Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 17:34, 04 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
wodzyn napisał(a)
Danusiu a ja mam pytanie: czy skoro przed choina jeddeloh poradziłem carex ice cream to za nią będzie pasował miskant vafiegatus czy raczej tego nie łączyć. A może masz inną propozycję na dobre zestawieni z choina.
Ps. Sorry, że u Ciebie ale to najpewniejsze miejsce miejsce. Ogarniesz aż za wiele, ( i tu ukłon w Twoją stronę) ale o tej porze roku nikomu nie starczy czasu na wszystko.
Do bukszpanowego zaglądam regularnie, ale teraz mam zepsuty komp a że smartfona ciężko.
Pozdrawiam


Nie łączyć, zielony musi być z tyłu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Iwk4 17:34, 04 maj 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ja też nie narzekam. Dziękuje, że jest to forum.
Pozdrawiam Danusiu i mocno cię rozumiem.

Ale jet też dobra strona medalu:
Ilość użytkowników przeszła najśmielsze oczekiwania twoje i Ronina. To chyba najbardziej popularne forum w Polsce I nie tylko tu
____________________
Ogródek Iwony II
Gardenarium 17:35, 04 maj 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja się nie denerwuję tylko wysadzę wszystko w kosmos i poleci. Będę miała spokój.
W życiu najważniejsze jest zdrowie, kochany człowiek przy boku, dach nad głową, a reszta niech działa albo i nie.

I tym optymistycznym akcentem zakończę dziś

Wspierającym dziękuję wsparcie, narzekających pozdrawiam, ale nie umiem pomóc, nie jestem od tego.

Może lepiej pójdę zrobić fotki nowych tulipanów. Nie uwierzycie, od powrotu siedzę w kompie i nawet w ogrodzie nie byłam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basilikum 17:56, 04 maj 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Danusiu rob rob fotki ja juz czaje sie na nie od kilku dni
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
wodzyn 18:04, 04 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 416
Wszystkiego mieć nie można. Dobrze, że jest forum nawet jak muli, bo jak bez niego wyglądałyby nasze ogrody? Z pewnością gorzej. Także Danusiu nie przejmuj się. Pewnie niedługo wszystko wróci do normy
Pozdrowienia zostawiam

PS. Z Witkiem w kwiatach boooskoooo.....
____________________
Marta-Pole na wichrowych wzgórzach które ma się stać ogrodem
frezja 18:05, 04 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardenarium napisał(a)
Ja się nie denerwuję tylko wysadzę wszystko w kosmos i poleci. Będę miała spokój.
W życiu najważniejsze jest zdrowie, kochany człowiek przy boku, dach nad głową, a reszta niech działa albo i nie.

I tym optymistycznym akcentem zakończę dziś

Wspierającym dziękuję wsparcie, narzekających pozdrawiam, ale nie umiem pomóc, nie jestem od tego.

Może lepiej pójdę zrobić fotki nowych tulipanów. Nie uwierzycie, od powrotu siedzę w kompie i nawet w ogrodzie nie byłam.


Dziękuję za forum i nie mam zamiaru narzekać Zdjęcia wstawiam zmniejszone, bo to chyba też ma wpływ na działanie tej machiny.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
wodzyn 18:05, 04 maj 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 416
Gardenarium napisał(a)


Nie łączyć, zielony musi być z tyłu.


Dziękuję i oczywiście radę zastosuje.
____________________
Marta-Pole na wichrowych wzgórzach które ma się stać ogrodem
AnnaCh 19:33, 04 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ja też Danusiu dziękuję za forum, bo już widzę jak wyglądałoby moje podwórko bez forum. Mówię podwórko, bo nawet z Ogrodowiskiem do ogrodu mu daleko Jak muli, to odświeżam, albo czekam do rana
Jeszcze raz dziękuję i czekam na fotki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
uziemiona 20:22, 04 maj 2016


Dołączył: 18 wrz 2015
Posty: 393
Tak ja też dziękuję za forum i apeluję do forumowiczów: nie denerwujemy Szefowej, bo nas w kosmos wywali, a ja dopiero wątek założyłam i mam parę pytań.
Spokój musi mieć, żeby tworzyć!
Pamiętajcie: nawet jak muli, to nie muli, a jak chcecie się poskarżyć to do proboszcza idźcie. Danusiu nie wywalaj!
____________________
Joanna nadmorski
miskka 20:37, 04 maj 2016


Dołączył: 12 lut 2015
Posty: 621
Dołączam do NIEnarzekających i MOCNO dziękujących za forum, rady, konstruktywną krytykę i w ogóle za Ciebie Danusiu.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies