Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pompą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pompą

Viola 14:39, 21 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Ja też bym 3 krzaki hortensji tu widziała: jeden jeszcze po prawej od tej już rosnącej i po lewej na bogato
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Magda_ 15:47, 21 lip 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
ane3ka napisał(a)
Miały być zdjęcia z góry, ale wczoraj już nie dałam rady.
Nie znoszę robić takich zdjęć, bo są one obnażające. Widać wszystkie dziury. Z poziomu dżdżownicy wszystko wygląda lepiej

Pisząc o zaułku za rabatą żwirową, mam na myśli to miejsce. Bezpośrednio za brzozą i kosaćcami. Miejsce jest niewidoczne ani z podjazdu, ani jak widać, nawet z góry. Widać je dopiero pod pewnym kątem z tarasu.
P


Trochę mi tak tam dziurawo, w szczególności z lewej strony pod migdałkiem i pomiędzy RH a limką. Właśnie pomiędzy RH a limką chciałam wsadzić M. Cabaret. Tu następuje głębokie HMMMMM.
a może jeszcze 1-2 takie same hortensje
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
agata19762 23:02, 21 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
ja też wtrącę 3 grosze

coś kwitnącego jak najbardziej ...ta jedna hortka taka samotna jest
dosadziłabym jeszcze dwie takie same
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
ane3ka 14:57, 22 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Mala_Mi napisał(a)


Mi też czegoś brakuje pomiędzy rh, a limką... cabaret byłby fajny, ale tak bardziej z tyłu... bo pomiędzy będzie im ciasno ..

Zamiast żurawek dałabym róże okrywowe.. byłoby weselej... białe by nie gryzły i dalej byłaby tonacja spokojna .. do kulek róże pasują.. Przekwitnie tawuła i już jest tylko zielono.. a tak byłoby ciekawiej...
Warelki bym pociągnęła jeszcze w stronę hortki....
Ale to ja bym tak zrobiła.... ale Ty tu rządzisz.. A ja tak rzuciła mtylko jednym okiem.. bez doktoryzowania sie

Aniu, dziękuję straszliwie za opinię.
O Cabarecie myślałam właśnie z tyłu. Za RH widać jedną z traw, więc w ten deseń.
Mówisz varelki na lewo, w stronę hortensji. Podoba mi się ten pomysł, bo te varelki to moja miłość. Ja co prawda myślała, żeby wrzucić tam kolor, np. w postaci berberysów Bagatelle, ale varelki mnie się podobają.
Róże, chyba pójdę w róże
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 15:04, 22 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Viola napisał(a)
Zaczęłam czytać Twój pierwszy wpis, że znienawidzony i że coś tam a później patrzę: Toż to cudeńko prawdziwe. Jak tego dokonałaś przy dwójce maluszków? Jakie to cudowne słowa usłyszałaś, które Cię tak zmobilizowały do pracy? Też chciałabym takie usłyszeć Pozdrawiam, będę zaglądać

Violu, uściski!
Ogrodu by nie było, gdyby nie mama, która zagląda do mnie, pilnuje jednego z dziecięcia i pichci kuchennie. Starsze lata ze mną Kiedy jestem sama, niestety o ogrodzie nie ma mowy.
Cudowne słowa... Ja po prostu jestem wredna baba i z zazdrości się rzuciłam na ten mój ugór. Bo też chciałam cieszyć oczy ładnym ogródkiem.
Poza tym nie wyobrażam sobie mieć domu bez choćby kawałka rabaty z kwiatami.
Pozdrawiam!
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 15:05, 22 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
nicol21 napisał(a)
Nie sposób przejść obojętnie obok nazwy Twojego wątku taki zaczepny jest Bardzo przyjemny i ogród i domek ogrodowy rewelka!

Dziękuję, dziękuję, zapraszam serdecznie. Brama do ogródka i drzwi do domku gospodarczego stoją otworem!
Zaczepny tytuł
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 15:09, 22 lip 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Viola napisał(a)
Ja też bym 3 krzaki hortensji tu widziała: jeden jeszcze po prawej od tej już rosnącej i po lewej na bogato

Violu, ale jak to wcisnąć? Przecież te hortensje rosną dość duże! Za varelkami to mogę się jeszcze zgodzić, bo na upartego jest tam trochę miejsca (zamiast róż okrywowych), ale na lewo jest RH katawbijski grandiflorum a za nim świerk srebrny.
Na ogrodzie w sumie są trzy hortensje ogrodowe, każda innej odmiany. Ja z tarasu ogarniam dwie. Aparat nie daje rady.
____________________
Ania - Ogród z pompą
Viola 21:05, 22 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
ane3ka napisał(a)

Violu, uściski!
Ogrodu by nie było, gdyby nie mama, która zagląda do mnie, pilnuje jednego z dziecięcia i pichci kuchennie. Starsze lata ze mną Kiedy jestem sama, niestety o ogrodzie nie ma mowy.
Cudowne słowa... Ja po prostu jestem wredna baba i z zazdrości się rzuciłam na ten mój ugór. Bo też chciałam cieszyć oczy ładnym ogródkiem.
Poza tym nie wyobrażam sobie mieć domu bez choćby kawałka rabaty z kwiatami.
Pozdrawiam!


O to Twoja mama jest bezcenna!
A jeśli chodzi o tą motywację do ogrodu - to fajne jest to co napisałaś. Tak sobie myślę, że też w zasadzie mogę mieć ogród ładniejszy od ogrodu mojej koleżanki z sąsiedztwa. Tak zrobię Będę wredna Dzięki za złotą myśl
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 21:14, 22 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
ane3ka napisał(a)

Violu, ale jak to wcisnąć? Przecież te hortensje rosną dość duże! Za varelkami to mogę się jeszcze zgodzić, bo na upartego jest tam trochę miejsca (zamiast róż okrywowych), ale na lewo jest RH katawbijski grandiflorum a za nim świerk srebrny.
Na ogrodzie w sumie są trzy hortensje ogrodowe, każda innej odmiany. Ja z tarasu ogarniam dwie. Aparat nie daje rady.


O! a na zdjęciu wydaje się, ze jeszcze sporo miejsca
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
ana_art 21:27, 22 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wpadam z rewizytą i mówię wow!!! ale fajny domek, fajna kosteczka, super płotek, fajny gospodarczy i plac zabaw, idę czytac dalej ale musiałam odrazu napisać pierwsze przemyślunki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies