejsce (które trzeba wyznaczyć i przygotowac), muszę dokupić iglaka do rabaty zimozielonej. Zobaczymy co wyszło mi z bylinowo-różaną. Brakuje tam jeszcze trochę roślin. Nie wiem czy bielić drzewka owocowe skoro nie było mrozów? (czy to w ogóle ma coś wspólnego z mrozami?) Bo bieli się podobno w styczniu? Przygotowanie warzywnika. Cięcie owocowych i modrzewi. Pryśnięcie miedzianem. Co jeszcze... Trawnik po zimie przygotowac do wiosny.
Póki co - trzymam kciuki żeby pogoda była w miarę łaskawa.. Wyłażą przebiśniegi. O nie się nie martwię, dadzą radę w razie czego... Ale przebijają też krokusy, hotrensje ogrodowe mają pąki (liści)..
Zamierzam usiąść i rozrysować co nieco. Trochę mi się w głowie wyklarowało przez te kilka miesięcy. Mam nadzieję że będzie mi w tym roku łatwiej
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 22:24, 13 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Tydzień temu było iskrząco :


A dzis znów wietrznie i deszczowo, za to w domu już:


Tęsknię za kwiatkami!!
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 08:19, 14 sty 2015


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
no widać, że plany konkretne i fajno że powróciłaś...chyba wszyscy już odpoczęli od ogrodu i w blokach startowych...przy takiej pogodzie (przynajmniej u nas wczoraj +12!) to już wiosną czuć...tylko że w styczniu? pozdrawiam i kibicuje
____________________
Zielonym do góry...
Viola 18:54, 14 sty 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Kurcze już wszyscy w blokach startowych , Ludzie ja przez Was już usiedzieć nie mogę, rysunek popełniłem, co go planem nazwałam. A teraz o rady pytam grzecznie. Ola wpadaj do mnie, zapraszam. Krakus też się przyda
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Ewik 19:27, 14 sty 2015


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Pogoda wiosenna to i rączki swędzą do działania, ja korzystając z dnia wolnego wyszłam na chwilkę do ogrodu i tak jakoś ponad 3 godziny minęły
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
kosolka 21:44, 14 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Krakus, Violka, Ewa - ciesze się ze zaglądacie, choć tu u mnie cisza i spokój. Mam nadzieje ze już niedługo i że będzie co oglądać i o czym dyskutowac..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kosolka 21:47, 14 sty 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A tak na marginesie - wyłażą nie tylko przebiśniegi i krokusy.. Inne wychylające sie z ziemi cebulkowe też zauważyłam A co zrobić jak mróz będzie miał przyjść? Okrywa się wtedy?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies